Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
:-D No jak myslíš, tím to budeš mít levnější, že jo... :-D
Odpovědět
Ale koukej teď přes léto do bazárku ;-). Holky se budou po svatbách zbavovat úžasnejch kousků :-).
Odpovědět
Já totiž nemám ráda nic co překáží, budu už tak trpět s tím krátkým závojem... :-D Ale líbí se mi tak prostě závoj musí být.. :-D :-D Budu koukat,to víš že jo, hloupý je že ted nemám žádný příjem, až budu pracovat tak si začnu konečně utrácet.. :-S :-D
Odpovědět
No jen aby sis nenavykla hned všechno utratit :-D. Co mám říkat já? Já ještě dloooouho žádnej příjem mít nebudu. No teda chtěla bych od podzima dělat tu PO. Ale ještě jsem na to ani nekoukla :-D
Odpovědět
No vidíš.. :-D Nemůžu to hned utratit, na začátku budu mít ještě dost výdajů... Mamina mi řekla že si mám založit tzv. obálkový systém... :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo, to taky plánuju :-D. Jenže já stejně vždycky vyberu i obálku typu "vánoce", "svatba" :-D
Odpovědět
Tak tohle by byly měsíční obálky..Např... "učet za telefon" ..."internet" ..."splátka" a tak.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Já vím, ty jsem zatím ještě neměla :-D
Odpovědět
No já si budu muset začít pomalu zvykat.. naštěstí si naši nechaj splátku za notebook který mi ještě koupí,nechají si u sebe pojištění a tak...že to nebudu muset platit :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty jo, to máš dobrý :-D, já ani pořádně nevím, co za mě naši platí :-D
Odpovědět
Ježiš Evi, Ondra ke mě změnil komentář na lide.cz... x-) x-) x-) x-) Ti ho sem dám...
Odpovědět
Koukej... x-) x-) x-) "Moje jediné štěstí a největší láska mého života. Prostě slečna, ze které udělám paní a budu na to náležitě pyšný. " x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem si to mohla přečíst tam :-D. To je úžasný x-)x-)x-). Ten je tááák romantickej :-), kořen by tohle v životě nevypustil 8-(
Odpovědět
Jsem si to četla asi 5x... :-D :-D :-D Je kouzelnej. Já ho zbožňuju. x-) x-) x-) x-) x-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D Já kořena nesnáším :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D . Ale teď ho zbožňuju, protože ho celý víkend neuvidím ;-( ;-( ;-( ;-( . Jen až přijede, tak mě hnedka nasere :-D :-D :-D . Ale stejně ho miluju :-D.
Odpovědět
Jo,ten konec je nejlepší... "Ale stejně ho miluju...." :-D :-D :-D Ty jo ten Jackson je všude dneska...
Odpovědět
Hm, blbec 8-(
Odpovědět
Mě se jeho písničky líbí, ráda ho nemám, je to plastikovej vůl ale písničky jsou hezký a dají se poslouchat. :-N
Odpovědět
byl... :-N
Odpovědět
Evi myslíš že by se svědkama měli souhlasit oba snoubenci? :-D :-D :-D
Odpovědět
Každej s tím svým :-D
Odpovědět
Ondra je rázně proti mý svědkyni, nelíbí se mu to,pořád ma na to nějaký řeči a mě to vadí, já chci aby jsme si to ten den užili a nebyli kvůli něčemu naštvaný... :-D :-D :-D
Odpovědět
A proč nemáš za svědkyni švagrovou?
Odpovědět
No právě že mám...
Odpovědět
No tak v čem je problém??? :-D
Odpovědět
Já myslela, že to je jeho ségra =-)
Odpovědět
No je to jeho ségra, ale kdyby jsi viděla jak o ní mluví, nevim je na ní hnusnej... Ona je na něj hodná a záleží jí na ně, na budoucnosti a tak, ale on je na ní tak strašně hnusnej.. A on prostě nechce aby mi šla za svědka právě ona...
Odpovědět
Hm, tak to má docela problém :-N, s tím by se měl srovnat ale on :-(. Místo aby byl rád, že máš v Praze někoho blízkýho ]-(
Odpovědět
No já vim no, řekla bych druhý švagrový,jenže ta má 2letýho kluka a v prosinci nebo v lednu porodí tak je to hloupý.... Víš a nechci aby byl protivnej ve svatební den...
Odpovědět
On nebude, neboj :-), bude se soustředit na jiný věci, toho se fakt neboj :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?