Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Jo, jenom :-D. Náhodou ale máte všechno x-). Co bych za to dala :-S. Fuj, na sál bych teda nemohla :-D
Odpovědět
Neboj, taky se snad dočkáte bydlení co nevidět... :-) Jsem ted zjistila že do svatby mi zbývá 391 dní... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D Tos projela 400denní výročí :-D Co nevidět určitě ne 8-( . Fakt věřím tomu, že dokud nepřijde mimís, tak budeme bydlet tady ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
A proč o tom tolik rozhodne mimís? To jako že dokud nebude tak nebudete stavět? :-)
Odpovědět
Nee, ale dokud nebude nic tlačit, tak proč ztrácet pohodlí domova u maminko skoro zadarmo :-S.
Odpovědět
To je hloupý... :-S To si myslela i tchýně,že má doma mazánka a ono prd....Když mi švagrová před měsícem řekla, že se bavila s maminou a že říkala že Ondra se stejně brzo ženit nebude a bude ráda když se vůbec dočká dětí.. že se nebude chtít vázat.. Kdyby v tí době věděla že její syn kupuje oblečky na miminko a že je zasnoubený... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Já myslela že to jako tušili už dřív :-D
Odpovědět
No jak vidíš tak ne, oni si mysleli že synáččk bude dlouho u maminky a že se bude ženit ve 30 a na děti ani nepomyslí... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ty jo, oni nevěděli, že má tebe? Nebo počítali, že jsi jen chvilková známost? Nebo že se vezmete po 15 letech? Nebo jaaaak??? :-D
Odpovědět
Věděli že má mě, mě znají, jezdim tam už asi 2 roky... :-D Ale prostě před měsícem řekla tohle no..když jsem to řekla Ondrovi tak na mě vyvalil oči a říká:"Tohle řekla moje vlastní máma?" Nechápal chudák... Asi si mysleli že spolu budeme x let chodit a ve 30 se možná rozhodneme vzít... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D:-D:-D Dobrý, no :-D:-D:-D
Odpovědět
No co, maj smůlu... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
A ať mi do toho zkusí mluvit! Když už začínám zařizovat fotografa. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Právě proto bych nikomu neříkala nic konkrétního. Jako třeba jo, že se chcete v létě vzít, ale datum, nic prostě, aby do toho nekecali :-D. Fakt já to řeknu tak max. dva měsíce před, nemám nervy na tchýni :-D
Odpovědět
Tak nám fakt tchýně řekla že je jí to jedno když se chceme vzít, at se vezmeme, že nám do toho kecat nebude, jenom jí máme dát vědět 2 týdny před tím... :-D :-D Jako o to strach nemám. Ondra řekl že prostě jestli s tím někdo bude nesouhlasit,tak to bude jediný co může... Že prostě kvůli někomu se to rušit nebude. (Což mě docela uklidnilo) Janka..švagrová... mi slíbila že mi se vším pomůže, je poklad, fakt. Bude semnou lítat po salonech, omrkneme Prahu kvůli místu obřadu, aby blízko byl nějaký park kvůli focení a tak... Prý mi udělá takovýho toho svatbního koordinátora a bude se snažit aby bylo všechno bez stresu abych si ten den užila...Já jí nemít, tak nevim. x-) :-)
Odpovědět
Tak to máš fakt skvělý x-).
Odpovědět
Jsem ted od našich dostala sadu nádobí... Hluboký talíře, mělký talíře, dezertní talířky, velká mísa a hrnečky s podšálky... Ta sada je černá a není kulatá ale jako...Nevim jak to popsat... :-D :-D :-D
Odpovědět
To je jedno, o tvar nejde,prostě jsem si na tebe vzpoměla když jsem viděla že jsou černý.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jééééééééé, kde to vzali? Já chci takýýýýýýýý :-D :-D :-D
Odpovědět
Prý už to mají dlouho schovaný, že prý se jim naskytla nějaký výhodná akce... A tak neodolali a vzali to, že se to bude jednou hodit... :-D :-D :-D A ty mělký talíře jsou ještě 2 velikostí, menší, a pak větší...Jako nemá to chybu...Sice jsem chtěla mít veselou kuchyn ale nevadí no.. :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Jestli se ti nelíbí, odkoupím :-D
Odpovědět
Nelíbí, ale je mi hloupý hned po tom co jsem tu sadu dostala, jí prodat.. :-D :-D Když mi to mamina předávala měla děsnou radost.. Kdyžtak schovám, nebudu používat a pak prodám.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D tak na mě mysli :-D. Nechceš to vyfotit? :-D
Odpovědět
Budu na tebe myslet, to víš že jo, tak chvilku vydrž :D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D Jsi táák hodná sestřička :-D
Odpovědět
Vzala jsem jenom ten hrneček a talířek...Ty velký talíře jsou akorát větší, jinak stejný.... http://www.beremese.cz/_gallery/10140... http://www.beremese.cz/_gallery/10140...
Odpovědět
:-D :-D :-D Ahaa :-D. No pěkný, a to je průsvitný nebo porcelán? Já bych chtěla čtvercový talíře, nebo nějaký neobvyklý, tyhle jsou super x-)
Odpovědět
Je to porcelám,neprůsvitnej... Opravdu tmavě černej.. Tetka má takový jakoby tmavý kouřový, průhledný, ale to se mi nelíbí....
Odpovědět
Mně se to kouřový taky právě nelíbí :-). A přijde mi to víc křehký :-D.
Odpovědět
Asi tak.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?