Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
To já taky ne :-D. Asi něco jako Odvolávám se proti rozhodnutí o nepřijetí :-D. Napiš si na studijní, jestli se můžeš odvolat a jak ;-).
Odpovědět
Normálně jsem ted volala se švagrovou a říkala jsem jí že jsem ted přecitlivělá a tak.. A ona mi řekla že má narozdíl ode mě měsíc a půl zpoždění. :-D :-D :-D
Odpovědět
Jůů, že by? :-D
Odpovědět
No jo,jenže to by z toho David nebyl moc nadšenej... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem jim napsala...Tak teď budu čekat jak na maila od Lucky, tak ještě ze školy...Mě trefí :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D No on by nadšenej postupně byl ;-), neboj :-).
Odpovědět
No nevim teda... To bys ho musela znát... :-D :-D :-D Nemají ještě ani danej byt dohromady.
Odpovědět
Když přijde dítě, to jdou najednou věci, který dřív nešly :-D, to bys viděla :-D. Taky bych chtěla být těhu, to bychom bydleli do měsíce :-D
Odpovědět
No jako já nevim mě ted to těhu nějak přešlo... Nevim,jestli mi zkazila náladu ta škola nebo co... Ty o,ted budu rok makat,nestudovat,nebudu mít žádný starosti ohledně učení.... =-) =-) =-)
Odpovědět
Divný, co? :-D
Odpovědět
Hodně divný.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem si navrhla ten pokoj a nevím, na jaký stěny tu červenou dát a na jaký nee :-N.
Odpovědět
Článek se načítá
Já bych jí možná dala naproti sobě...kolem dvěří a za postel... x-)
Odpovědět
to se mi nelíbí :-S, přijde mi to málo a moc symetrický...
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
*málo červený a moc symetrický :-D
Odpovědět
To vypadá docela dobře... x-) Psala mi Verča, ptala se jestli už Lucka napsala.
Odpovědět
A napsala? :-D
Odpovědět
No nenapsala, jásám tu snad? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ještě chci pořídit tu předělovací stěnu a rohovej stůl (zatím je normální obdélníkový jako na fotkách). No a chci vymalovat z tý zelenožlutý konečně :-D. Bože jak se mi to strašně líbilo, když jsem si to k 15tinám malovala x-):-D
Odpovědět
No jo,jenže už jsi velká holka tak to chce pokoj jako pro dospělou slečnu... :-D :-D Taky se těšim až si budeme dávat dohromady byteček. x-) x-) x-)
Odpovědět
No asi tak, už se těším, až se toho zbavím :-D. Teď to chce ložnici pro dva, ne pokoj pro slečnu :-D
Odpovědět
Nevím, jestli nechat bílej ten výklenek (komín), když jse stejně obklopenej skříněma. Bych ho pomalovala nějakýma ornamentama...
Odpovědět
Já bych ho nedělala červenej.. Když to tam bude přerušený,bude to vypadat zajímavě...
Odpovědět
Hm, tak ho pak pomaluju nějakýma černýma kytkama třeba :-)
Odpovědět
Jo,to by bylo moc pěkný... x-) x-) x-)
Odpovědět
Ty ornamenty stejně plánuju na tu zbylou bílou zeď :-).
Odpovědět
No jasný,to bude vypadat moc hezky.. Až to bude hotový tak chci fotky... :-D :-D :-D :-D :-D Asi budu otravná ale pro jistotu jsem jí napsala i na ten druhej mail, nevim kterej používá.. :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D Nejsi otravná, je divný, když někdo neodepisuje 24 hodin :-D No nevím nevím, kdy to bude, musím nejdřív nakoupit tu barvu a vystěhovat, to nemůžu dřív, než bude hotová chodba (za dvěřma mám staveniště, no ale aspoň už zadělali tu díru, co jsem měla přede dvěřma :-D)
Odpovědět
No tak aspoň něco... :-D Já už tady doma nechávám všechno tak jak tu je a vyhazuju zbytečnosti,už se do toho bytu nemůžu dočkat.. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?