Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi si ho budem půjčovat, počítám tak 1500,--2000,- za půjčení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to já se taky těším, až budem na konci září prohlížet svatební albíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já to nestíhám číst ]-( ... vy frčíte :-) za týden máme tady v Brně ve Futuru svatební veletrh, už se těším, jak tam vlítnem :-D
Odpovědět
Ahoj holky, právě jsem s přítelem obešla zlatnictví v Rožnově - hurá :-D Konečně jsem ho k tomu dokopala :-) Výběr mají bohatý, nevíme které vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to je fajn, že bude z čeho vybírat :)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: došla jsem k němu přes kamarádku, nosila ho a mě se to líbilo, s náboženstvím to u mě nemá co dočinění, jen je to prostě zajímavé, pohodlné a ženské oblečení, které mě baví a líbí se mi :-) jinak už v podstatě ven nevyjdu, je to prostě úchylka a závislost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Purblanca: Teď jsi mě vyděsila. Chtěla jsem jít do toho Futura a ukecat i Honzu, ale příští víkend nejsem v Brně, ale koukala jsem a naštěstí je to až za 2 týdny ;-) :-D
Odpovědět
zmyzulka: to jsou takove ty silene habity? jak nosi v afganistanu a tak? to bych na sebe nevzala
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: né, nosí se to v Indii, na Srí Lance,... koukni do mého alba, pár sárí tam mám ;-)
Odpovědět
zmyzulka: ah a to normalne nosis? kde to kupujes?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to normáně nosím, do práce,... no prostě všude :-) kupuju to v Praze v jednom moc příjmeném obchůdku s orientálníma věcičkama ( www.sariobchod.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem teď do albumu přímo ty dvě co mám objednané na svatbu. uvidím, které se mi bude víc líbit a to druhé prodám...
Odpovědět
Článek se načítá
zajimave a co an to rodice a partner?
Odpovědět
Profilova fotka
cheché, no když jsem rodičům prozradila kolik stojí takové lepší sárí a kolik stojí půjčení svatebních šatů tak vůbec neprotestovali :) (nehledě k tomu, že si myslím, že to čekali, když v tom chodím furt) a přítel - když jsem měla slabou chvilku a trošinku začala uvažovat nad tím, že bych se vdávala v šatech, tak to rázně zavrhl, líbí se mu to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, koukám, že jste propsaly celý den, ani nestíhám číst :-D Tak já počítám na rozpočet asi tak 100tis., ale nevím jestli to bude stačit. Já si prosadila svatbu v Česku a tak přítel tu chce rodině zaplatit ubytování. Když jsme jim to říkaly tak se divili a že by si ho prý zaplatili, tak možná dostanem o něco víc k svatbě :-) zmyzulka: Tý jo, to sárí je nádherné, ale já bych asi neměla odvahu v něm normálně chodit, je to přece jen něco úplně jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte někdo kde by se dal sehnat podvazek se jmeny a datem svatby? Já viděla nádherné na ebay, ale z Anglie a vyšel by dost draho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sama nevím kde se ve mě ta odvaha vzala (asi že jsem se v tom cítila tak strašně dobře, prostě jsem se našla), já jsem totiž jinak velikánská stydlivka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyy vrátila jsem se z veletrhu, je to úžasné, je to po celém diplomatu (ve všech veřejných prostorách), je toho spousty a doporučuji už hlavně kvůli prstýnkům :o) Všichni mají parádní ceny a hlavně tolik zlatnictví nenavštívíte za den natož za tři hoďky! :o) Taky jsme ochutnali curkářské výrobky, jako náplň s piškotem, koláčky... mňam mňam :o) Šatů je tam samozřejmě nejvíc, ale je tam toho dost. Například podvazek tam seženete od 50 Kč, dají se koupit stužky, jsou tam vidět nějaké výzdoby, kravaty (ale tam jsme si nevybrali). Měla jsem i první rychlopokus o možný účes a líčení :oD Všem vřele doporučuji, která máte možnost se tam o víkendu zastavit, tak to určitě udělejte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jůů, tak to ti úplně závidím. Doufám, že ten brněnský bude taky tak pěkný. A koupila jsi něco?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Teda pořád přemýšlím nad tím sárím, moc se mi to líbí. Nemyslím, že v něm vyrazím do ulic, ale třeba na pozdní převlečení, to by mohlo být zajímavé. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jen lístečky růží na stoly, přišlo mi, že jsem si jich objednala předtím málo a pak ještě špendlíčky (ostatní věci na výzdobu už mám) . Nicméně máme kontakt na zlatnictví, kde jsme se ptali na výrobu našeho návrhu a na modré zlato (na zdobení). Paní byla úžasná a ptala se i na to modré zlato přímo zlatníka, který je vyrábí :-D A co je nejdůležitější asi, tak jsme se dohodli s přítelem na tvaru prstýnku, což jsme si každý představovali jinak a nakonec máme rovný typ, který u nás obou vypadá na prstu nejlépe.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem do alba "Inspirace a zkoušky" dala fotečky, které jsme teď pořídili po 5ti hodinách a to jsem ještě cestou zapadla sněhem :o) Jinak líčení by bylo místo růžové změněno na modré a vlasy samozřejmě více zvlněné. Jinak barvu vlasů asi změním na čistou hnědou, ale to ještě uvidím, zda do toho nedám světlemodré pramínky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Sluší a to i po pěti hodinách ;-) Očka se mi moc líbí - pěkně vystínované :-)
Odpovědět
jezis holky ja se tak tesim na zitra, ani nedospim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já už to mám za sebou a stejně nemůžu spát :o) Nicméně děvčata furt uvažuju, zda tu svatbu neudělat jinde... Chtěla bych spoustu zeleně kolem sebe, nevíte o něčem, co není extra drahý a je to kolem Prahy? :-D
Odpovědět
zmyzulka: Sárí je opravdu nádherné. Jak dopadla aukce toho náhrdelníku?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: krásné, účes i líčení, sluší! já mám trochu z bílé barvy na očích obavy, ale jak vidím jak je to krásné, tak to asi taky vyzkouším :-N p.e.t.a.: určitě :) ale varuju, je to silně návyková věc, jak to člověk jednou zkusí tak už v tom jede :-D :-D já už takhle nakazila kamarádek.... :))) dvě mi v něm přijdou na svatbu a další tři se mě ptaly, kde se to kupuje, že by v něm na svatbu přišly taky, tak jsem zvědavá :-) delien: díky :) náhrdelník bohužel nevyšel, vydražil se za 34 dolarů a já si dala limit 20. ale počkám až mi přijde to svatební sárí a potom možná limit zvýším, protože pak líp uvidím jestli se k němu bude hodit nebo ne :-) ale hrozně mě to láká taky ty veliké nádhery x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: A dá se sehnat i normálně v obchodě? :-D V bílé to musí být fakt nádhera. Koukám, že dražíš v dolarech, z Anglie? A nemají oni moc drahé poštovné? Já chtěla přes ebay podvazek, ale ppštovné by bylo větší než jeho cena :-| Ach jo, mořím se tu s diplomkou, a to jsem teprv na začátku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: jj, musí se to hlídat, aby to poštovné neudělalo zbytečně moc velkou cenu. třeba u toho náhrdelníku bylo poštovné zdarma, u těch sárí byla pošta sice něco přes 400,- ale i tak to cenově vyšlo moooc moc dobře. a jasně, u nás se sehnat dá, výš jsem dávala odkaz na můj oblíbený obchůdek, dají se tam koupit jak sárí, tak šperčíky, věci na břišňáčky,... když jedu do Prahy tak jsem tam schopná strávit klidně i 3 hodiny (a to je prťavý obchůdeček) :-D. jo a koukala jsem na ebay třeba i na spodničky a tu co tu prodávají za 990,- bez poštovného mají na ebay za 360,- včetně pošty. záleží na co člověk natrefí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Teď mě napadá jak to děláš přes zimu, nemrzneš? Je to taková tenoučká látka. Nebo existují i nějaké spešl na zimu, oteplené? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?