Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Vaše varianta ubytka by se mi líbila, ale do našeho bytečku 38 m2 narveme max. 6 lidí :-D a budeme ubytovávat 18 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No to jooo, to by asi neklaplo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky a už jsme si zajistila kadeřnici pro mě i pro svědkyni, pro mamku a přítelovu mamku na foukání ;-) Jdem tak od 7hod, ale možná se s ní domluvím už na 6, abychom to měly v klídku. Pokud mi klapne i kosmetička v tom saloně, tak se tam zrovna nechám nalíčit.
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás je to tak, že máme rodinu ze slovenska a z moravy a všichni přijedou v pátek, to je ubytujem u nás, u táty a sestry a pak v sobotu je zajištěno ubytování v hotelu tam kde je hostinu.Naštěstí to nestojí tolik 325,- na osobu, ale budem ubytovávat 27 lidí a my máme zdarma noc jako novomanželé. ale je to pravda s tou cestou oni to k nám mají ze slovenska 500km, a druzí 800km, a z moravy 350km docela dálka
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my oba s přítelm vyděláváme a akždou vyplatu jdou bokem peníze na svatbu a nebo se něco koupí, výzdoba........ jinka nám dal táta peníze a rodiče od přítele taky slíbili nějakou kačku a mamka taky, budem rádi za každou korunu, ale to hlavní jakou jsou šaty, prstýnky a věci na svatbu kromě hostiny si chcem koupit sami. Jinak zítra jdu zaplatit 60% z ceny šatů a to bude 4.000,- a už jsem dala zálohu 1.500,- a pak už je doplatím v den co si pro ně přijdu + 2000,- chtějí kauci za to kdyby se snima něco stalo a pak je vrátí pokud je donesu v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
Lidicka14: já sem měla představu o šatech jonou, a když sem se koukala po šatech a viděla je na modelkách tak jsem měla přesnou představu jaké by jsem chtěla a le když sem si je zkoušela tak vypadali uplně jinak něž na fotkách, tak že ty tvoje šaty na tobě budou určitě vypadat moc hezky, ale lepší by bylo kdyby si sem pak hodila fotku. Mě se líbí vršek ale líbila by se mi k tomu jednodušší sukně, ale hlavně že se líbí tobě a jsi spokojená, jinak si myslím že to máma pochopí až je uvidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přítel má taky rodinu na Moravě, přijedou asi určitě ve čtvrtek, ale ubytování jim platit nebudeme. My se sem nějak vlezem a prostě nejsou penízky na to, abychom jim platili penzion, ikdyž bych i byla ráda. Naštěstí se sem a k přítel. tátovi všichni vejdeme a pokud by třeba teta se strejdou chtěli být extra ubytovaní, tak si prostě zaplatí hotel. K dispozici bude mít každý místo na spaní, pak už jen záleží na jejich náročnosti, my se vynasnažíme jak jen to půjde, aby byli všichni spokojeni.
Odpovědět
V restauraci kde to máme, je možnost ubytování. Je tam šest pokojů a z toho jeden bude pro mě a přítele. Pokoje jsou 4 lůžkové, takže na které se nedostane postel si vezmou karimatky a spacáky. Celý objekt bude uzavřen a rezervován pro nás. Zaplatíme za všech 5 pokojů a kdo zůstane tak zůstane a kdo ne, může jet domů. My jako novomanželé ho budeme mít zdarma.
Odpovědět
My budeme ubytovávat pouze 2 dospělé + 1 dítě, takže těm to zaplatíme a pro zbytek máme odvoz. Jelikož zbytek hostů bydlí cca do 30km(někteří blíž, někteří dokonce 2minuty od sálu pěšky :-) ). My máme ale malou svatbu, tak bychom klidně mohli ubytovat všechny, co by chtěli, ale myslím že budou rádi po tak náročném dni ve své posteli, když to nemají kus cesty. Ale mít hostů třeba 50 a více, nemohli bychom si dovolit všem to ubytování zaplatit.
Odpovědět
Holky a kolik mate tak hostu??
Odpovědět
martja: takhle nejak rozpocet nemame ale jak jsem psala,veskere jidlo i piti plati moji rodice...a zbytek hold nejak zvladnem poplatit ale mame to dost osefovany po znamych: kadernik zadara, vizazista taky, kytky levne, kolacky temer zadara, fotografjku za pusu, hudbu za vysluzku, divadlo zadara :-D takze asi tak
Odpovědět
marsee: ano nevydělávám, ale nevidím proč bychom si enmohli udělat svatbu... sice ne žádnou megalomanskou, ale obyčejnou, malou svatbičku ;-) každý měsíc přítel dává penízky na stranu - na svatbu... já co jsem byla na brigádkách, tak jsem penízky taky dávala stranou - no a z toho poplatíme šaty, oblek, fontánu, prstýnky a tak... a ještě nám zbyde a přítel platí hostinu - na tu má našetřeno, takže nevidím problém martja: sice jsem psala, že šatky jsou za 10t, ale opravdu to do nich vrážet nebudu ;-) nejsem blázen x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
lidicka: tak ja mam nastesti stabilni brigadu ze ktere se zivim a jinak pritel vydelava takze sebe uzivi, zaplati auto a tak a co zbyde se koupin na svatbu nebo odlozi na ni :-) setrime kde to jde, drive jsme chodili hodne na vecere ted nejdem jak je rok dlouhej a podobne
Odpovědět
No, my to počítali a myslím že se do těch 50 000,- vejdem, ale jak to bude nakonec se uvidí :-) rodiče z obou stran se dohodli že vynálohy budou platit napůl, je to jejich přání, i když jsme to nečekali a chtěli si zaplatit sami. Nijak extra se nám do zařizování nemotají, nechávají to na nás, s tím že když budem cokoliv potřebovat, tak se vším pomůžou.
Odpovědět
mitote: my taky nikam nechodíme ;-) tak já už před rokem věděla, že bude svatba, takže jsme na vydělané a odložené penízky nesahali ;-) jo jinak někdo se mě tu psal na rozpočet? takže předběžný rozpočet máme 70.000,- ale levnější to asi snad ani udělat nejde :-|
Odpovědět
Jinak já taky studuju a bohužel momentálně delší dobu žádnou brigádu nemám, i když bych ráda, ale je tu taková nezaměstnanost, že nikde nechtějí brigádníky :-(
Odpovědět
lidicka: my pocitame tak se stovkou ale nevim no...
Odpovědět
tanak: jj, taky se mi nedaří nic sehnat... akorát to jsou vždycky nárazovky :-| teď už jsem hledání úplně vzdala... měla bych letos skončit... a do posledního semestru nám naložili nejvíc předmětů z celého studia, takže budu celý týden ve škole ]-(
Odpovědět
no tady v brne to je ted taky na hlavu s praci ale nasteti uklizim u mamy v kancelarich a to mam jity...ale chce to jeste neco no
Odpovědět
lidicka: no, je to teď fakt problém a nehledě na to, že ve škole (studuju na denním studiu) toho taky nemáme nejmíň a volný mám vlastně jen pátek (pokud nevybulím nějakou přednášku :-) ) Co studuješ? mitote: a copak ty studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám to předběžně napočítali na necelých 45,- ale to je cena za hostinu a ubytování, nepočítám do toho šaty,prstýnky a věci potřebné na svatbu. Jinak mi mamka přiveze koláčky a zákusky z moravy, kamarád má známou co nám upeče za rozumnou cenu dort, a známá dělá v pekárně tam si necháme udělat minidezertíky, nějak to snad zládnem, a oznámení kamarád. Jinak mám strašnou radost ze skleniček, sestra mi je objednávala jako svatební dar a dneska přišli, jsou krásné.Pokusím se je sem nějak přidat i s vlastnoručníma jmenovkama. A hostů zatím máme 34 děti nepočítám a možná ještě přibudou 5 navíc ale to ještě není jisté, ale kdyby tak do 40 lidí bude hostina a večer na raut kolem 20
Odpovědět
tanak: Socialni pedagogiku a poradenstvi, jsem teprve v prvaku protoze loni jsem mela jiny obor ale nebavil me tak sjem sla od znovu jinam
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: a jaké budeš mít šaty?myslela jsem že už máš vybrané ty na té modelce
Odpovědět
mitote: já jsem se taky poprvé při výběru školy nechala unést a šla jsem na učitelství 1. stupně základní školy, což s chemickou průmyslovkou byla skoro sebevražda, tak jsem to po roce vzdala a šla na jinou školu, kde se mi dokonce povedlo udělat bakaláře a šla jsem ještě dál. Popravdě jsem už nechtěla dál studovat, ale v té krizi fakt není moc pracovních příležitostí, a rodiče mi řekli že mně budou podporovat dokud budu studovat, tak jsem šla ještě dál.
Odpovědět
já studuju na TUL - produktový management, ale jinak je to textilka a ještě k tomu si dodělávám pedagogické minimum x-) takže mám často plné i víkendy... dany: jj, to jsou ty vybrané, ale 10t je moc... zkušela jsem psát co činy, tak uvidíme na kolik je ocení, kdyby byly za 6t tak bych do nich šla a ze zbytku bych měla aspon na dort či něco jiného ;-) jo jinak my budeme mít cca 26 lidí na hostinu i na raut - takže tady předpokládám, že bychom se mohly finančně vejít do 30t
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: i ten závojík k nim budeš mít? hezky to ladí :) holkyyy, před chvilinkou mi přišel mail z ebay, že už ke mě putuje můj svatební šat, áááááá, já se asi zblázním, se tak hrozně těším, že nevím jak to vydržím... trochu hysterka já vím, ale říkala jsem si, že vy mě pochopíte :-D
Odpovědět
tanak: ja to mam stejne, dokud budu studovat budou mi rodice platit byt a prispivat mi kdyz bude potreba, jakmile prestanu, uz jedu na vlastni triko vse :-D zmyzulka :hod pak foto
Odpovědět
Profilova fotka
mě budou stát 8.900,- ale říkla jsem si že to investuju abych si pak nenadávala že sem si mohla přidat a mít je a nebyla spokojená, vdávám se jen jednou a chtěla jsem mít šaty krásné, my zase ušetříme na prstýnkách.tak budete mít 52 lidí? my by sme tolik neplatili za hostinu ale jen 9000,- děká ubytování
Odpovědět
holky ani nevite jak ja jsem stastna za sve saty, mela jsem teda imaginarni strop 14tisic, ale necekala jsem ze najdu sve vysnene na prodej za 6 :-D my nastesti ubytko neplatime, hostinu bude cca pro 30lidi v restauraci a vecer bude mega raut pro sto lidi ale tam si jidlo a piti zajistujem sami pres stryce za velkoobchodni ceny takze to vychazi krasne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jasně, hodím, jen přemýšlím jak dlouho to může trvat než to ke mě z Indie doputuje, týden, dva,... dost dlouhá doba na zbláznění :D a dneska jdeme na prstýnky, to se taky nemůžu dočkat. holky, už aby byl tak srpen :))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?