Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Černá vládne i v obchodech se spodním prádlem. Chtěla jsem si koupit košilku, ale všude jen černé nebo strakaté. Bílá nebo normálně barevná, která by i padla střihem, nenííí...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: fuj s černou, mám ráda barevné barvy :-D mě by se líbil přítel v čokoládovém obleku, případně v nějakém do béžova. no a o košilce jsem ani nepřemýšlela, všichni mi říkali, že budu stejně mrtvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Gratuluji k tak dobrému pořízení. To se budeš na tom brněnským nudit ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee, zmyzulka: No šaty budou bílé a jen dozdobovány budou v modré, přeci jen chci více bílé než modré :-D. Kravata se pak bude ladit k té modré od šatů. Jinak on bude mít košili určitě bílou a regatu či kravatu s kapesníčkem budeme chtít do modra. Jestli vestičku to si nejsem úplně jistá, protože to přítel asi hned shodí, jak bude moct. Nicméně jsme si vzali slevu na veletrhu a pojedeme se podívat právě na ty modré, které tam na veletrhu neměli.
Odpovědět
zmyzulka: jak rikam me na veletrhu vysel jeden na 8,2Kc :-D ted jsem to spocitala :-D tak nevem hned dve krabice co :-D peta: doufam ze ne tak zautocim na oznamkaa mozna zavoje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Teda to je bublifuků :-D Prstýnky už jste si objednali? Měli tam super výběr, že jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak my sice svatbu ladíme do zelena, ale oblečení chceme bílé, krom obleku, ten bude tmavý, asi šedý. Já mám šaty celé bílé, ženich má bílou košili, vestu i kravatu s kapesníčkem.
Odpovědět
marsee: neobjednali ale mame vybrano :-D a ta cena 11500,- je pro vetsi velikosti nez mame tak ta cena jeste pujde pry dolu :-D jnak bublinek neni nikdy dost, tu pajsku jsem chtela :-D a vyhlidla jsem vesticku s regatkou ale zrovna to tam nemeli ale maji je takvoe jako meloi samotnou regatku tak to u nch objednam
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Kdybych si šaty půjčovala, tak budou určitě bílé, ale takhle mám možnost výšivku nebo kamínky do modra, tak proč ne :o) O bílé trojkombinaci pro ženicha jsem ale uvažovala taky.. uvidíme, vyzkoušíme, co mu bude sedět nejlépe.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Parádně jsi pořídila, já na ty bublifuky ani nenarazila :o) Ale už je mám doma, sice za 14 Kč, ale já jich kupovala jen 16 ks :o)
Odpovědět
martja: byly v prnim patre hned kdyz se veslo napravo, ja je videla az napodruhe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ceny prstýnku jsou fajn. Nás vyjdou na necelých 12tis., tak nám to spočítala do objednávky. Vestičky tam byly krásné, ty bílé úplně září ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: my chceme zelenou co jsmemela uz na obrzaku vybranou a kdyz jsem videla tu ragatku tak to byl atutovka, krasne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, budete mít mandličky v pytlíčkách nebo čokoládky? Já bych chtěla čokoládky, ale nevím jak mám natisknout ty obaly.
Odpovědět
peta: ja jsem si predevcirem reklas ze do sacku dam koupelovou sul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je naprosto originální :-D
Odpovědět
peta: myslim ze to lidi oceni vic, sladkeho bude dost ale sul vyuzijou doma k relaxaci a jeste to vyjde nas levneji
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ale ty už je máš doma ne, máš je v albíčku. No právě, že prodávají jen velká balení.
Odpovědět
ano pytlicky mam, mandle ne...dokoupim jen sul
Odpovědět
Profilova fotka
Ja s temihle darecky nevim... U nas to neni zvykem a prijde mi, ze to stoji zbytecne moc penez. Ale jeste pouvazujeme o nich.
Odpovědět
martja: ja chci prave nejake fakt drobnosti co nezatizi nijak rozpocet a ta sul vychazi na 120Kc pro vsechny
Odpovědět
Profilova fotka
martja: No u nás právě taky ne. Ty mandle jsou drahé, ale ty čokiny se dají koupit a udělají se jen nové obaly, tak o tom uvažuju. Musím jen přijít na to, jak ty obaly udělat :-D
Odpovědět
peta: no ja bych je udelala asi na PC a vytiskla na rozmer a pak proste lepila a lepila a lepila
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A to je balis do tech sacku z organzy nebo tylu? Me uz to baleni prijde desne drahy :o/ p.e.t.a.: Za kolik a kde se daji koupit? Myslim normalni kram, ne predrazeny svatebni e-shop.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, holky, tak to vypadá, že rozšířím vaše řady. nějak sjem do toho spadla, ani nevím jak. od středy vím, že se mám vdávat a nějak tomu nemůžu uvěřit :). původně jsme jen od léta plánovali snažení o miminko a najednou přítel přišel s žádostí o ruku a prý se musíme vzít v září :-. včera jsem začala číst tuhle diskuzi a propadla panice, že to nemůžeme nikdy stihnout. přítel mě sice uklidňuje, ale dneska padlo místo, kde jsem se vždycky chtěla vdávat. mají neskutečný pronájem :-( sázím ještě na jedno a hodně tomu věřím, protože jednak to není profláknuté a druhak to patří rodině mojí kamarádky, tak třeba zafunguje protekce :-D až bude tohle a datum na matrice, tak se snad uklidním, ale zatím nevím, jak si ten můj představuje, že to máme zvládnout... jdu vás dočíst, abych zjistila, co ještě musím mít a nemám a musím se kvůli tomu stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: nepropadej panice, myslím, že se to dá ještě úplně v pohodě zvládnout.. jen sloučit místo obřadu a hostiny a nejni proublem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla a tak ani nestíhám dočíst. Ale jen tak co jsem pochitila, že jste byli na veletrhu. Závidím. Taky bych šla. Ale přítele bych tam těžko dotáhla a samotný se mi nechce. Koukalajsem jak jste pilný a co už všechno máte. Dárečky pro hosty asi mít nebudeme. Není to blbý? Martja: Co jsem to četla? Ty přemýšlíš o svatbě jinde než ve viničním? To mě tam necháš samotnou? :-( madlamme: myslím, že není kam spěchat. Teda pokud nechceš do detailů propracovanou svatbičku, jako tady holky. ;-) Já jsem se musela spokojit se skromnou svatbou kvůli penízkům, takže mě moc zařizování a plánování nečeká. Jo a musím se pochlubit, že jsme konečně zamluvili restauraci. Hurááá. Tak ted pustím svatbu trochu z hlavy a začnu tak za tři měsíce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, dneska budu volat kamarádce, jak je u nich místo. ale zase mě stihnul vyděsit ten můj, že to chtěj na jaře prodávat a že prej by z toho měl bejt hogofogo hotel. to snad ne! jestli jo, tak mě vomejou, protože fakt nevim, jaký další místo vymyslet. nechci se vdávat tam, co všichni, nebo tam, kde to běží jak na pásu :(. jinak o svatbě mám docela představu už delší dobu. žádná hostina a plno formalit, zvyků a tradic. chci odpolední uvolněnou garden party s rautem, obřad nejdřív ve tři. jenže pořád je toho na zařizování asi tak milion věcí :-S tak hlavně, aby klaplo to místo. to by hodně vyřešilo. tam by byl obřad i raut. ááááchjo. už aby byla nějaká rozumná hodina, abych mohla volat :D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Neboj nenechám, obřad tam bude a nakonec ta hostina v tom Mlýnském Domově, to jen kdyby se objevila nějaká extra nabídka :-D Jsem i zvědavá, zda tě uvidím ve skutečnosti v šatičkách, ale předpokládám, že se budete v sadech fotit, tak snad se uvidíme :o) madlamme: Vítej mezi námi :o) Ono opravdu nejdůležitější je najít to místo obřadu a pokud upravíš termín dle místa, tak to není problém. My restauraci zarezervovali až včera :-D Hudbu máme předvybranou, ale ještě není žádná rezervace, chceme si je ještě poslechnout. Jinak já bych chtěla svatbu na hradě Červený Újezd, ale na obřad 15tisíc opravdu nemáme :-(, takže proto levnější alternativa Viniční Altán.
Odpovědět
martja. ja nevim mrkni do alba co to je za matros, me 27 tech kruhy vyslo na nejake dve stovky madlamme: kld my jeste matriku taky nemame zarizenou, protoze to jde az od brezna tak tam hned prvnio naklusem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?