Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: na zimu jsou dobrá bavlněná, ale i tak - já jsem hrozná zmrzlina, kažkou zimu jsem nenáviděla a zmrzala, od té doby co nosím sárí, je mi teploučko :) víc vrstev víc zahřeje, takže i ve viskózovém sárí je dobře, protože mám pod ním bavlněnou spodničku, teplé punčocháče a většinou na nich ještě podkolenky a teploučké boty po kolena. spíš mám problém v létě, to mi bývá vedro ikdyž jdu bez spodničky :-D v zimě ale nosím nejrači oboustranné "brokátky" ty jsou nejteplejší (teda existují i vlněná, ale ty jsou bohužel moc drahá). Ti pošlu do IP odkaz na moji sbírečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme se vrátili z veletrhu a parádička :o) Objednali jsme si prstýnky u Rýdla - budou v březnu, koupili košili, vestu, regatu a kapesníček pro přítele, podvazek pro mě, bižu pro družičku :o) Po veletrhu jsme se byli projít po nábřeží a cestou zpět se zastavili v Letňanech, kde jsme si taky udělali radost. No úspěšný den ;-) Mám radost, hlavně z těch prstýnků :)
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: tak to je paráda, pořídily jste dost věcí na jednom místě. A na kolik vás vyjdou ty prstýnky? No my si tady v Brně musíme na veletrh ještě počkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Na necelých 12tis., dostali jsme slevu při objednání na místě, máme kombinaci bílého a žlutého zlata, já v něm budu mít tři briliatníky. Zkoušeli jsme hodně prstýnků, ale nejvíce se nám líbily tyto od Rýdla - jsou nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To je dobrá cena. Jsou pěkné koukala jsem v albíčku. My chceme taky kombinaci, právě s červeným zlatem.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: My chtěli se žlutým, jsou velice ochotní - udělají vše v různých kombinacích. Ty v růžové kombinaci jsou taky pěkné, ale potom bych k němu neměla co kombinovat - nosím stříbro nebo bílé zlato a pokud něco jiného, tak žluté (růžové se nechystám nosit). Kdy máte veletrh v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Budeme mít dva, první je za dva týdny a potom ještě jeden v březnu. Taky spoléhám na to, že prstýnky vybereme tam. zmyzulka: Děkuji za odkazy. Ty máš teda výběr. Našla jsem moc krásné, taky za krásnou cenu, asi 10tis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Určitě vyberete, je opravdu z čeho. My jsme měli celkem jasnou představu, ale zkusili jsme jich hodně - různé druhy. Lidí bylo taky hodně :-D tak jsme někdy až stáli frontu na zkoušení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Chystáte se pak ještě na veletrh do Letňan? Taky má být něco v hotelu Troja. My jinak na veletrhu předjednali prstýnky taky, s tím, že nám bude platit veletržní sleva do konce měsíce. Chceme navštívit ještě zlatnictví Mádr, protože chceme prstýnky vlastního návrhu. A pokud bude cena vyšší u Mádra, tak půjdeme k p. Kudláčkové. Chtěli jsme trošku atypické prstýnky a u nich se nám nejvíce líbily. Nicméně byly tam i takové, co vypadaly jako ementál, protáčecí apod... ale to už jsme zase nechtěli :o) Jinak jsem dopoledne zkoušela vlastní líčení - zatím bílo-černé a dala jsem to tedy do alba. Ta černá bude chtít trošku víc protáhnout. Někdy pak zkusím to co mám v albu bílo-modro-černé :o) No a teď večer jsme se vrátili z Mlýnského Domova, kde jsme zaplatili rezervaci. Pán byl velmi milý a prodloužil nám hostinu do tří do rána :o) Jsme rádi za každou hoďku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Uvidíme, jestli se ještě někam mrkneme, podle služeb a času. Líčení je pěkné, už jsem koukala do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: no jo, některé jsou fakt luxus :-D ale já mám rači skromnější kousky v kterých se nemusím bát chodit :-D jéjda, holky, já bych taky chtěla na nějaký veletrh, Brno sice není až hrozně moc tak daleko, ale přítele bych tam nedostala... a ještě jsem se chtěla zeptat jak to budete řešit se svatebníma darama? budete si dělat nějaké svatební listy nebo si budete říkat o penízek? nás se totiž už teď lidi ptají co budeme chtít, tak si pomalinku začínáme tvořit tu na stránkách listy.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nás se ještě nikdo neptá, ptz to skoro nikdo neví, ale pokud se potom ptát budou, poprosíme je o penízky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja: líčení suprové!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: My máme v oznámení takovou vtipnou básničku, kterou si říkáme o peníze
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a: Myslíš tu "kdo si se svatebním darem hlavu láme, ..."?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: my jsme původně taky zamýšleli penízky, ale reakce byla vždycky taková zaražená, že jsme se rozhodli, že si napíšeme seznam s věcma, které budeme potřebovat do kuchyně a že tam jako jednu z možností napíšeme jakýkoliv finanční přísvěpek na kuchyň, protože tu ještě taky nemáme :-D no tak jsem zvědavá jak se některé části příbuzenstva s tím seznamem poperou a co z toho vzejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vždycky než to sesmolím, tak tu přibyde pár příspěvků... :-D p.e.t.a.: jakože už všechno doma máte, že? my právě ještě nic nemáme tož si to budeme muset navymýšlet... ikdyž mě je takové blbé i to...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No my se budeme doufám stěhovat do nového, takže teď nechceme nic zařizovat. Nejlepším darem by pro nás byly korunky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tuhle zrovna ne, našla jsem míň profláklou :-) zmyzulka: jo, asi tak, myslím že byme stejně nedostaly nic jiného, my opravdu máme vybavenou domácnost.Chceme sice předělávat ložnici, ale pochybuji, že nám někdo daruje letiště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Taky si budeme říkat o penízky, já tu říkanku (jak tu holky naznačily) budu dávat rovnou s oznámením :-D Mám to když tak v albu: "Zajištěno na svatbu".
Odpovědět
Profilova fotka
pro nás by byl taky nejlepší peníz, protože ještě nemáme dostavěno, ale nakonec jsme se diplomaticky rozhodli pro toto a budeme doufat, že nevznikne chaos a nedostaneme tři tyčové mixéry :-D
Odpovědět
holky my taky byly na veletrhu, super: nejvetsi radost mam z bublfuku, koupl jsme 24 dortiku a 24 se srdicky a dohromady nas vsechny vysly na 398, tj ca 9korunek za kus :-D jinak jsem si koupila podvazek, polstarek pod prstynky, casopisy Svatba a mame vybrane prstynky, taky do Lukase Rydle, vychazi s jednim briliantem na 11 500,- jdu to vse nahazet do alba
Odpovědět
Profilova fotka
martja: teda máte úžasné oznámení, moc krásné. koukám všechno krásně sladěno do modra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já ten náš prstýnek (ze kterého náš návrh bude upravován) na netu nikde nenašla :o( Tak až hold bude. zmyzulka: Ještě jsem zapomněla, že i tak pro jistotu dělám seznam svatebních darů, které bude zařizovat moje svědkyně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No ještě aby vyšly šaty a pak kravata s kapesníčkem :-D Výzdobu už do modra mám :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super cena, taky chci pár bublifuků koupit, tak 10. viděla jsem na netu za 8,- Kč, ale vršek měl jinou barvu než bublifuk (jakože vada), ale zase se tam musí platit poštovné...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ty vestičky jsou nádherné. Měli jsme štěstí, že ji měli na veletrhu v přítel. velikosti - vypadá to komplet moc pěkně. V jaké barvě chcete?
Odpovědět
zmyzulka: prave normalne stoji na netu 25 jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: šatičky budou taky modré? nebo s modrým zdobením? kravatu modrou ladící pak určitě seženete :-) no a to mi připomíná - byli jsme se dívat na obleky a všude teď vládne jenom černo černá černota... tak musíme počkat až se ty barvy v obchodech trochu vyletní :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vim vim, právě je to hrozná pálka, tak rači půjdu do těch vadných (stejně si toho nikdo nevšime) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?