Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsme měli první schůzku s fotografem. Už víme všechny možnosti, máme cenovou kalkulaci a jsem velice příjemně překvapená, že částka je menší, než jsem čekala. Teď už jen zaplatit zálohu a máme definitivní rezervaci :-)
Odpovědět
Zdravím, taky se přidávám k termínu září a vypadá to na 18.9.2010 :) Chci se zeptat, kdy začínáte rezervovat a vůbec, potřebovala bych nějaký seznam, abych mohla vědět jak co kdy udělat :) No, zatím spíše obhlížím, co vůbec existuje, jelikož se vdávám poprvé a doufám, že i naposled :D Zásnuby ještě oficiálně neproběhly, takže to zatím víme jen my, moji rodiče a přítelovi rodiče se to dozví v nejbližší době. Ani nevím, jak moc zásnuby řešit nebo neřešit. Prstýnek - osobně bych byla i pro to, abychom zásnubní prstýnky koupili dva, tak jak se to tradičně dělá v ČR, ne jen jeden dle USA... uvidíme jestli najdem takové. Máte s tím zkušenosti? Na jaře mě čekají také státnice, doufám, že to zvládnu v pohodě a září bude bez stresů...Jedněma jsem si už prošla, tak snad to bude OK. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Už mám předběžně domluveného i houslistu na obřad. Pokud nebude mít pracovní povinnosti, tak nám přijde zahrát :-) Jsem moc ráda, jak nám to zatím vychází přesně podle našich představ :-))
Odpovědět
Ahoj, holky. Tak se též připojuju :) Minulý víkend jsme s přítelem poprvé začali přemýšlet, kdy a kde, koho pozvat atd. Tak momentálně to vidíme na 17.9. On by to chtěl o týden později, že prý 17. bude ještě moc vedro. Ale jako já nehodlám v bílých šatech s holými rameny moknout a klepat kosu :) Nevíte, kde by se dalo objednat počasí? ;-)
Odpovědět
Poručíme větru, dešti! no tak to by bylo fajn... ale já myslím, že už se o to pokoušelo spousta soudruhů a na nic asi nepřišli ;-) Tak v září by mohlo být pěkně :-D aspoň doufám, proto chci svatbu v září 8-) pejsanek: hmmm... co budeš dělat příští léto? to už budeš mít všechno zařízené...
Odpovědět
pejsanek: no já mám úplně komplexy, když čtu tvé příspěvky :D:D:D Já jsem ráda, za to datum jsme vypotili :D:D:D nevím... fakt už mám zařizovat? Není to brzo? :-p
Odpovědět
Děcka tady je to jak po vymření...já už se do toho konečně dostávám :) založila jsem svatební plánovač, no a už je mi to jasné, co, kdy, kde a jak :) Začnem příští týden kostelem a knězem, myslím si, že budou takové dvě vlny...teď všechno rezervovat, pak volno, no a tak tři měsíce před svatbou to už bude vlna dva...všechno dotáhnout. :) Zatím jsem zvolila barvu svatby jemně lososovou s krémově bílou...uvidíme kolik věcí n ato seženu. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
ahojky, tak to je super, že někdo píše :-D jj, úplně s tebou souhlasím s těma dvěma vlnama... mno my máme zatím místo, kde chceme mít svatbu.. takže nějak na podzim začnu uhánět paní matrikářku :-D :-D ale ještě předtím půjdeme za kamarádem kvůli penzionu... aby nám řekl, kdy by mu to nevadilo, abysme mu obsadili penzion... takže termín bude asi až po konzultaci s ním... v září by mohlo být u po sezoně... tak snad by to mohlo klapnout.. mno kdyžtak by byla svatba pozdějc 8-) jinak s barvou jsem na tom tak... že bych tam chtěla určitě modrou barvičku... a dál ještě uvidíme ;-) ;-)
Odpovědět
dneska mi přítel schválil i místo svatby :-D :-D jsem se mu to bála i ukázat, pže to vevnitř vypadá jak v kostele... je to hodně zdobené a tak... prostě skoro kostel 8-) myslela jsem, že se mu to kvůli tomu nebude líbit... ale byl nadšený a prý jestli tam normálně oddávají tak to bude tam... takže u mě spokojenost největší :-)
Odpovědět
lidicka14: ahojky, no tak to je super :) my jsme se na místu taky celkem shodli. Jenom se obávám, že možná budeme to datum ještě měnit, protože jsem se dneska dozvěděla, že ten den mají v tom kostele adorační den, takže se asi neoddává...:( uvidíme, jak se přeptáme...Jsem ráda, že už tady taky někdo napíše :) Srpen 2010 celkem dost frčí a tady je tak pusto :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak už máme i kapelu zajištěnou. Je sice fakt, že zařizujeme hodně brzo, ale limuzínu, fotografa a restauraci jsme chtěli mít dopředu jisté, takže proto tak brzo. Kapela je našeho známého a houslista je taky kamarád, aspoň máme jistotu, že hudba bude super :-) Nejdůležitější máme zajištěno a teď můžem zas pár měsíců bez zařizování :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Čau nevěsty, my pořád přemýšlíme kde se vezmeme, protože na úřadě nechceme a v kostele taky ne, tak poraďte, zvlášť jestli je tu někdo z Břeclavska. Uvažujeme o zámecké kapli ve Valticích, ale mám obavy z toho zamlouvaní ( NPÚ Brno) a matrika. Někde jsem četla, že když je to třeba rok dopředu zamluvené že si pak řeknou úplně jinou cenu, hudbu že si nemůžem vybrat svoji ...... Takže nevim no. Fotografa mám ( brácha), jinak asi začnem pořádně s přípravama až tak prosinec, leden. Nic se nemá přehánět. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Juj, z Břeclavska sice nejsem... ale párkrát jsem tam byla :-D Mě se líbí strašně moc Janohrad... je takový romantický, pak i Lednice, ta je taky kouzelná a ten park s minaretem - hih, tak udělejte svatbu na minaretu... to by bylo originální :-D :-D :-D pak se mi líbil i ten hrádek na pálavě na skále - myslím Děvín? je to možné? mno tam u vás bych si vybrala hned... určitě tam je toho víc... v parku u lednice jsou přece někde ty tři grácie nebo jak se to jmenuje... to by bylo takové zvláštní... rozhodně máte lepší vyběr než mi tady v krkonoších 8-(
Odpovědět
Holky, kolik je tak běžná cena v restauraci... dnes jsme byli v jedné a řekli nám 4000 nájem za uzavření plus 1000 za osobu...chtěla bych vědět, jak se to tak pohybuje... abych mohla srovnávat. Jinak my máme družičky :) ty se přilhásily sami.. :) neteřinky...no a řešíme kostel a restauraci, musí se to doplnovat, tkaže proto to bude asi na dlouho, nechci totiž velké přejezdy.
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono právě v Lednici to má skoro každý, takže tady to už není tak originální. Ale včera nás napadl ještě zámek Milotice, tam je taková hezká obřadní místnost nebo taky Vinařství u Kapličky Zaječí (natáčely se tam Bobule) moc krásné místo, jenže zatím nevím, jak se to tam pohybuje cenově. Ale Valtice jsem už zamítli.
Odpovědět
Ahojky, můžu se přidat :) ... u nás bude svatba taky v září - přesněji řečeno 4.9. :-) ... malá v uvozovkách :-N prostě nejbližší rodina :-) takže 2O lidí i s ženichem a nevěstou ..... Je to ještě spoousta času ....ale i tak pomalounku pokukujeme co a jak i když některý věci jsou už jasný .... třeba boty pro nevěstu jsou šíleným problémem :-( bohužel ....takže ty se musí a budou řešit snad celých těch x měsíců .... :d :d Jinak obřad je na Karvinském zámku :-) a obřad asi ve Společenském domě v Darkově (Jiné místo nás jaksi zatím nenapadlo :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Ivanka8485: Ahojky, po nás žádný nájem v restauraci nechtějí, při obědě bude jedna maličká oddělená část pro jiný lidi než svatební hosty a pak nám ji zavřou celou. Cena bude podle snědeného jídla, ale třeba oběd nás vyjde cca 350 Kč na osobu vč. přípitku. Počítáme ale cca 1000 Kč na osobu za celý večer. Ještě máme možnost grilovat venku, kdybychom chtěli a budeme mít k dispozici terasu, což se bude hodit pro přistavené kočárky :-)
Odpovědět
xxmarypetxx: sice to třeba originální není, ale je to určitě lepší než se brát na městském úřadě jako tady... my tady v okolí nic nemáme :-| a daleko se nám nikam jezdit nechce... jako už jsme si vyřešili, kde bysme chtěli mít svatbu a je to asi 40 min autem... a v koloně asi dýl... ale na městském úřadě svatbu mít nechci... a to tohle je asi jen jedno jediné řešení
Odpovědět
Profilova fotka
NO, tak jsem si myslela, že zamlouvat něco rok dopředu je moc brzo, ale když jsem dneska psala na rezervaci místa obřadu (nakonec to vyhrálo Vinařství u Kapličky- Nádhera), tak termín 11. září 2010 už není volnej :-( ale paní ještě nepotvrdila rezervaci a schůzku mají příští týden v úterý, tak jsem zvědavá, jestli budem muset změnit termín. Chjo. ]-( Kdy to ty lidi zamlouvaj? Dva roky dopředu nebo co?????? Katastrofa No a obřad venku ( Slavobrána, Koberec, přípitek, výzdoba) a oběd pro 20 lidí nás vyjde cca 10.600 Kč + co se vypije, takže s cenou jsme maximálně spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
xxmarypetxx: Právě proto jsme něco rezervovali tak dlouho dopředu, aby se nám nestalo, že třeba moje vysněná bílá limuzína už bude rezervovaná někým jiným :-)
Odpovědět
No ono se to fakt nezdá, ale opravdu se to musí asi domlouvat brzo, pokud chceš mít svatbu podle svých představ a nechceš se spokojit s tím, co zůstane.
Odpovědět
a už máte holčiny představy o svatebních šatech?? a barevě svatby? =-)
Odpovědět
No šaty nevím...chtěla bych nějaké ty klasické - princeznovské s bohatou nadýchanou sukní, z praktických důvodů bez vlečky. Jinak jsem to ještě neřešila, je čas. No a barvu svatby, tak tu bych chtěla v jemných lososových barvách kombinované s bílou - možná krémově bílou... uvidíme :) ;-)
Odpovědět
ahoj holky, po dlouhe dobe pisu i ja:)) ja bych chtela saty z pujcovny, ale jednoduche, tak uvidime jake budou a jestli si vubec vyberu:) jinak svatbu bych chtela ladit urcite do zelene a v kombinaci asi s kremovou, vanilkovou nebo nejakou podobnou:) jinak rezervovane nemame jeste nic:))) ale pracuje se na tom:)
Odpovědět
ahojky, to jsem ráda, že nejsem jediná, která nic nemá zařízeného ;-) ;-) a zatím po pravdě na ničem nepracuju :-D asi jenom napíšu na matriku kdy se dají zamluvit termíny na příští rok.... mně by se líbila svatba do modra....ale je to až za dlouho... takže to asi změním... já šaty měla tak nějak už jako vybrané - sice jenom na obrázku... mno ale teď jsem našla jiné a ty se mi líbí asi ještě víc... chjóóo, tak já nevíííííím :-S šatičky si teda nechám ušít, zatím tohle řešení vítězí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, naše svatba bude asi bílo-lososová nebo bílo-oranžová, podle toho, jaká bude moje látka na šaty :-)
Odpovědět
ahojky, no tak dneska jsme se bavili na téma fotograf 8-) 8-) mno a když jsem tomu mému pověděla svoje představy a hlavně odtajnila ceny, tak byl oheň na střeše...pohádali jsme se jako koně ]-( ]-( jsem zvědavá co vymyslí on :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem měla docela strach, jak dopadne diskuze o fotografovi, ale naštěstí proběhla v pohodě. Navíc máme docela příjemnou cenu, takže bez hádek :-)
Odpovědět
ahojky holky,tak jsem byla včera zamluvit restauraci,měla jsem strach,že je to brzo a budou se na mě dívat, jak na blázna,ale nakonec jsem byla překvapena, že nejsem první, kdo si už objednává rok 2010. Takže restaurace zajištěna...uf...o starost míň. ;-)
Odpovědět
Ahojky, tak zítra jdeme za knězem, kterého se chceme zeptat, zda nás oddá. Tak nám držte palce, pak napíšu. Není to totiž v naší farnosti, takže je možné odmítnutí :( No jinak jakmile tohle bude potvrzené, tak jdeme potvrdit restauraci a nahlásit termín... Ach jo, ať tohle už mám z krku, ať je trošku klidu. :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?