Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: moc dík, prstýnky jsou matné bílé zlato zkombinované s lesklým bílým zlatem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme ocel+stříbro tak sem se chtěla zeptat jestli si někdo taky nedával takovou kombinaci
Odpovědět
Profilova fotka
dany84 dost lidiček to tak dělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Taky se ráda podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Fotky jsou nádherný, moc vám to na nic oběma sluší. Dýchá z nich pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: moc díky, pohodu jsme měli, nechtěli jsem nic okázalého a nervozního, a přesně takové, uvolněné jsme to měli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manželinka: Je to z fotek opravdu krásně vidět. :-) My taky měli pohodovou svatbu, alespoň jsme si to myslíme a všichni kromě tchýně nám to potvrdili. Profi fotky nějak nemám zatím na netu, nemám čas je tam hodit.
Odpovědět
holk holky do patku bdue fotoknihu, jupi jou :-D jinak vybrame libanky, bude to karibik, dominikanske repéublika asi prvni tyden v listopadu, tesim tesim ale nejsem schopna si vybrta z takoveho mnozstvi zajezdu :-D
Odpovědět
manzelinka: mě můžeš taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: tak to je skvělé,pak se určitě pochlub s fotkama a ještě jednou díky:-) mitote: Dominikana je krásná,tam byla na svatebce kamarádka:-) delien: pošlu,jakmile budu u pc:-)
Odpovědět
dany84: my máme takovou kombinaci ;-)
Odpovědět
manzelinka: to rada slysim, uz se moc tesim
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, tak konečně jsem měla trochu času, a dala sem fotky. Počasí vyšlo krásně, jen už byla docela zima :-N Ale na svatební cestě jsme se zas krásně vyhřáli 8-)
Odpovědět
poppaea: to me mrzi ze to nedoapdlo tak uplne jak jsi chtela, ja jsem si prave radsi vse ohlidala, ale ani jsem nemusela :-) vse klapalo dle domluv...a restaurace...no skoda, nechapu ze vam nauctovali predkrm, u nas nezapocetli navic snad ni deci vody
Odpovědět
Tak já samozřejmě hned na začátku počítala s tím, že spoustu věcí nedopadne podle představ, a nějak zvlášť mě to netrápí, ale psala jsem to jako upozornění pro ostatní nevěsty.A hlídat jsem nemohla vzhledem k tomu, že jsem seděla nahoře v restauraci a nechávala se líčit a česat, a neměla ani minutu nazbyt, aby odběhla dolů něco zkontrolovat.
Odpovědět
poppaea: no to ja taky a o to vic jsem byla pak mil eprekvapena...u nas delali restauraci den predem takze jsme si tam zajeli to omrknout, ale moc nechapu ze kdyz se s nekym domluvis na dortu jak ma vypadat ze to udela jinak, u me nastesti vsichni respektovali vzdy jak to ma byt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: stejně ve finále zjistíš, že takové blbosti jsou úplně jedno. Já teda tohle neřešila, neměli jsme sice nic špatně, ale drobné chyby by se asi našly...ale upřímně mi záleželo hlavne na atmosféře a ne na tom,jestli je na dortu o borůvku méně. A navíc to bylo prostě překrásné. Myslim že je blbost cokoli takového řešit, dokonalost chtějí nevěsty stejně kvůli sobě, ostatní si druhý den stejně nepamatují detaily.
Odpovědět
manzelinka: no vsak ne, tak ja spise vzpominam s humorem na to jak zapomnela svedkyne co bydil deset metru od divadla obcanku :-D vis co, ono je to tak, ze pokud si reknes, ze si ten den uzijes at je jaky chce a at jsou lidi jaci chcou, tak si ho uzijes, ale jestli vidis jen katastrofy, tak s nemuze clovek divit, ze to stoji za hovno, mi jsme si rekli z esi to uzijem a uzilii, skoncili jsme o pul treti rano sami na baru :-D nicmene s restauraci byla takova spokojenost a ohlasy na jejich praci, ze tam bude delat i padesatiny mamky, tety a osmdesatiny dedy :-) stejne tak uz nam pani provozni sibila u nich vecere na vyroci ze nam vzdy udela i svatebni menu co nemaji normaln v jidelnim listu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: posli mi taky link at se podivam :o) Jinak zdravim vsechny, minuly tyden jsme odleteli zpet, takze mi chvili trvalo nez jsem se zajela do svych koleji a mela jsem pocit, ze nic nestiham. Ale ted se to zacina pomalu uklidnovat, v praci to jde, jenom to pocasi by mohlo byt hezci :o/ Stejne tomu porad holky nemuzu uverit, ze to mame za sebou...takovyho planovani, starosti a nervu a pak jeden jedinej den a je to pryc...trosku je mi to tak nejak lito :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Veroussek pošlu večer:-) teď se přeci dá těšit a plánovat dál,třeba dítě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jasne ze je to a to prave deje ale je mi proste jenom lito ze uz nikdy nebudu ta princezna v krasnych bilych satech, moc jsem si to uzivala :o) mas uz i DVD? nam se fotograf vraci z dovolene v pondeli tak snad uz posle aspon nejakou pracovni verzi, tesim se ze uvidim jak probihal obrad, moc si z nej nepamatuju :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem naopak ráda, že už to máme za sebou. Den jako takový bych si klidně zopakovala, ale už by to nebylo ono - jednou to stačí. Ty přípravy ale byly strašně dlouhé a pak už i vyčerpávající. Jsem ráda, že je to za náma, že to dopadlo naprosto na jedničku a budeme mít pěkné vzpomínky. Teď jsou na řadě zase jiné věci jako je plánování rodinky, ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: naprostý souhlas ;-) a už plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, užívala jsem si zasloužené svatební cesty. :-D Jak dopadly vaše dny D? x-) U nás snad líp než na jedničku s hvězdičkou, klidně bych si to zopákla. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bebe: Máš někde fotečky? :o) Jinak gratuluji a přeji hodně štěstí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Mám zatím neprofi, dám to sem všechno, až dostanu i profi fotky, snad už se dočkáme. :-) Jinak všem přeji taky moc moc štěstí, lásky a tolerance. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: A tak možná už lehce plánujeme ;-) Holky, ale teda letí to neuvěřitelně, že jo. Pořád ale sleduju fotky na prezentaci, video, ... to mě baví stále :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ted jsem náhodně našla tu soutěž nevěst, tak jsem na to zvědavá , a ty jsi ze slovenska že si soutěžila ?Taky mě to napdalo se tam přihlásit ale neměla jsem odvahu,ale těším se co to bude za pořad a držím pěsti.Asi by my nesedla ta černovláska :-) A nevadilo ti že tam máš ty kamery všude ??? Delien: já jen že už jsem ho reklamovala,adštípl nebo odřel se mi stříbrný proužek, tak my ho celý vyráběli nový, tak jsem chtěla vědět jestli s tím nemá ještě někdo zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: my těžce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To je dobře :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?