Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: našila jsem tam jenom 3 přísavky, doprostředka k mašličce, a po jedné z každé strany a konce jsou na zavázání na zrcátka.. ja je to v pohodě.. ;-) ani nemusí být přísavka pod kažkou kytičkou..
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Taky jsme dneska zkoušeli šerpy na auto :o) Obě drží krásně (i cylindr). Mamka mi ještě vyrobí mašle na kliky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už tenhle víkend, toto uteklo
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla na svém autě přísavky tři z každé strany takže dohromady 6-žádná zkouška dopředu neproběhla tak jsem se modlila ať nám to někde po cestě neuletí ale vše vydrželo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08, martja: moc gratuluju ke svatbě. :)) Martja: strašně ti to slušelo. ;-) My to máme taky za sebou. V úterý budou fotečky, tak se na ně těšíme. :-)
Odpovědět
role? gratuluju a naval fotky :-D :-D :D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky máme za sebou první nácvik tance.. :-D docela pozdě ale snad to doženeme... můj přítel není zrovna tanečník ale překvapil mě, souhlasil, že uděláme první tanec netradiční :-D nakonec jsme si vybrali píseň od Kristíny - Ešte váham a pak uděláme recesy s Pomádou :-D jee snad to bude hezký a všem vyrazíme dych a zábava se rozproudí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já taky mooooc gratuluji! Moc ti to slušelo! :o) Jsem tě vyhlížela celou dobu a byla jsem moc ráda, když jsem tě viděla :o))) Jinak my měli šerpu přidělenou 4mi přísavkami, dvě jsem už nestihla :O)) a i tak to vydrželo až na hostinu, při cestě na okruhu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme dnes byli s manžílkem na večeři v dost luxusní restauraci (ale ušetřili jsme přes slevomat tisícovku :o) ) a pak jsme se byli projít noční Prahou přes Karlům Most směrem k Josefovu, byla to nádhera.... Krásná romantika, málo lidí, restaurace jen pro nás :o) Krása .o) Moc si to užíváme.... Příští víkend ještě budeme trávit v jednom 4* hotelu, kde máme zaplacenou večeři, hodinu ve vířivce a noc se šampaňským od svědků. Moc se těšíme :o) už aby to bylo :o)
Odpovědět
teda to se nekdo ma martji :-) to by asi pojedem den po svatbe pro nesnedene veic do restaurace a pro vyzdobu a si vyberem libanky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dány další fotečky od kamarádky (jiné než fotografky :o) ) mitote: My včera dorazili ze svatby až v půl sedmé večer :o)
Odpovědět
jakto ze tak brzo :-o fotecky krasne :-) hej holky to se krati, uz za necely tyden rozlucka, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: No včera byla sobota, takže druhý den v půl sedmé :o)
Odpovědět
aha a kde jste byli pres den? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Velká gratulace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, docela vám závidím, že už to máte za sebou. Já už bych chtěla ten den :o) Dneska jedem na poslední schůzku na zámek, vezem vázy a dekoraci ke květinářce a jdu s mamkou ke kadeřnici na melírky. Taky chci dosvázat svatební noviny. Už jsou naštěstí vytisknuté, ale polovinu ještě musím svázat.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Vstávali jsme po desáté, v klidu se v restauraci nasnídali, zabalili všechny věci, v klidu se naobědvali a poklábosili s číšníky, kteří byli naprosto úžasní :o) a pak jeli domů, ale cestou jsme vyhodili v práci bránu a než jsme všechno vyložili, tak najednou bylo tolik hodin :o) marsee: Hlavně nech stres ten den někde jinde (určitě si ho zažiješ těsně předtím :o) )a pořádně si to vychutnej a říkej si, dnes se vdávám já a vše bude podle mne (nás) :o)
Odpovědět
role: Přidávám se ke gratulaci ;-) Přeji hodně štěstíčka, zdravíčka a moře lásky :-D martja: Tak něco podobného mi říkala i kamarádka. Ať se stresují Ti okolo, ale já ne :-D Hodlám to dodržet a Náš svatební den si užít :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Marti, vážně ti to moc a moc slušelo. Bylas krásná!!! Jinak já dodělávám detaily, už se nám to blíží, tak jsem už fakt nervní. Teď jsem měla od středy střevní chřipku, dnes to už vypadá ok, tak doufám, že to i ok bude
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak dort i kytky jsme vyřešili a prý se vejdu s kytkama do 1000 (na auto nemáme) no koukala jsem jako blááázen
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jo, to v pohodě, nám řekla cenu 1500Kč, ale s tím, že je hodně nadsazená, zálohu jsme dávali 1000kč s tím, že nejspíš už nic doplácet nebudeme. A v ceně mám kytku pro mě, dvě pro maminky, košíček pro družičku a tři korsáže.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: No mě to šíleně překvapilo, že jsem byla celou dobu v klidu, jen při mluvě oddávající jsem si občas mírně odkašlala, abych neměla vyschlo v krku a mohla říct zřetelně ano :o) Nicméně manžílek mi při sledování videa z naší kamery taky říkal: "A tady začínám panikařit, abych mohl mluvit, až řeknu ano." :-D
Odpovědět
marti: tak popravdě jsem na sebe mooooc zvědavá :-) Možná na tom budu podobně jak ty s Tvým manželem a nebo ještě hůř :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marta: velká gratulace, na fotkách vám to moc sluší :-) manzelinka: ty máš kytky z Prahy? Můžeš mi říct odkud? Já jsem se byla domlouvat v jednom květinářství minulý týden a dostali jsme se na 2000 - což není tak hrozné, ale já jsem si do kytice vybrala karafiáty, které nejsou nikterak drahé (oproti růžím a kalám apod), takže mě to zarazilo, přiznám se, že jsem počítala méně. A to je to ještě květinářství mimopražské...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už to máme taky za sebou. Počaí bylo trochu studenější, ale i tak byl obřad venku a bylo to nádherný. Ráno bylo trochu hektický, ale všechno jsme zvládli. Nervózní jsem při obřadu byla, ale nebylo to tak hrozný jak jsem čekala. Kamarádi byli super, plavba na parníku nad očekávání, oběd vynikající... jen mě mrzí tchýně, která se po svatbě z docela příjemné paní změnila ve skutečnou tchýni :-( Jinak byli velké ohlasy na moje šaty a na celé pojetí svatby. Kytka byla velkým překvapením a byla úžasná. No prostě.... užili jsme i to a nenecháme si to zkazit.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: tak to je úžasné, že vše tak hezky vyšlo :-) a počasí bylo taky hodné (kéž by to tak vydrželo, ale o víkendu má prý pršet :-( ) moc se těším na fotky, takže až budeš nějaké mít, tak šup šup urychleně sem :-D a co prováděla tchýně? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: gratuluji ke svatbě a přeji hodně štěstíčka a lásky :-) je skvělé že vám vše tak dobře vyšlo ;-) už jsi sem dala nějaké fotečky? a co se stalo s tou tvou tchýní?
Odpovědět
Profilova fotka
Zmyzulka, petra: Tchyne se na me nejak natvala, pry jem ji na svatbe vysklivala a vlastne uz i pred svatbou, nemam ji rada, stvu proti ni jejich syna... no je toho hodne... jem z toho nestastna a muj muz jeste vic :-(
Odpovědět
marketat: mooooc gratuluji ;-) Přeji Vám hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně lásky :-) S tou tchýní mi to je moc líto :-( Že některé dokážou být takové semetriky ]-( Hlavně pevné nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat,role-velká gratulace ke svatbě zmyzulka-já se zrovna dívala na počasí a mělo by být hezky,pršet skoro vůbec tak se nestresuj.nějak to dopadne Jinak nám dneska fotograf poslal fotečky tak až se tím trochu proberem tak je sem hned vložím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?