Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ilana: tak rozlučka neměla chybu :-D ještě teď nemůžu vůbec mluvit..díky ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, taky mám rozlučku zasebou :D Pěkně jsme se opili, všechny pomluvily : ) Akorát jsem byla zklamaná, mělo nás být 12 a bylo nás 6. Nedostavily se a ani se neomluvily. : ( Ale pak jsme tu zůstali tři a dorazil přítel s kamarádama a končili jsme ve 3 ráno : )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem od vcera konecne doma v Cechach, cesta byla dlouha a narocna. A hned po priletu me cekala vyborna zprava, a to myslim ironicky, ze moje svedkyne mi nepujde na svatbu...no jsem z toho uplne hotova, od vcera jenom rvu, je to moje nejlepsi kamoska...jeji pritel je nemocnej a myslim ze kdyby nejak chtela, tak to zaridi, ale tohle se proste neodpousti. Neprijede ani na moji rozlucku dnes. Je mi to tak lito...uz mam tedy svedka nahradniho, poprosila jsem brachu a ten s radosti souhlasil, ale stejne...takhle to boli jako svin!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,všechny vás zdravím jako mladá paní :-D Byl to naprosto skvělý den a užili jsme si to naplno.Počasí nám vyšlo naprosto skvěle,pršet nám začalo až když jsme jeli na poslední focení do Vizovic a za chvilku to stejně přešlo.Velký úspěch měla svatební tombola,hráli jsme i různé soutěže a všichni se skvěle bavili.Pár foteček jsem hodila do alba,profi budou do tří týdnů.Přeji všem co to mají před sebou ať se jim to vydaří a mají na co vzpomínat-stejně jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!!! .o) Už to máme za sebou! :o))) Mooooooooc se všechno povedlo, bylo to super! Všem se to moooc líbilo a my už konečně jsme doma a odpočíváme .o)
Odpovědět
martja, ili: gratulacka velka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám zatím jen tři fotečky z mobilu od svědka, tak počkám ještě na lepší fotečky a hned je tam dám :o)
Odpovědět
nene i ty tri, honem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak tedy je to tam, ty dvě jsou si ale hooodně podobné :o)
Odpovědět
peknoucke :-) holky nemely jste problem v restauracich ze by vas natahli na piti?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc a moc vám gratuluji, tak už jste mladé paní. Oběma vám to moc slušelo, byly jste krásné nevěsty a ženichové jakbysmet. Určitě jste si to moc užili a já vám závidím, že už máte ty stresy zasebou :D A jsem zvědavá na další fotečky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ili08, martja_sgcz: Holky, moc Vám gratuluji, byly jste obě moc krásné ;-) Myslela jsem na vás hlavně kvůli počasíčku a vše nádherně vyšlo, že jo :-) veroussek: Věřím, že tě to bolí a trápí. Sama si to snad ani nedovedu představit. Tak držím palce, ať se jinak všechno povede perfektně připravit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ili, martja: holky, moc moc gratuluju, byly jste obě úžasné nevěsty x-) jsem moc ráda, že se vám vše podařilo podle představ a moc se těším na další fotky (Martji, chci vidět ten bránový dort :-D )
Odpovědět
ili08,martji: Mooooooc Vám gratuluju a přeji Vám hodně štěstí, lásky a krásné manželství plné pohody a hlavně bez "mraků" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: U nás byla restaurace luxusní, odhadla jsem za pití 32 tisíc (ty panáky fakt jeli :o)) a platili jsme za pití 33 tisíc. Takže téměř přesně .o) Jinak pro nás dobrá zpráva (ani jsme nedražili kvůli tomu střevíček), opravdu lidi nám dali většinou finanční dary a opravdu nešetřili, takže nejen že jsme v plusu (i bez té brigády), ale ještě jsme dostali od našich 20 tis na svatební cestu. Jinak rodiče manžela (jejda to bude trvat než si zvyknu :o) ) se vytáhli a dali nám 30 tisíc (takže vlastně téměř zaplatili to pití :o)). Jinak já vůbec nebyla nervní! Všichni kolem (svědci, rodiče,..)totálně, ale já v pohodě! Fakt. Vůbec jsem se neklepala, což když jdu přednášet nebo jsem před vystoupením, tak jsem nervní :-D Prostě paráda! marsee: Počasí bylo totálně jak na objednání. Nebylo vedro a přitom svítilo sluníčko... Lepší počasí být pro mne nemohlo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hooolky já moc děkuji a budu na vás taky myslet. Bylo úžasné, že ellye (u které jsem se byla podívat na svatbě v červnu), tak přišla na mou. Bulela šíleně moc a já chvíli taky :o) Ale bylo to naprosto super, když tam máte někoho, kdo ví, jak se cítíte :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my jsme měli včera schůzku se svědkyní (sestou) a nakonec tombola bude, rozhodli jsem se prodávat lísky za symbolickou 1 Kč :-D ale hlavně přišla svědkyně na úžasný nápad, že se budou prodávat tikety na sportku a kdo bude chtít tak si koupí tiket a vyplní čísílka. potom s tím zajdeme to podat a třeba něco vyhrajeme :-D jinak se zábavou to přehánět nebudeme bude jen ta tombola a potom kamarádka zatančí břišňáčky :-) Martji, Ili, co jste měli za zábavu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Všem holkám které měli svatbu tento víkend moc gratuluji a přeji moře lásky a štěstí do společného života. A trošku Vám všem závidím to úžasné počásko jak Vám vyšlo i když to ze začátku týdne tak vůbec nevypadalo :-) Snad i nám bude počasí příští víkend přát, budu spokojena i se zataženou oblohou hlavně ať neprší :-S Martja: kolik jste měli lidí jestli se můžu zeptat? za to pití jste teda dali pořádnej ranec.. :-p to co vás vyšlo jenom pití, my dáme za pití, jídlo, zákusky, dorty i kuchaře...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: My měli: taky tanečky :o) - já se svědkyní flamenco, po půlnoci kameramanka zatančila flirtdance, pak byly soutěže pro nevěstu a ženicha - poznávání + odpovídání na otázky (zády od sebe), pouštění lampiónů, svatební noviny když čekali, až se vyfotíme :o) - což bylo potřeba...a samozřejmě celý večer nám hrála kapela :o) Možná ještě něco (ale to si teď nevzpomínám) - jinak pro lidi byl program i dávání dárků, rozbalování, krájení dortu apod... :o) spetra: No my za jídlo dali 25.5 za raut a za oběd 9 tis, dort stál 4 tis. a sladké celé zařizovala moje maminky, myslím že to vyšlo kolem 8 tis. Celkem jsme měli 42 lidí na oběd a asi 78 lidí na raut.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jednou všem děkujeme za gratulace :-) my měli naprosto skvělého Djé který se staral o zábavu-dělal s náma soutěže-chytali jsme rybičky,vykládal pohádku a když se někdo spletl tak musel vypít panáka,večer byla tombola,která byla taky strašně super ale protože se lístky prodávali taky jen za 1 kč tak vyhrávali pořád jen ti jedni a samý :-| To bylo trochu blbé protože někteří dali třeba 100 a vzali se jen 5 lístků,ale někteří dali 100 a chtěli všech 100 lístků...my to původně chtěli za 10 kč ale Dj říkal že je to hodně takže tak. Nás svatba vyšla asi na 120 tisíc ale hodně jsme vybrali takže když to všechno odečtu tak nás stála vlastně jen asi 40 :-) cena v restauraci byla přesně taková s jakou jsme počítali takže taky naprostá spokojenost-navíc jsme se s panem majitelem hodně zasmáli-manželovi například na oběd donesl kuřecí kosti z polívky.Bylo to fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili: Taky gratuluji :o) Vypadá to, že jste to měli taky moooc super! :o) Jinak nás to taky asi vyšlo na 44 tisíc a protože vlastně ještě máme nějaké penízky, tak vlastně ještě méně. Dostali jsme hodně od rodičů, což jsme počítali původně jen s původními 50ti tis. od těch mých.
Odpovědět
Profilova fotka
My dostali taky penízky ale od přítelových rodičů-taky 50 takže v podstatě nás to asi nestálo nic :-) od taťuldy jsme dostali penízky až na svatbě,vše se nám vrátilo Taky velká gratulace,moc vám to slušelo-ať jste šťastní a spokojení po celý život
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to je super, že vás rodiče takto finančně podpořili :o) Hlavně když jste to nečekali, je to milé ;-) Snad nám taky všechno vyjde krásně budem se skvěle bavit ;-)
Odpovědět
tak my pocitame s tim, ze od mych ani od lukasovych rodicu nedostanem, moji rodice toho platili dost na svatbu a lukasuv otec nam da pry desset tisic at to pouzijem jak chceme....
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je taky bezva. Je jedno, jestli vám pomáhali v průběhu příprav nebo vám to dají teď. My teda dostali už taky dar od mamky i táty přítele. A moje mamka nám taky určo nebude nic kupovat a radši nám nějakou kačku dá do obálky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to se máte, že jste dostali tolik peněz od rodičů. My jsme dostali na svatbu 10 od mojí maminky a dalších 10 od přítelových rodičů a říkali, že už nám nic nedají. Takže jen to, co dostanem od ostatní rodiny.... A to od přítelovýho strýce nedostanem nic, bude nám grilovat a dá nám slivovici na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: dekuji za podporu, ja to vcera orvala asi desetkrat, ale co nadelam...myslim ze kdyby jen trosku chtela, tak to pro me udela.. jinak jsem se vcera loucila se svobodou, teda rano mi nebylo nejlip, hezky jsme s holkama pokecaly, trosku jsme se opily a bylo to fajn... mamka mi zatim delala vyvazky a musim rict ze se ji moc povedly! Zitra to vsechno zacne, nevim jak to vsechno zvladnu, ale hadam ze nejak jo :o) ili, martja: holky, blahopreju, moc vam to obema sluselo a snad vam i to pocasi vyslo...ja to sleduju nervozne, nakonec s tim taky nic nenadelame, jenom kdyby chtelo neprset az se budem fotit, to by bylo fajn :o)
Odpovědět
cauky, tak mame po schuzce v restauraci, prima domluva :-) Dohodly jsme se kde a jak budou stoly, kd agentura najede na vyzdobu, kdy naskacou moji lidi na vyzobu terasy, kdy dovezem vina, dorty, vysluzky, pusti nam hudbu az v 1h rano skonci kapela, otevreno bude dokud bude potreba, kuchyne pojede do 1h rano, vse co se nesni nam zabali na druhy den. voda s citronem bude na stolech ve dzbnech, tvrdy alkac bude kazdy platit hned na baru, pokud nereknem, ze je to na nas ucet :-) jinak pani provozni se pujde podivat i na svatbu tak bude mit prehled kdy nas maji presne ocekavat, nachystaji nam zadarmo rozbti talirkum polinko na rezani a vyhazovani drobaku. Zajisti nam parkoviste pro 7 aut :-) Takze prima primisima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak už jsme otestovali šerpu na autě :-) vydržela zátěžovou rychlost až 120km a vše drželo krásně jako přilepený :-D přítel mě dneska překvapil, že si možná půjčí na náš den černou audinu nebo oktávku :-) tak uvidíme, i naše autíčko není zas tak špatné ;-) a kdyby to bylo moc drahý tak to raději koupím ještě něco na hostinu..
Odpovědět
spectra: mas ji pridelanou prisavkama? kolika? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?