Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
jinak holky, uz to musu pustit do eteru :-D oslovila nas Markiza ze maji soutez, o nej svatbe, budou svatbu natacet a ja se pakzucastnim dalsich tri svateb...za ucast mame 1000 euro plus cestove a ubytpvani a jakohlavni cena jsou libanky za 100 tacu :-D dnes jsme podepsali smlouvy a natocily nejaky uvody :-D luyk byl cely vyklepany, kdyz se ho porad rejza na neco ptal a ja s eporad culila jak debil :-D ale co no, prachy dobry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je ta soutěž jak tu psali do IP všem co mají datum 18.9.?
Odpovědět
je to mozny, proc?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě nic nepsali, já chci takííí : /
Odpovědět
pozde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je škoda, ale zajímavý, že mě nic neposlali. : ( Ale tak přeju vám to : )
Odpovědět
nevim jak to tridili, my to tak ydlouho resili a dnes jsme na to kyvli, kazda kacka dobra, v CR se to vysilat nebude tak co :-)
Odpovědět
jo dnes byly tri druzicky na zkousce satu, jsem nadsena :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... jeste dve pujdou a pristi tyden budou satky hotove :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to budete mít určitě zajímavý s tou televizí, ale já bych to nechtěla ani za nic :-p chybělo by mi soukromíčko, vychutnat si to jen s rodinou a přátely.. jsem zvědavá co pak napíšeš, jestli vám nějak zasahovali (myslím štáb a režisér) do průbehu vašeho dne atd...
Odpovědět
spectra: domluva je ze nesmi nijak zasahovat, nejlepe o nich nemame ani vedet :-) a pri sto lidech se me vazne tri lidi - jeden s kamerou docela ztrati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak až to pak budou dávat v tv určitě si to nenechám ujít máme i slovenské kanály :-D
Odpovědět
my taky, otazka je, jeslti vam to reknu, kdy to davaj :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to se určitě bude dát bez problémů zjistit :-D :-p :-D to nebude tajemství a možná na to poběží i reklama :-D
Odpovědět
hih doufam ze ne :-D
Odpovědět
tak jsem s eprave paradne dohadala s matkou, zacala opet svou pisnicku ze nam pri obradu musi zpivat nejaky muzikalaovy herec, pritom me uz dve herecky odmitli, klavirista meuz davn poslal do prdele a ja ani nevim jeslti tam nekoho chci, vsichni budou cumet na uzasnou herecku a uzivat si "koncert a vyserou se na to ze nekde jde nejaka nevesta...jako na jedu stranu nadava ze je svatb adruha a na durhou je schopna nejake herecce dat klidne 20 tacu aby tam sla, to stejny hosty, na jend stranuzuri ze je moc hostu, ale jen dvacet hostu si nazvala ona, ktere ja bych nikdy nepozvala
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A když jí tam nechceš, tak mamka stejně chce? Naši taky byli chvilinku nervní, tak to občas skříplo. Je to na všechny lidi náročné. Ale ono se to zlepší.
Odpovědět
martja: ne jako to uz resime x mesicu a ted jsem se pohadali kvuli tomu, mam dojem, ze vi cnez svatba ji zajima to ze by si poslechla nejakou muzikalovoupisen
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nebo to, že se chce ukázat, co? My měli nakonec jen CD, ale hudba všechny dojala a říkali, že jsme měli úžasný výběr. Ale celkově na hudbě až tak nezáleží... jde o to, jak je krásná nevěsta :-D
Odpovědět
jo chce se ukazat, pozvala si tam stinoveho ministra vnitra a dalis, tak s emusi vytahnout, to ze ja ty lidi nikdy v zivote nevidela je ais jedno
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem dala pár foteček na ukázku do alba. Zítra budou všechny. Tak se mrkněte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jooo to je jasný, no. Škoda, že nebere v úvahu, že je to tvoje svatba. Já taky nechtěla na svatbě nikoho, koho znám jen z TV, ale naštěstí jsem to řekla dost rázně, že známé někoho jiného nejsou mé známé. To já bych tam raději chtěla víc kamarádů, kterých máme přehršle .o) role: Asi se už opakuju, ale bylas opravdu nádherná a jsem moc ráda, že jsem tě viděla na živo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Bylas opravdu krásná nevěsta. Fotky jsou moc pěkné. Gratuuju.
Odpovědět
super , volal tchan ze chhce jeste tri lidi na hostinu, ze jim to klidne zaplati, ja se poseru :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Poslala bych je někam, je to přeci vaše svatba! Maj tam být lidi, co jsou vám blízko srdíčku, ti, které máte rádi a které tam chcete a ne cizí! role: opravdu krásná nevěsta, moc a moc ti to slušelo!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už mám profi fotky,kdo chce může mrknout do albíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Naprostá nádhera : ) Chystali jste se s ženichem/manželem společně?
Odpovědět
ono je to tezky no :-/ pry ze by byly rozbroje v rodine a tak, tak kdyz jsm mu rekli ze jen vyzdoba by se zvedla o 1200,- tak cumel jak pero, to npocitam jidlo a piti....jako sere me uz jen ten princip, ze si diktuje koho pozvat na hostinu, kdyz ja tam nemam ani druzicky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: družičky ti nejdou na hostinu? Podle mě je fakt blbost, že ti do toho tak kecaj. Je to opravdu tvoje a přítelova svatba a oni do toho nemaj co mluvit, i když vám na to dali třeba peníze. je to tvůj den a neměla bys být naštvaná nebo zklamaná z toho, koho tam "dotáhnou". Já na tvém místě bych se "bránila" a try lidi tam prostě nechtěla
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak koukam ze to mas skoro podobny jak ja...uz jsem tak na nervy ze momentalne lituju ze jsme si neudelali svatbu nekde hodne daleko pouze se svedkama...nebudu to tady dopodrobna rozepisovat protoze minule se k priteli doneslo od nejake dobre duse co jsem tu psala o budouci tchyni a bylo zle...ani na tom netu si clovek ulevit nemuze :-| jinak dnes jsem zaridila kytky, zitra jdu na ostihani, meliry a zkousku ucesu, taky jedu s mamkou na zkousku satu, v miste hostiny je to domluveny vsechno podrobne, v patek vecer to tam jdeme vsechno navozit a vyzdobit. Mela bych se asi tesit ale ja se ani trosku netesim, kvuli me nastavajici rodine, mam strach co se tam strhne za hadky, oni jsou rozhadani uplne vsichni...ach jo :-S
Odpovědět
white: nejdou, nejsem milionar :-/ no tchan nam nedal prachy to az ted mama z nej vyrazila asi desitku coz je ve srnani s cenou svatby nic.... verousek: po IP si muzes ulevit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?