Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Takže já mám týden a den do svatby, počasí se mračí, je zima...teď jsem nějak zjistila, že nevím, co všechno bych měla ještě zařídit, takže jsem nervózní z toho... :-S
Odpovědět
martja_sgcz:já jsem taky levačka a přítel pravák,takže si asi nejspíš sednu po jeho levici a nezájem kolik máte jídla?Budeme mít hostinu v restauraci.Obřad máme v 11,oběd bude nějak kolem 13té,pak bude kolem 17té svíčková a pak večer,asi kolem 20té raut.Mezitím samozřejmě dortík,zákusky,kafčo,chipsy,tyčinky,a takové věci...Není toho moc?Pořád přemýšlím,jestli třeba nezrušit tu svíčkovou a neposunout ten raut na dřívější hodinu...
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, ať se Vám zítřek a sobota vydaří jak nejlíp to půjde :-) Stejně je to ironie. nechtěli jsme svatbu v létě, protože je hodně teplo a ani v říjnu, ptrotože je zima a zatím to vypadá, že letos ta zima a chmurné počasí dorazilo dřív a my se mu nevyhnem ;-) I když od zítřka už hlásí lepší počasí a do konce září ještě daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
luczinek: Podle mě je toho zbytečně moc. My máme obřad v 1, kolem půl 3 bude jídlo a pak kolem 7 a pak maj všichni smůlu a teplý jídlo už nebude, jen obložený talíře a mísy, to si budou brát podle chuti. Já bych tu svíčkovou zrušila a kolem 6 dala raut.
Odpovědět
white_tie:žejo,já bych to taky chtěla zrušit.Jenže tchyně zase že ne,že by toho bylo pak málo a kdesi cosi.Takže to nejspíš fakt zrušíme a posuneme raut dříve.
Odpovědět
Profilova fotka
luczinek: My toho taky máme dost, ale ke svatbě to prostě patří. Nerada bych, aby na hostině měli hosté hlad :o)) Máme pohoštění u nás doma, než se pojede na obřad, který je ve 13hod. Cca v 15hod. bude obídek - rolka, polévka, svíčková. Potom samozřejmě dortík, krom svatebního máme ještě harlekýnové, krémové a pučové řezy. Dále slané pečivo (domácí). No a večer bude rautík - zeleninové a ovocné saláty, sýrové mísy, olivy, řízečky, pečivo, parmská šunka, tatarský biftek ... venkovní rožnění a grilování - uzená kýta, steaky, ... Tak se snad blížíme do finiše s novinama :o)))
Odpovědět
luczinek: Ahojky, podle mě, toho máš taky moc. Moje sestra to měla stejně tak, jak to chce Tvoje tchýně. U ní to chtěla zase její tchýně :-( A bylo toho zbytečně moc. Všichni se navečeřeli a raut pak skoro nikdo nejedl. Takže já bych to udělala stejně jak píše white_tie ;-) My máme obřad ve 12:00, oběd kolem 14:00 a kolem 17:00 nebo 18:00 bude raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luczinek: moje tchýně to chtěla úplně stejně, ale zakázali jsme tu večeři a bude jen raut
Odpovědět
Profilova fotka
...nějak se nemohla smířit s tím, že jídlo nebude servírované
Odpovědět
tak to jsem ráda,že nejenom moje tchýně má takové názory :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To ještě nic není, víte, co mi provedla moje tchýně včera? V neděli povídala, ať koupím na nadcházející víkend různé druhy párků. Budou se péct koláče, bude nás tamhodně a že aspoň ochutnáme a rozhodneme, které budou nejchutnější ráno na svatbu. Tak jdu dneska do města a ještě že mi to ta moje známá - prodavačka řekla! Tchyně tam už byla včera a koupila několik nožiček snad od každého druhu, co tam mají. A ani nám to nedala vědět! Si občas připadám jak idiot.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: No to je teda pěkný...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: no, to je...ale to je jen střípek z toho, co ona umí
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Tak to tě upřímně lituju. Já tohle naštěstí nezažívám...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: závist ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak tisknem noviny, snad už tam neobjevíme žádnou chybu!!
Odpovědět
no já bych už taky tiskla... ale stále čekám na balík s barvou... snad by ho měli zítra přivést a pak budu tisknout jak divá :-D :-D :-D s tím jídlem - mě to přijde teda taky hodně... my teda máme obřad v 13 hod... oběd cca v 15:00, ještě přemýšlím, že nechám po hlavním jídle cca 0,5 hodky pauzu - chlapi odvozí auta, kdo bude chtít se převlékne, přečtou si noviny a my zatím uděláme pár foteček.... a pak po pauze by byl dortík a od 19 máme raut, dneska jsme byli pro prstýnky, tak už máme vyryté datum a iniciály... včera jsme si koupila kytičky do vlasů, silonky a ještě nějaké drobnosti a nechala jsem v galanterce 900 ]-( včera mi kadeřnice udělala melírky ;-)
Odpovědět
jinak nevěsty o tomto víkendu, všem přeju hodně slunička (pokud možno, nebo aspon bez deště) a at vám to vyjde podle vašich představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak dneska mi definitivne doslo, ze jde do tuhyho...zitra letime do Cech a pak to zacne...Vam co mate svatbicku zitra a v sobotu preju hodne stesti a krasne pocasicko!
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: tak jsme jich vytiskli 10 a došla barva :) Musíme koupit a dotisknout o víkendu...
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: Taky už mi to pomalu dochází :o)
Odpovědět
ahoj zářijovky! taky tak nervozně sledujete každou předpověd počasí? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
befanna: ohledně počasí jsem taky každý den na netu a koukám. My měli variantu jen jednu zahradní party,ale nakonec po včerejší debatě (hodně ovíněné) s rodiči jsem se rozhodli to udělat raději v hospodě kde máme mít jídlo po obřadu. Měli jsme tam být jen tak 4hodiny ale nakonec tam zůstaneme juchat do rána ;-) ;-) ;-) ;-) Tak mi spadl kámen ze srdce :D A jak pokračují přípravy? Už začínáte být nervozní? Já zatím ani moc neee Příští týden nás čeká svíca a stavění brány a pak už jen týden a svatba:D no letí to letí
Odpovědět
Profilova fotka
bef: myslím že holkám co se vdávaj tento víkend to vyjde, nemělo by pršet.. budu se modlit aby nepršelo ani nám příští sobotu nemusí svítit slunce jen když nebude pršet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna když jsem teď jela z práce, tak jsem si řikala, že holky budou mít dnes a asi i zítra pěkné počásko :o) No snad to vyjde i nám za týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenca.levandulka: zařizování je v plném proudu (teď nastává ten největší frmol), ale jinak jsme v poho :o)) Po rozdání koláčků a oznámení už jsem si uvědomila, že se fakt budu vdávat a těším se ještě víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem byla u švadleny pro šaty.....Zužovala celý korzet, a 4 sukně zkracovala a cena 600 =-) se picnu, za takovou malou částku bych to ani nedělala......mám radost, vypadají ještě krásněji a dokonale sednou. Teď zbývá jen odeslat konečně oznámení, koupit kravatu a košili, dojednat jak kdo tedy pojedeme, napéct koláčky a dva dny před svatbou objednat dort. Kytku jdem řešit dnes a stejně tak zkoušku účesu. No hodím sem pak fotku snad....
Odpovědět
manzelinka: ja to mela podobne, mam caraty saty a ty zkracovaly, taky zabirali prsa a za krkem a vsivali podprsenku a nasivali hromadu perlicek a rekli si o 200,-
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska byl hektický a náročný den - byla jsem u kosmetičky - šla jsem tam v devět a byla jsem tam až do třičtvrtě na jedenáct :-D Ale bylo super nechat se tak hýčkat :-) Jenže jsem měla na deset hodin schůzku s maminkou svědkyně kvůli focení, tak jsem se omluvila a dorazila jsem s třičtvrtěhodinovým spožděním :-( A na dvanáct jsem už byla u kadeřníka a zkoušeli jsme svatební účesy. Nakonec jsme jeden finální našli - jupííííííí :-D :-D :-D A pak jsem jela vyzvednout do čistírny 3 šaty a pak jsem jela pro přítele do práce. Ufffffff bylo toho moc, ale vše jsem úspěšně zvládla :-) Konečně jsem už koupila i krabičky na výslužky :-D
Odpovědět
delien: jj u me to tak ted taky vypada, ale jako dve hodiny na kosmetice jsou normal ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?