Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme včera poseděli se společnými přáteli a prozradili jim naše plány na příští rok. Bylo neuvěřitelné, jakou měli radost .o)) No a hned padlo pár šampaňských a panáků... tohle bude náročné, páč ještě pár společných přátel máme :o)
Odpovědět
p.e.t.a.: K té Myslivně - budeme mít salónek, ze kterého je přímo vstup na terasu, kde budeme mít obřad a bude nám k dispozici
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ahojky, tak to je super, že měli radost, proč taky ne, že jo. No a taková novina se musí pořádně zapít, to je jasná věc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky plánujeme svatbu na září a teď tu koukám, jak už pilně zařizujete a trochu jsem zpanikařila :-) Já si říkala, jak mám času dost a ono asi ne! Jak budete řešit obleení? buete mít pro jistotu nějakej kabátek, nebo tak něco?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: ahoj, vítám Tě :-) budu mít šaty na ramínko za krk a v ceně půjčovného je i kabátek viz. moje album :) A dokonce máme stejné datum svatby !! :-D založila jsem i téma 4.9.2010, tak se můžeš mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: Mě je většinou pořád horko (vlastně až teď v těch mrazech je mi konečně zima .o)), takže tohle neřeším. Ale možná si pro jistotu seženu nějakou šálu ze šifonu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem oblečení takhle dopodrobna ještě neřešila, ale možná si pro jistotu nějaký kabátek vypůjčím taky.
Odpovědět
zuzka1: uvažovala jsem nad tím, že si vypůjčím i kabátek (pro jistotu). Počasí se může změnit rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: já s právě myslím, že k večeru už bude chladnějš. Jinak koukám, že už máte všechny zamluvené šaty :-o. to je průšvih, já za měsíc rodím a nějakou dobu nebudu schopná si nic vyzkoušet, tak začínám mít pocit, že budu jen paběrkovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: Jeee, miminko, tak hlavně ať jste v pořádku, na šatech zase až tolik nezáleží. Jinak já je taky ještě nemám zamluvené, půjdu po nich mrknout až v lednu/únoru.
Odpovědět
zuzka1: taky ještě nemám zamluvené svatební šaty. Stejně jak marsee1 je půjdu vybírat na přelomu ledna a února.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme zároveň vybírat šatky pro svědkyni, tak snad zmákneme obojí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: no pravda je, že mi je stejně může malej před obřadem poblinkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka1: Ovšem to bys byla originální nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak zítra jdu poprvé na satýýý :-)
Odpovědět
peta: hodne stesti, nervu a energie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Přeju hodně štěstí při výběru šatiček. Budu se těšit na fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak nevím, jestli to byl dobrej nápad, zařizovat tu svatební noc :-N Dost lidí mě odrazuje,... prý je lepší, si pak udělat výlet... Já jsem to původně chtěla dát přítelovi k narozeninám jako dárek (dostali bychom ubytovací poukaz)... nevím, jestli to mám zrušit. Je to 1900,- včetně snídaně...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Tak asi sama posoudíš, zda to ten tvůj ohodnotí, tomu mému by se to určitě líbilo... pokud by ta snídaně byla dostatečně dlouho :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. rada bych se k vam pridala.. prave utikam z cervna sem, tak doufam, ze zapadnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: tak to tě tu samozřejmě vítáme ;-) Copk se stalo, že červen ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
no nejak neni uplne jasny, kdy bude pritel zase v cechach.. ale vypada to, ze koncem prazdnin uz tu bude :-) tak jsme to trochu posunuli.. aspon mi hned po svatbe zase neodjede a na vsechno bude trochu vic casu.. jeste totiz vubec nic nemam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky máte poct, že na katalogovém obrázku vypadají všechny šaty nádherně, ale realita je jiná? Máte někdo zkušenost se šitím na míru, místo půjčení?
Odpovědět
zuzka: ja obvykle co mela vyhledle v katalogu ani nenasla v tom salone ;-) nemluve o tom ze kdyz ot nasla prodavacka ze mi to nesluselo.... jinak ja mam saty ktere byly site na miru neveste prede mnou a jsou usite perfektne, nadherne, kupuju je za krasnou cenu a to je mel na sobe jen jeden clovek takze jsou nove
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Vítej mezi námi :o)
Odpovědět
Zuzko1, přesně ten pocit mám taky. Těšila jsem se, že vzhledem k tomu, že postavu mám víceméně modelkovskou, tak že budu vypadat skoro stejně jako ty modelky v katalozích, ale zatím jsem byla ve třech salónech, a mám pocit, že ve všem vypadám když ne přímo děsně, tak prostě ne hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
teda ja jeste vubec nikde nebyla.. a trochu me desite :-( mate s nejakym salonem v praze opravdu dobrou zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě sem si říkala, že ušití nemůže být tak drahé a když jsem se dívala na cenu látek, tak taft, nebo satén, vychází běžný metr na max. 250,- Kč a nemůže to být víc jak 20m (alespoň doufám :-)), takže pokud by vyhrál střih šatů který mám jako první v albu, musí to být za hubičku a mohly by i sedět mršky. Pokud se rozhodnu pro ty načančaný, tak asi budu muset do salónu :-( poppaea: jj já na tom byla podobně. Ale musm říct, že mě překvaply střihy do kterých bych sama nikdy nešla. adel.p: Já teda teď taky nikde nebyla, protože budu za chvilku rodit :-), ale minulý rok jsem to tak nějak obcházela... v Praze jsem byla překvapená z velikého výběru v salonu Kleinod na chodově. tam mam i viceméně představu, co bych si na sebe vzala, ale není to to co jsem cekala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Já jsem ještě na šatech nebyla a když to tu tak čtu tak se trošku děsím :oD. Nicméně my například máme zařízené místo obřadu a hostinu (na jiném místě) a momentálně pracuji na vzhledu (chci udělat víc variant) oznámení. Budeme si ho vyrábět sami a protože bude pro min 65 lidí, tak to bude chvíli trvat :o), proto začínám už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Ahojky, koukám, že máme stejný termín svatby :-) Já jsem na šatech ještě nikde nebyla, jen jsem psala do Kleinodu a Maggie - na doporučení tam mám jet minimálně půl roku předem, pokud se jedná o svatbu v září, takže pojedu v lednu/únoru.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?