Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to mám radost s tebou. Jen mě zaráří, ty si u toho nebyla, když jim to oznamoval? Jinak na věku přeci nezáleží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: On to měl jenom naznačit, jen se zmínit, že něco takového plánuje :o) Jak to přesně bylo nevím, protože šel původně jen s taťkou kupovat dárky :o) a uvidíme se až dnes. Oficiálně jsme to měli říct spolu, když se povede, tak s oznámením pod stromeček :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, tak jsme to udělali my. Dali jsme takové oznámení do vánočního přání. Na Moravě už jsme Vánoce měli, mamka opravdu až pod stromek. Můžu se zeptat, kolik je přítelovi? Na fotce mi nepřijde, že by měl být mezi váma nějaký velký věkový rozdíl.
Odpovědět
Profilova fotka
Přítelovi je 25, mě 35 :o) S těmi fousy prostě vypadá starší, což mi fakt vyhovuje :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Aha, to teda jo, vypadá ke 30. No ale mezi náma je taky 7 let :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale asi obráceně ne? :o))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jo, to jo :o) Máš v albu pěkné účesy, taky se mi líbí. Jen jsem zvědavá, jak něco takového bude vypadat na mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si nechavam kvuli tomu trochu dorust vlasy, tak jsem taky zvedava :o) Az to bude uplne oficialni, tak s nimi pujdu za mou kadernici a vyzkousime co pujde :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to jsme na tom asi všechny stejně, já si je taky nechávám ještě narůst, ikdyž už takhle by mi z nich něco šlo. Kadeřnici už jsem jeden účes ukazovala - nalistovala jsem ho u ní v salonu a prý mi půjde bez problému, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nevěsty, tak se taky musím "pochlubit". Včera jsem byla na náměstí Svobody u vánočního stromečku mezi vločkami sněhu požádána o ruku... Krásná romantika, jako kdybysme tam byli jen my dva, bez těch všech lidí kolem... myslím, že si toho nikdo ani nevšiml :-) Nádherný okamžik, který si pořád vybavuju před očima, nezapomenutelné x-) Prstýnek v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Blahopřeji k zasnoubení, muselo to být krásné :-) Prstýnek je taky krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: děkuju :-) už jsme oficiální nevěsty ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca: Tak tak... ;-) No musím se pomalu odlepit od pc. Dneska rozdáváme dětem v DD dárečky, zítra některé odjíždí do rodin, tak se musím trochu upravit a pomažu do práce.
Odpovědět
Ahojky, taky se přidávám k září 2010. Termín máme 11. září. Už ho máme zarezervovaný i v kostele. Máme vybrané i místo konání svatební hostiny - taky je předem zarezervované.
Odpovědět
Profilova fotka
Delien: ahojky :-) vítám Tě x-) Dívám se, že máš opravdu geniální název alba ! Super nápad ;-) Kdy půjdeš na šatky atd. ? Většina z nás už byla popř. půjde v lednu...
Odpovědět
Profilova fotka
Když je řeč o těch šatech, strašně se těším do salónu. Jsem zvědavá, jaké šatky si vyberu.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: hlavně sem musíš dát fotky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, na které ruce se nosí zásnubáček ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Já mám zásnubní na prsteníčku levé ruky. Na svatbě k němu přidám snubní.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: jj, děkuju, už jsem se ptala nevěst, které jsou paní :-) prý se má nosit u srdce a po svatbě je prý jedno, kde ho nosíš :-) tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Prstynek je nadherny! :o) a moc se mi libi tvoje popisky v albu :o), jestli neva tak bych se o vikendu inspirovala. marsee: na to jsem take zvedava :o), doufam, ze budou fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: jé, to mě těší :-) a dokonce popisky ? To mě zajímá, který ????? :-D klidně se inspiruj ;-)
Odpovědět
purblanca: Na šatky jsem se už byla dívat, ale bohužel jedny co jsem měla vybrané mají pouze ve větším čísle než potřebuju. Čerpala jsem inspiraci už teď, protože jsem byla pomáhat vybírat šaty mojí sestře, která má svatbu v únoru. Já osobně půjdu na šatky v březnu. Už se moc těším. Doporučily mi vzít si s sebou foťák ať si to pak doma můžu porovnat a vybrat ty, co mi nejvíc sedí :-) . Už se moooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to věřím :-) taky jsem se těšila :-D a jsem moc ráda, že už mám vybráno a cítím se v nich jak princezna x-)
Odpovědět
purblanca: tak to se máš :-) Co všechno už máš zařízené? Já popravdě brouzdám po internetu a čerpám inspiraci. Svatbu bychom chtěli mít laděnou do zelena. Na svatbě bude asi 30 lidí a rozpočet máme 60.000.
Odpovědět
Profilova fotka
delien:taky brouzdám a hodně se inspiruju tady v albech :-) Ach, tak zelená, všichni se zbláznili do zelené :-) (ale nic proti) :-) já mám ráda oranžovou. My budeme mít dopo 55 lidí a odpo kolem 80. Takže rozpočet (od cukroví, přes vývazky, kytky, šaty) hrubým odhadem cca 150. tis. Naštěstí hostinu platí rodiče, takže na nás zbývá cca 65 tis. I tak je to pálka... a to si nijak nevyskakuju.. když jsem se dopočítala k tomule číslu, tak jsem vyškrtla i vysněnou figurku na dort :-( . Dofám, že ji časem seženu levněji třeba tady v bazaru.... :-N Zařízeny mám teda ty šaty, zamluvená je restaurace, kapela. Pak jsem se jen informovala, kde chceme mít ubytované část "přespolní" rodiny, v hotelu na svatební noc, s pár nevěstama, který dělají vývazky, a mám objednanou výzdobu na auta (viz. album) a boty. Ty sháním už teď, protože mám vel. 41 a moc nejsou k dostání a zase za ně nechci dát v nějakém salónu 1500,-, když je využiju jen na jeden den.
Odpovědět
purblanca: botky co budeš mít na přezutí, chci jako svatební :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jako ten typ, nebo podobné ? Jestli chceš, pošlu ti do IP odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: aha, tak vidím, že už je tam máš :) a kde je sehnat :-)
Odpovědět
purblanca: Jojo, jsou naprosto úžasné, snad budou i pohodlné. Na podpatky nejsem zvyklá, tak volím balerínky. Navíc přítel je o malinko menší než já, tak nechci vyčuhovat :-) Nemohla jsem si vzpomět na adresu, objevila jsem ji ve Tvém albu u těch botek. Přesně tak, není potřeba utratit tolik za boty. Výhoda u těch balerínek je, že se budou moct nosit i potom.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?