Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jj, souhlasím. Ty na podpadku si vezmu "ofišl" a pak na večer, až to bude každýmu jedno :-N a mě budou z těch podpadků bolet nohy se přezuju do pohodlných botek (do zítřka by měly dojít). Tak ti pak písnu, jestli jsou O.K. Přítel taky není nejvyšší, a zároveň šaty mám "tak akorát", tak jsem musela volit opravdu na nízkým podpadku. S paní z toho obchodu jsem mluvila a říkala, že není problém vyměnit nebo vrátit peníze :-) snad to bude pravda ;-)
Odpovědět
purblanca: OK, pak jak mi napíšeš, se rozhodnu zda je objednat či ne. Budeš mít na svatbě fotografa a kameramana? Nevím zda je objednat či ne.
Odpovědět
Profilova fotka
elisha.betka: Ahoj, jak budete mít obřadna Myslivně, je možnost někde venku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem chtěla šaty od Maggie Sottero, u nás v Brně je nemají, ale volala jsem si do půjčovny v Rousínově a dokonce mi objednají přeně ty co chci, ale trvalo by to 6měsíců :-( Tak nevím, jestli to mám riskovat a v červnu shánět šaty. Ale v úterý se jdu podívat na šaty tady v Brně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, fotky sem dám určitě. 100% mě tam někdo vyfotí - mamka nebo kámoška. Dávejte sem každá fotky, ať se máme čím kochat a taky ať posbíráme inspiraci ;-) No a k botkám, já naopak potřebuji prodloužit, tak jsem chtěla podpatek. S botičkama jsem nadmíru spokojená. Dostanu je pod stromeček, tak v nich budu chodit doma :o)) purblanca: Všimla jsem si, že máš prstýnek na pravé ruce, ale pak jsem ti to zapomněla písnout. p.e.t.a.: Já osobně bych asi radši neriskovala, aby se potom šatky nesháněly na poslední chvíli. Vybereš snad i jinde a třeba budou nakonec ještě krásnější. Budu držet pěsti. Jeee, abych pak taky vybrala....
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ty už sis někde vybrala šaty nebo taky teprve půjdeš? U mě se pořád mění představy... jednou bych chtěla šaty za krk, pak zase bez ramínek... jednou úplně jednduché, pak zase ne. No ono pak se stejně rozhodnu podle toho, jak budou které vypadat a jak se v nich budu cítit.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: gratuluju k zasnoubení..jinak mám podobný prstýnek- taky se třema "kamínkama" (Ondra ho sám navrhoval- čehož si při jeho odporu k výtvarnu- moc považuju)...nosím ho od 20. března.Požádal mě v soukromí - na patvině mezi koňmi, chtěl si i kleknout, ale vzhledem k tomu, že bylo po kotníky bahna, tak jsem ho tahala za límec nahoru, že jako nemá blbnout, že mi to úplně stačí takhle....je to nezapomenutelné. Přestože jsme o svatbě mluvili už dlouho, zaskočil mě..a ještě teď občas uvažuju, jestli je to všechno pravda. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Já právě ještě nikde nebyla, zatím jen sbírám inspiraci :o) Vím co se líbí příteli, ale jeho přestava, že budu bez ramínek bude asi nereálná (jsem velmi xxl :o) a mám dost silné ruce, takže by přes ně asi něco mělo být). Nicméně si právě myslím, že je lepší vyzkoušet co nejvíce rozdílných typů, aby člověk právě zjistil, který střih k němu jde a pak prostě hledal šaty v tom určitém střihu. Já se spíš bojím, že na mě bude malý výběr, tak budu ráda, že něco vůbec bude. Ale případně si chci ty šaty nechat ušít (už kvůli mé pidi postavě - 158 cm), ale to by chtělo vědět, co mi přesně bude sedět .o)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: tak botky už dorazili. Zřejmě to bude made in China i když je na tom lísteček s nějakou "českou" značkou :-) Ale jsou pohodlný, tak si je nechám. Bylo to dobře zabalený, krabice s botama byly přilepení ke spodku krabice tavnou pistolí, aby se při přepravě nezničil ten klobouk a ozdoby na auta. Takže vymakaný :-) Studio květuše prozatím nezklamala :-) Osk: děkuji... já jsem si pár prstýnku (mezi nimi i tenhle) vybrala na netu, jako vzor. Měla jsem totiž děsnou obavu, co by mi můj drahý vybral....takže jsem mu dala několik obrázků, ať jeden z nich vybere a pak budu stejně překvapená, který vybral. Stejně ale za tím zlatníkem budeme muset zajet. Velikost jsem jaksi přecenila, takže mi vyloženě z prstu padá. Ale i tak ho do té doby budu nosit x-) Stejně, jak píšeš, bylo to tak kouzelný, že si taky říkám, jestli je to "pravda" :-) martja_sgcz: neboj, já mám větší velikost, dle střihu a výrobce 46-50. A v Palomě jsem se vlezla v pohodě do 5 bílých šatů a pak mi paní nabízela ještě krémové a narůžovělé... takže by jich bylo víc. Z toho si hlavu vůbec nedělej ! Taky jsem měla strach, proto jsem šla i tak brzo (předminulý týden). Moje kamarádka měří taky 158 cm a šaty jí "klidně" ustřihli... Záleží na přístupu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: Tak to ja jsem kombinace vas dvou :o) 46 - 50 a tech 158 :o)) No uvidime :o)
Odpovědět
purblanca: moc děkuji. Taky si je asi objednám. Ještě se tam mrknu na ozdoby na auta, nějakou výzdobu a bižuterii, ať mi to nechodí na několikrát :-) Začnu to všechno pomalu objednávat hned po novém roce ať to nenechávám na poslední chvíli. Při mém "štěstí" bych pak určitě na něco zapoměla. Osk: já nosím prstánek od dubna, byli jsme nakupovat v nákupním centru v Olomouci. Zkoušela jsem si prstýnek, který mi chtěl dát k našemu 5. výročí. Pak mi nasadil prstýnek s jedním kamínkem a zeptal se mě, zda si ho vezmu - bylo to krásné. Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit. Připadám si jak ve snu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jj, já jsem si tam objednala tu výzdobu na auto, jak mám v albu, organzu s oranžovýma růžičkama a klobouk na auto ženicha taky s oranžovýma růžičkama. Je fajn, že ti to paní po domluvě udělá do jaké barvy si řekneš. Stejně tak, ta mašle na auto nevěsty je původně z vizelínu, ale mě se víc líbí organza, tak mi to udělali z ní. Super :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca:no Ondra si s prstýnkem užil dost: prstýnek, ač dělaný na míru, byl udělaný o 4! čísla větší, tak ho nechal hned zmenšit, čekal na něj prý dost dlouho...a výsledek? z 53 udělali 52..takže mi na mé 49 samozřejmě lítal. Ondra byl naštvaný, tvrdili mu totiž, že už je to tedy konečná velikost ( a jak jsme se přesvědčili v jiném zlatnictví, nebyla)...s těžkým srdcem jsem mu ho pak dávala na ještě jedno zmenšení ( i tak mi udělali 50). A ještě po něm chtěli za tuto práci "navíc" peníze, ty jim samozřejmě nedal, v objednávce měl jasně psané, že chce 49, to že to nebyli schopni udělat ani na tři pokusy je jejich problém...Není to žádná hrůza, to jedno číslo, ale mám strach, že ho někde ztratím (při sundávání těsné mikiny, svetru, rukavic se mi ho povedlo už několikrát nechtě sundat, ale jinak při nošení v pohodě).
Odpovědět
Profilova fotka
delien: vidím, že jsi ze Vsetínska, kde jdeš zkoušet šaty???
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Neboj, šatky určo vybereš. Přece musí mít šaty XS i XXL. Já měřím 160 a to taky nejsme jen my dvě tak malé ;-) V některých albech měly nevěsty šaty bez ramínek a přes to takové "bolerko", tak bys mohla zvolit třeba nějakou takovou variantu a přítel by byl spokojen. Pro něj ale budeš ta nej nevěsta jistě v každých šatech :o) Koukám, jaké jste měly nepříjemnosti s výrobou prstýnkou - velikostí. Přítel mi nechal udělat prstýnek vel. 48, v krámech totiž měli jen 50 nejmenší. Mám ho z Primossy a jsme naprosto spokojení, velikost přesně odpovídá a prstýnek sedí jako ulitý. Pokud vám udělali jinou velikost, než jste požadovali, měli by snad udělat prstýnek nový (ne ho pouze zmenšovat či zvětšovat)?! purblanca: Koukala jsem do alba, moc pěkné ozdoby na auta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: neřeším to, prstýnek mi jakž-takž sedí a hrdě a ráda ho nosím :-) a to je podstatné.
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, ale asi tím, že je to originál by to bylo složitější, dělat nový..zmenšování na něm není vůbec poznat.
Odpovědět
Profilova fotka
No píšu, že to neřeším a přitom to už řeším.....
Odpovědět
Profilova fotka
osk: No kdo by to taky neřešil, že jo?! Já si myslím, že pokud nebyla chyba na vaší straně a oni udělali jinou velikost - měli by prostě prstýnek vyrobit jiný. Tak to vidím já, ale už nevím, jak je zto reálné. Pokud by sis objednala 50 a nebyla ti, už je to tvůj problém a musíš si ho nechat změnšit, ale v tomhle případě bych já osobně požadovala prstýnek nový a vyrobený dle požadavků na objednávce.
Odpovědět
osk: byla jsem se dívat na šaty ve Vsetíně, ještě se chystám do Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm. Snad něco vyberu. A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Ahojky, jak jsi na tom jinak se zařizováním? Čtu tady, že pomalu vybíráš šatky. Budeš už teď zamlouvat i oblek pro ženicha? Nebo ho budete kupovat? Já právě nevím, jestli ho mám zamlouvat rovnou s šatama nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Pokud budeš zamlouvat zamlouvat i oblek, to půjde přítel s tebou na zkoušení šatů nebo jak to provedete?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No to právě nechci, takže to musíme nějak vykoumat. Asi až bych si zamluvila šaty, šla bych tam ještě jednou s přítelem pouze pro oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, takže budete všichni obleky půjčovat? My ho chtěly koupit, nějaký světlejší, ale zatím nic moc výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ahojky, ještě uvidíme podle penízků, ale nejspíš budeme kupovat jken košili, kravatu a vestičku, oblek půjčovat.
Odpovědět
my budeme oblek kupovat, protoze ho vynosime a ten co ma Luky je mu uz maly 8-) dnes jsem koukal aze hugo boss ma obleky slevnene za 8 tacku, to by s emi libilo
Odpovědět
marsee1: Ahojky, oblek nebudeme kupovat, má ho doma, ale musíme ho nechat zkrátit ( má dlouhé rukávy) :-D . Jinak nic moc zařízeného není. Jen farář a restaurace. Začnu to řešit po novém roce.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Aha, tak to jo. Přítel oblek nemá, jen kalhoty, zelenou košili a k tomu kravatu. Na svatbu ale nevyužije ani jedno. Aspoň to máte bez straostí, jen necháte zkrátit rukávy :o)) mitote: Tak si řikám, že by nebylo od věci pořídit oblek, aby doma jeden měl, možná se taky podíváme. Rozhodně nechceme bílý nebo světlý. Máme představu temně šedého obleku, takže ten by mohl přítel využít i jinde. No uvidíme podle penízků.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: byla jsem ve Veronice ve Vsetíně. A jen tak mrknout v Sandře ve Valu. Tam si s největší pravděpodobností budu šaty půjčovat, výběr velký, samé dobré reference od kamarádek. Jdu někdy v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Ondra na ten prsten docela spěchal, výroba nového by určitě trvala déle. Ale jak říkám, to že je zmenšovaný vůbec není poznat, takže v pohodě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?