Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka: tak to gratuluju k brisku! do kleinodu se urcite chystam, mam to kousek.. martja: no ja jsem ted ve fazi zarizovani mista obradu.. konecne jsme se domluvili kde, vlastne i kdy, ale pritel ma porad dojem, ze volat na matriku je zatim zbyytecne.. no uvidime :-) oznameni budu taky asi delat sama, ale na to jeste nebylo kdy..
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no tak to ja si taky asi trochu pospisim.. staci tam jen napsat nejaky mail? nebo lepe volat?
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Určitě zavolat. Já tam psala jen informazivně kvůli ceně a chtěla jsem zjistit, jestli se musím objednávat.
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p : díky, tak pak dej vědět,jak si tam dopadla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska bude přítel žádat mamku o moji ruku :-D To bude sranda :o))
Odpovědět
marsee1: super...ja jsme porad v ocekavani prstynku ale defacto uz vsichni vedi o svatbe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo? Tak to já jsem to chtěla všechno pěkně postupně. První o svatbě věděla moje kámoška a budoucí svědkyně, mezitím se mi vyráběl prstýnek, pak mě přítel ofiko požádal o ruku, následně jsme to při návštěvě Moravy řekli jeho rodině, dneska požádá moji mamku o mou ruku, ale budeme ji tvrdit, že termín ještě není jasný... zítra jí to totiž dáme pod stromeček :)
Odpovědět
marsee: aha tak to mn iuz dele planujeme, akorat to nevi jeste pritelovi rodice. Jinak prstynek je ve vyrobe, volali ze ho do konce roku nestihnou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A ty sis ho vybrala sama? To já to měla jako překvapení, přítel teda jen věděl velikost. Hotový byl asi za 16 dní. Jinak že se vezmeme v roce 2010 jsme se rozhodli v září tento rok :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1,mitote: Prstýnek jsem také ještě neviděla, přítel ho vybíral sám, jen věděl velikost (tedy dle zkoušení mého prstýnku na svých rukách :o))) a žádání u nás proběhne 26.12., až přijedeme k našim. Jinak to už oboje rodiče ví, moje svědkyně, neteř a od soboty pár přátel se kterými jsme se sešli a nějak jsme to nevydrželi :oD a prozdradili.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Kdyžtak pak popiš, jak to u vás probíhalo :oD
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Aha, tak to jo. No u nás to zasnoubeníčko proběhlo tak nějak "intimně" (jako jen za přítomnosti nás dvou). Prstýnek už si nosím teda od 7.12. ;-) Dneska se přítel přihašteří s kytkou a vínem k mamce :-D Potom určo písnu, jak to probíhalo...
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: nene pritel vybral dva a pak mi je ukazal a ja jsem rekl aktery jehezci...jinak mit aky zari ale narozdil od tebe nemame nic koupeneho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: když přijde ženich žádat o ruku rodiče, tak kde seženete 26.12. kytku pro mati ? Dělá se to tak ne ? Pro otce např. víno a pro maminku kytka... Taky jsem si to tak nějak plánovala, ale o svátcích nebude na koupi kytky asi otevřeno... :-(
Odpovědět
purblanca: nespletla sis nick? muj drahy nejde zadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: omlouvám se, jasně otázka byla pro: martja_sgcz : když přijde ženich žádat o ruku rodiče, tak kde seženete 26.12. kytku pro mati ? Dělá se to tak ne ? Pro otce např. víno a pro maminku kytka... Taky jsem si to tak nějak plánovala, ale o svátcích nebude na koupi kytky asi otevřeno...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to joo :) Nojo, to já už mám něco nakoupeného...zvolila jsem totiž taktiku postupného pořizování. Pokud bych to pak měla kupovat najednou, byla by to moc velká částka. Navíc třeba moje botky a prádlo jsme pořešili tak, že jsou zárověň dárkem pod stromeček. Stejně tak dostane přítel v dubnu asi košili + možná poukaz na svatební noc (nápad od purblanca) k narozkám. Já mám pak v červenci narozeniny, tak poprosím mamku s bráchou, aby mi přispěli třeba na bižu nebo něco do vlasů nebo nevím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jé, ty se máš, že máš narozky v červenci, já je mám až po svatbě :(
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jojo, to mám dobré a svátek mám v dubnu, tak možná dostanu také nějakou drobnost na svatbu. Musím toho využít, ptz nebude zrovna moc penízků bokem... Máš narozeniny dlouho po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, svatba 4.9. a narozky 15.10., ale, třeba to ukecám ;-) Ale taky nakupuju postupně, najednou se to fakt nedá zvládnout (finančně). Hlavně před svatbou budou jiný výdaje, dort, doplatek šatů, prstýnky, kytky atd. Takže drobnosti teď :-) Jo, do jinýho tématu jsem zadávala dotaz na altán. Svatbu budeme mít venku, tak bych potřebovala zapůjčit (koupit) altán na obřad. Ale, když se dívám na webovky, tak to jsou pálky :-( A navíc to půjčují v setech (koberec, židle atd.), bez toho bych se obešla... Tak jen, kdybyste na něco narazily, tak mi dejte prosím vědět x-) Taky řeším, kdo to nazdobí a kdo to pak po obřadu uklidí a kde se to bude skladovat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Tak to joo, tak třeba někoho přemluvíš, aby ti dal dáreček předem :o) Já se letos vzdám všech obvyklých dárků, více se budou hodit drobnosti na svatbu. S přítelem to tak budeme řešit určitě - svátky i narozeniny. Jen teď k Vánocům jsem mu kupovala nějaké oblečení a pak takový special dárek na večer :o)) S altánem ti bohužel neporadím, my budeme mít obřad v síni zámku nebo před zámkem v zahradě, hostinu pak v restauraci (viz album) a tam je i terasa zastřešená.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já se ti v těch věcičkách jaksi ztrácím, tak jsem si založila ještě jedno předsvatební album :-) Do jednoho ukládám inspirace a do druhého co už máme :-) Je to přehlednější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jojo, já pak budu postupně umazávat ty inspirace (až ji vždycky vyplním reálnou věcí).
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz pritel zadal moji maminku, byla to sranda.. byl strasne nervozni a rano dokonce zvracel :-) ale maminka byla dojata!!
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Fakt jo? Ty jo, tak to u přítele nehrozí :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no on normalne takovej nervak neni, ale jak jde o rodinne ofociality, tak je nesvuj.. kdyz zadal o ruku me, vypadal, ze mozna omdli :-p a to vedel moc dobre, co odpovim.. ale byla to desna romantika!
Odpovědět
Profilova fotka
adel.p: Tak hlavně že to ustál a byla romantika :o)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No taky jsem myslela, že to bude problém. Ale jsem z Prahy a vím o dvou květinářstvích na jednom místě, co budou mít otevřené. Takže zajedeme do města (parkování bude pro nás horší problém, než sehnat kytku .o)) a vyrazíme směrem k našim. U našich bychom ale nic nesehnali.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji vám krásné svátky a bohatého Ježíška! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k přání... Do roku 2010 přeji vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a samozřejmě také pevné nervy u příprav na váš velký den ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?