Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: ty brďo tolik? Tak nás bude na hostině cca 28 a pak přijde asi 15 dalších kamarádů, ostatní to zatím nepotvrdili, tak jsem doufala, že třeba aspoň 15 tisíc vyberem.... Nám právě nikdo nic přispívat nebude, moje mamka nám dává 10 tisíc na svatbu a tchánovci též 10 tisíc. A cca 10-15 tisíc si musíme dát dohromady sami. Takže na svatebku už nezbude, tak doufám, že aspoň něco málo dohromady máme, ať si můžeme užít dovču
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to máš taky pravdu, je docela brzo. S miminkem se to dá v pohodě zvládnout, my jsme neměli našetřeno nic a každý měsíc jsem něco koupila a už v březnu jsem měla vše. Začala jsem nakupovat v listopadu a termín porodu jsem měla v červnu. Akorát na kočárek jsme teda měli odložených asi 5 tisíc, ostatní nám "dodala" rodina - každý přispěl něco. Jinak jsem opravdu ráda, že jsem nákupy výbavičky nenechala až na poslední dva měsíce - přítel totiž přišel o práci, v dubnu, když jsem odcházela na mateřskou, takže se nám hodila každá koruna a na výbavičku už nic nezbylo, naštěstí vše už bylo nakoupeno.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Tak to jste to pěkně zmákli :o) Miminko jste plánovali takto před svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jojo, plánovali, v červenci jsem dobrala prášky a v září, 29. jsem otěhotněla. A týden předtím byla žádost o ruku - kdyby těhu nevyšlo brzo, tak bysme se první vzali. Ale těhu vyšlo, tak svatba bude až teď : )
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Tak to je fajn :) Pěkně rychle se zadařilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já nakoukla do "května", to je něco, jak už mají holky po svatbě... Já už bych brala tak červenec :o)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Ještě se vrátím k těm peněžním darům - já když jdu někam na svatbu, přijde mi vhodné darovat přibližně takový obnos, jaký stojí moje účast na svatbě... takže kolem tisícovky na osobu. Prarodiče dávají víc, tak se to pak nasčítá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: No já prarodiče nemám, tak je to vyřešené. Souhlasím ale s tebou, taky mi přijde vhodné dávat přibližně tolik, kolik stojí účast hosta.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, taky jsme si říkali :D Jinak já už bych ráda aspoň začátek září : ( clifulka: já vím, jenže myslím, že moc našich kamarádů to neví a nevím, jak bych jim to měla slušně naznačit. Pár jedinců, co to ví, se najdou, ale ten zbytek...? Jinak od přítele rodina jsous trašní škrti, tak budem rádi, když od každýho dostanem aspoň tisícovku : /
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: No já jsem zvědavá, jak rychle to potom půjde nám s miminkem :o) Jinak bych brala tak ten červenec - to už bychom měli mít vše na svatbu zařízené, v práci dovolenou, pokud bude pěkně, tak váleníčko u vody :o) Pak v srpnu začne objednávání dortíků, pečení koláčků atd.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: no já si myslím, že pokud nejsou u vás nějaký komplikace, tak rychle : ) jinak my dort už objednanej máme, svatební koláčky budeme péct až dva dny před svatbou a taky chci mít tak do konce srpna už vše zařízené.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: No zatím jsme na žádné komplikace nepřišli, ale tak taky jsme to nezjišťovali :o) My už dortík i zákusky máme taky zařízené, ale potom se jen nějak dopočítat, kolik všeho bude potřeba. Koláčky budeme chtít rozdávat v průběhu srpna, takže i péct...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: tak my koláčky jen do výslužek a na hostinu, jinak na to prdím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: My budem dávat s oznámením do košíčků.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to je skvělej nápad, ale nemám se s tím kdy piplat - koláčky mi bude dělat švagrová nebo teta, já jim budu pomáhat, ale asi spíš teta, švagrová má tři malý caparty a nechci ji moc otravovat a teta je přecejen už starší, tak budu ráda, když zvládnem spolu ty na tu svatbu. kdybych je uměla, tak bych si je možná udělala sama i k tomu oznámení...
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Nám je bude bude dělat přítelova mamka s babičkou. Oni je na Moravě pečou pořád, tak to pro ně nebude žádná velká práce.
Odpovědět
Profilova fotka
hoj hoj holky, tak už jsem zase doma, hurááá, moje závislost na netu opět v plném proudu :-D dočítat moc nebudu, ale poslední dvě stránky dočtu, abych věděla o čem je řeč :-)
Odpovědět
zmyzulka: klid taky nevim vo co go :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty abys nevěděla? no to tedy zírám :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jůůů, koukám, že už máte prstýnky, moc krásné, ty se vám povedli x-) a ženich jaký je fešák - ta zelená je vážně super! akorát ty šaty pro družičky mě trochu potrápily - je to jako najdi 5 rozdílů :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: no nejak to flakam :-D jo mame, diky, jsou to milacci :-D no jo no nakonec budou ty treti na te fotce jen svedkyne bud emit dvojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty jsi teda flákota :-D :-D :-D takhle to flákat :-D to nesmíš - už se nám to blíží :-D :-D ty šaty jsou fakt super, tento střih mám moc ráda
Odpovědět
zmnyzulka: jeste ne, jeste je cas :-D mel bych se dokopat uz objednat zavoj :-D diky diky tolik chvaly, aspi spychnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já dneska objednala vlizelínek (tmavě žlutý) a krysinky na auto (teda auto nebude, co budu dělat s krysinkama nevím, ale nemohla jsem si pomoct :-D )
Odpovědět
uka krysinky...a nemaj kralicky? :-D nebo kralicka a pejska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krysinky v albu - tož mohla jsem odolat? :-D pošlu ti do ip odkaz :)
Odpovědět
Profilova fotka
chichí - králíčci tam jsou ;-)
Odpovědět
asi taky kralicci pujdou ke me :-D i kdyz jsem byla proti ale ti jsou sladci :-D to je cen aza par?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: vítej zpět ztracená dcero. :-D Krysinky jsou super!!! Dnes nám konečně dorazilo oznámko. Je to pěkné, ale problém je, že si to musím sama zkompletovat, tzn. navázat i mašličky. Já to zkazíííím!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, za pár :-) eště ti pošlu jeden odkaz - tam jsou zase boží pejsci (ještě nenazdobení, nevím jestli je teď Leawil má)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?