Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, super novina: o romantickém víkendu v Českém Krumlově jsem byla konečně požádána o ruku!!! A prstýnek je nádherný! (Všem doporučuju penzion Na Ostrově) Dále mi přišlo: výzdoba, spodní prádlo, ozdoby do vlasů (ještě nevím, jestli je použiju, chci koupit víc variant)... no je toho hodněěě... během týdne snad nafotím... teď mám ale docela dost práce se školou, tak nebude moc času.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Tak to je super - velká gratulace ;-) Já dostala krásné spodní prádlo už k Vánocům od přítele, ale nakonec podprsenku ani nevyužiji.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Moc gratuluji! :o) Jak dlouho už spolu jste? A jsem zvědavá na fotečky prstýnku a výzdoby :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já podprsenku ani nekupovala, pod šaty ji taky nebudu mít... tak mám jen mírně stahovací bílé kalhotky, hladké, aby nebyly vidět... krajka pod šaty na zkoušce rušila...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: za měsíc to bude 7 let jo a děkuji za gratulace!
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Já mám kalhotky napůl krajkové, ale mám nakonec sukni takovou, že i kdybych měla putikaté spoďáry, nic vidět nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: koukám... obě máme spoďáry od Lormaru
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jak jsme tu někdy psaly o bolerku a počasí. I já si snad budu přát, aby bylo tak nějak akorát a ne moc vedro. Bolerko se mi totiž k šatům moc líbilo, když jsem ho zkoušela. Určo bych i na některé fotky chtěla být s bolerkem. Někde pak s deštníkem apod. prostě to nakombinovat.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Máš taky? Já Lormar nosím i normálně, jsem s touto značkou nadmíru spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, mám, zatím tuhle značku zkouším poprvé, ono se toho u nás ve větších velikostech moc nesežene a třeba podprsenku bych si po netu neobjednala, kalhotky klidně jo a chci se zeptat - kde kupuješ ty punčochy bez zesílené špičky? Někde v Bolce?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Já Lormar nosím už celkem dlouho, jak podprsenky, tak kalhotky a fakt super. Hlavně dlouho drží tvar a nevytahují se. Punčochy se dají sehnat skoro všude, ale naposledy jsem je kupovala u Hřbitovky ve Fapi. Tam chodím nejčastěji pro silonky, punčochy, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: děkuji, zastavím se tam. ale skoro všude teda nee, ptala jsem se ve třech obchodech a nepochodila jsem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: Ne? Tak ale tady je mají 100%. Kupuju si je tam na plesy a jiné takové příležitosti a vždy mají.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsme se na vás zase přišla podívat :-) euforie z příprav mě nějak opustila, asi proto že vše základní máme a na zbytek se stejně musí počkat a ted už se těším jen na den D a na to až můj nejdražší bude můj muž.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě už euforie taky opustila, ikdyž teď mám strašnou radost z šatiček a taky z holek družiček :o) Nechají si ušít stejné šatky, tak teď koukám po netu a inspiruji se :o)
Odpovědět
jo me euforie opustila ale po vsech problemech jsem nabrala druhy dech :-) me uz se dnes kupuje latka na saty druzickam tak jsemm cela nedockava jake to budou kocko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My zajdem na pokec, kávičku a dobré jídlo, dáme hlavy dohromady, vybereme střih a pak už jen koupit látku. Šití je zařízeno.
Odpovědět
a kdo vam to bude teda sit? :-) ja mam problem z ene vsechny jsou z brna a ne vsechny jsou furt v brne tak se to resi vse mejlama no
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Maminka jedné z družiček je švadlena a moc šikovná. Šila šaty na maturiťák a tak vůbec šije dost šaty, takže lepší volba není ;-)
Odpovědět
tak to je super to vam to udela jen za cenu matrose ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Předpokládám, že jo. Ještě jsem s ní nemluvila, ale tak bude to šít vlastně i dceři a my se s ní všechny známe, tak to bude ok a hlavně šije moc pěkně.
Odpovědět
tak to mate super :-) ja prave resila ze jsemmusela najit co nejlevnejsiho tvora na siti :-N takze to ve finale bude sit na podle mir na dalku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tuc elý víkend nebyla, neboť totálně nestíhám. Jsem na mateřské, ale každej všední den chodím od 2 do 6 do práce, do toho se stěhujeme, takže balím krabice, abysme se mohli přesunout, řeším dvě oslavy narozenin + svatbu. Takže "lehce" nestíhám. 8-( Jinak máme teda dort, kytky, cukroví, šaty pro mě, oblek pro ženicha, teď dodělávám svatební noviny - už mi chybí jen fotky a budou hotový. Trochu jsem rozhodila sítě, abych věděla, kdo přijde na tu after party. Dořešila hudbu a fotografa. A dnes jsem dělala pozvánky na tu after party. Koncem týdne se vrhnu na vývazky a na oznámení konečně! Jinak mám dotaz na tu kartičku o penízky k oznámku - kdo budete dávat, kdo ne? Přemýšlím o tom pořád a jelikož chceme, abysme jeli k moři, a chceme na to dát dohromady co nejvíc penízků, tak doufám, že nám daj všichni peníze - přítel ještě u moře nebyl, tak bych mu chtěla udělat radost. Jo a budete mít někdo tombolu?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Ahojky, my tu kartičku, kde se řiká o peníze dávat nebudeme - nakonec jsme usoudili, že je to zbytečné. Kdo se nás zeptal, tomu jsme řekli, že chceme radši menší finanční dárek, než nějakou "kravinu" do domácnosti, když se stejně ještě budeme stěhovat do domečku jednou. Rodina to ví, že žádné dary nechceme. Tombolu mít taky nebudeme.
Odpovědět
white_tie: My tu kartičku taky dávat nebudeme. Všem jsme řekli, že chceme peníze. Navíc, vše co potřebuju do domácnosti už mám. Pokud postupem čsu zjistím že mi něco chybí, tak si to pak dokoupím sama ;-) Taky chceme za ty vybrané penízky na dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že v "darech" jsme všechny zajedno - peníze na svatební cestu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
white: My karticku davat budeme a misto tomboly bude vybirani do strevicku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: nás se právě zatím skoro nikdo neptal, jen mamka, jedna babička a jedna kamarádka. clifulka: právě, už tak svatba sežere dost peněz a na dovču by už nezbylo, tak snad se nám dá něco dohromady. martja_sgcz: o střevíčku jsem též přemýšlela, ale říkala jsem si, že tombolou se aspoň trochu zabavíme
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: já si myslím, že by se mohlo vybrat docela dost. Kamarádka vloni měla na svatbě 35 lidí a vybralo se kolem 80 tisíc. Nás je skoro 60, tak snad se vybere tak 40. To by nám mohlo stačit. A pokud ne, tak naši řekli, že nám určitě klidně něco víc přispějou.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka, white_tie: Nás se taky skoro ještě nikdo neptal, však na to je ještě brzo, ale kdo se ptal, tomu jsme to řekli. Ńejbližší rodina ví, že bychom nejraději korunky a ostatní kamarádi jsou v našem věku, tak těm to snad docvakne :o)) Nechceme ani korunky na svatební cestu, ale spíše bychom si tím zaplatili zpětně třeba část hostiny anebo bych penízky schovala na jiné potřebné věci (kdyby přišlo miminko, měli bychom například penízky na výbavičku). :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?