Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
role: ale nezkazíš, neboj neboj :-) určitě budou moc krásné, tak potom šup šup honem do alba s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jej, akorát koukám, že zajíčci nejsou skladem, můžeš zkusit napsat Lei sem, má tu přezdívku Leawil
Odpovědět
jj super :-D
Odpovědět
zmyzulka: Vítej zpátky ;-) krysinky jsou úchvatné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ahojky, četla jsem, že auto nebude. Půjdete na svatbu péšo, MHD, kočárem, na koni, ... :-D Na nějaký jiný dopravní prostředek by myšky nešly dát?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: díky :-) marsee: péšo asi nee :-D (páč je to 3km), ale jak se tam dopravíme je zatím ve hvězdám, buď autem (ale přijde mi škoda tam dávat myšáky na tři minuty, ale uvidí se, chtěla jsem vymyslet nějaké využitelnější využití, ale zatím mě nic nenapadlo :-D ) nebo přepadneme MHD :-D a do hospůdky pojedeme kočárem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak jak jsi na tom s euforií? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to jooo, to teda asi budeš muset vymyslet nějaké jiné dobré místo, než auto :) manzelinka: Pořád stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kupovali jste někdo svatební knihu hostů? Jestli jo, tak kde prosím? V papírnictví ji asi neseženu, co? Jo a taky tvrdý barevný papíry - byla jsem v jednom papírnictví a tam je neměli, tak jestli nevíte, kde by je mohli mít...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: stejně hodně nebo stejně málo? Já mám pořád ten oddych v přípravách, už bych si přišla jak maniak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Já mám knihu hostů, ale musím kouknout odkud, už si to nepamatuju. manzelinka: No už opravdu nesedím věčně na netu pouze na svatebních obchodech atd. Máme teď spoustu jiných starostí a zařizování a svatební přípravy jdou bokem. Teď do konce května na to vůbec nebude čas, potom bych chtěla zařídit oznámko, šaty družičkám, poplatit, co nám ještě chybí - záloha na restauraci, matrika. Ostatní věci stejně budeme platit až v září.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to bys byla moc hodná, chtěla jsem ji koupit někde v reálu, ale nenapadá mě, kde
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
white_tie: Jedině nějaký svatební obchůdek, ale v papírnictví podle mě nic takového běžně nevedou.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: zkusím to, máme tu jeden, ale zas aby to tam nebylo moc drahé. Kolik si za ni dala ty?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie já jsem tvrdé barevné papíry kupovala normálně v papírnictví (v Praze) a pak taky v copycentru, ale ty už jsou měkčí ne jako třeba čtvrtka. Co budete dávat do knihy hostů? Jen si tam od nich necháte napsat jen přání nebo i něco jiného? Knihu jako takovou mít nebudu, ale vymýšlím něco podobného.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Já za ni dala 365,- nebo 375,- ale byla poslední v akci, jinak stojí myslím 500,- kkoudelka: Já nijak určovat pravidla nebudu, pokud nám tam někdo krom přání připíše ještě něco jiného (třeba zhodnocení svatby, zábavy) nebo tam i něco nakreslí, necháme to na nich.
Odpovědět
Profilova fotka
white tie: na tvrdý barevný papír zkus najít spíš nějaké výtvarné potřeby než papírnictví :) a já jsem kupovala knihu hostů normálně v papíráku Herlitz vyšla mě na 139,- (nebo tak nějak tuším že to bylo... mám ji v albu)
Odpovědět
toz holky mam vyhlidle dvoje saty na vecer na prevleceni :-D hih oboje jsou desny ulet :-D i kdyz jsem teda nejak prekrocila limit, oboje i po sleve jsou za 3 a 4 tacky :-D ale usily by me je na miru v jine barve :-D jinak je to teda znacka Gabina Paralova...heh :-D uvidime ktere zitra z tech dvou vyberem s muzikem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ukááá
Odpovědět
zmyzulka: na netu nejsou a foto nemam, snad zitra :-) jedny maji totalne strih nepopsatelny :-D a jsou cerne s bilou namackou sitkou pres latku a tak ty by se delaly v bile se zelenou sitkou...a nebo pak jedny jsou na jedno rameno a takovou jakousi mega velka masli na rameni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to jsem zvědavá :-)
Odpovědět
zmyzulka: ja taky..asi me reknete ze byste v tom ani nevylezly :-D nejlepsi bylo kdyz jsem zkoumala a rika aze v tom mam velke boky a pani prodavacka prohlaisla z enebudu mit boky ani v pytli od brambor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak tak, taky už nevysedávám na svatebních webech.Nějak jsem rozmyslela a sepsala co je ještě potřeba, ale čekáme na dobu, kdy to bude aktuální, ještě bysme mohli sehnat oblek, ale jinak je vše v podstatě až na září (kytky, dort, fotograf)... výzdoba a dekorace takové ty věci, to stačí až později, to nebude problém sehnat ;-) na prstýnky taky ještě čekáme, jestli neklesne cena zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přidala jsem několik dlouho slibovaných fotek do alba - občas omluvte kvalitu, nemám na focení půl dne...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Moc pěkné fotečky i věcičky - líbí se mi především ty kytky na auto a prstýnky - jsou jednoduché, pěkné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jojo, já mám taky vše sepsané, ale to už od začátku a postupně odškrtávám, co už je zařízeno. Já ještě dořeším pár drobností a pak už jen naškudlit všechny koruny a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: asi tak nějak, to škudlení je ted aktuální, jinak není potřeba skoro nic ;-) na vše dosti času. Ale koukám, že někomu to vydrželo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak jasný, ale tak co. Kdo na to má čas, ať je ve svatební euforii třeba rok :o)) Já tady ráda pokecám, když je čas, ptz si u toho odpočinu, ale když jsem v práci, tak to nejde (pouze na noční) a večer jsem ráda, že padnu do postele. Navíc máme fakt dost jiného zařizování a ani nemám náladu třeba na to oznámení. To prostě ještě počká...
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: dáme tam nějaký úvod, ať nám tam napíšou či namalují, co chtějí... žádnou ale nemžu sehnat : / No já tu teď taky pár dní nebyla, ale stavila jsem se mezitím v papírnictví, koupila jsem věci na oznámení, pozvání ke stolu a kartičky je stolu - tak teď budu postupně vyrábět. Momentálně dělám vývazky. A taky jsem si včera koupila koneně boty : )
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Tak to je paráda - úspěšný kauf. Jaké botky sis pořídila?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?