Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: my vlastně měli za 4 tis foto na celý den, ale pak nás víc zaujal jiný fotograf, s delší praxí navíc.Tak máme 4500 za tři hodiny + pětikilo za každou půlhodinu navíc.Ale s každou fotkou si dá práci při úpravě. Bude jich 150, ale lepší než mít 500 jen stáhnutýh z foťáku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme naštěstí vastlního fotografa, dělal nám profi fotky, je to nejlepší přítel ženicha a jde za svědka, proto na obřad budem mít ještě jednoho - bratrance od přítele, ten se focení též věnuje. A pak taky - klasika - kdo má fo%ták, ať fotí : )
Odpovědět
my jsme neresili kolik jich bude, s Lenkou se da domluvit na vsem :-) ale prave je vzdy taky krasne upravuje, ja si vzdy na jejich foto pripadam jak super kocka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a máš nějakou ukázku?
Odpovědět
manzelinka: no tady ta ikonka asi nic moc co :-D ja sem pak vecer neco hodim na chvilku
Odpovědět
martja: jojo, přesně tak. Víc takových kamarádů :-) Hudbu budu řešit se švagrem. Jeho bratranec s manželkou spívavali na svatbách, plesech atd., ale bohužel loni zkončili. Tak snad se mu je podaří přemluvit aby hráli na naší svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, a co první tanec? Přemýšleli jste už o něm? Chcete tradiční, nebo nějakou srandu? Já bych šla do tohohle http://www.youtube.com/watch?v=SqVZtA... nebo do hříšného tance http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... ale ten bysme asi nezvládli
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Hudbu bohuzel tvrde platime, ale stoji za to :o) white: My resili zatim jen pisen a pak vystrelovaci balon, ze ktereho se snese 100 malych balonku :o) Jinak s zenichem nic extra nepripravujeme protoze bohuzel neni zadny tanecnik. Nicmene ja se svedkyni a dalsi kamaradkou pripravujeme dve vystoupeni s orientalnim tancem a flamencem. Jeste vim, ze kamaradi neco chystaji a tusim, ze i rodina bude neco "vyvadet" :o) Takze krome klasicke hudby bude spousty zabavy.
Odpovědět
white: ja se doluvim s choreogrfem znamym aby nam postavil neco netradicniho, nejaky vodvaz efektivni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: ten hříšňák je fakt bomba - mít krátký šaty a být partner trochu víc pohybově nadaný, jdu do toho - mám k tomu filmu srdeční vztah!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no my se na to taky chystáme a bude mi radit kamarádka, co tančí profesionálně, tak snad se pokvede a pobaví to : ) clifulka: hříšnej je úžasnej, ale obávám se, že na to prostě nemáme. Taky ten film miluju, už když jsem byla úplně malá, mi ho prej taťka pouštěl, když přišel po noční, abych se dívala (neotravovala) a on mohl spát :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla... Dopolko makám a odpoledne jsme s Danečkem venku.Plánování jsem zatím vzdala, protože pořád nic nevíme..Je to unavující a dost mě to štve... Taky jsme měli doma krizi, tak jsem chtěla svatbu zrušit uplně, no uvidíme jak se to urovná... Jsem zvědavá jak tohle všechno stihneme za měsíc či dva když se zadaří. Jinak mi ted budou vracet za vodu necelých 8 tisíc, tak jsem myslela, že bych si koupila maličkosti, jako výzdobu, botičky a tak.. Tak ještě uvidíme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leninnka: Ahojky, tak to budu držet pěsti, aby vše dobře dopadlo - krize ve vztahu aby zmizela a mohla se naplánovat svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: já myslím, že nějaká krize je v každém vztahu a že bez nich by to nebylo ono... Já si myslím, že to dopadne dobře, jen mě pořád štve ta nejistota...Jinak už mám skoro hotové svatební noviny, a ještě chci udělat prezentaci nás dvou od mala po ted...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Tak nějaká ta hádka určitě proběhne všude, ale já musím říct, že v tomto období, kdy se plánuje svatba je náš vztah snad ještě krásnější. Já na novinách teď vůbec nedělám - není čas. Ta prezentace by mohla být moc pěkná - chceš ji někde promítat nebo ji někomu darovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: chtěla bych jí právě promítat večer, nebo prostě až tam nebudu při únosu nebo tak, aby měli zábavu... Jen musím zjistit jestli mají projektor...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Aha, tak to je dobrý nápad :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak snad se mi to podaří.. jen hlavně už aby to bylo a já mohla plánovat a hlavně nakupovat..už to trvá jak dlouho???dva měsíce?To určitě jo... kdyby nebyli ti chlapi tak jedoduší tak jsme to mohli mít vyřízené....
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: No tak chlapi někdy nepovažují věci pro nás důležité za DŮLEŽITÉ. Vůbec se ti ale nedivím, že tě ta nejistota nebaví.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky se musím pochlubit, že jsem si vybrala jiné šatičky :o) Fotku sem ale dávat nebudu, ať je to překvápko pro všechny. Jsou totiž úplně jiné, než ty původní, tak je odhalím až na svatbě. Nejraděi bych je ukázala příteli, ale nene, musím to vydržet :) Co jinak nového u vás?
Odpovědět
marsee: nestvi
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme včera byli v restauraci domlouvat oběd a raut. přípitek : cinzano polévka : slepičí hlavní chod: medvědí řízek, vařený brambor a obloha ........................ To vše 150 Kč na osobu, děti 75 Kč potom bude raut - řízečky - kuřecí, vepřové, kuř. stehínka, sýrové a salámové mísy, zelenina, saláty, různé přílohy ..................... 150 Kč na osobu 20 kg sele ........ 5600 Kč alkohol ....... víno svoje, slivovice svoje, zybtek alko + nealko se bude brát z restaurace ....přibližná cena 8.000,- přespání 400 na osobu, děti 200 (bude spát max. 30 osob) při počtu 36 osob bychom se měli vejít do 40.000,-
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Vypadá to celkem reálně, pokud vám řekli tyto ceny. My máme cca stejný počet lidí a i výslednou cenu, není v tom ale to ubytování!
Odpovědět
Profilova fotka
delien: To vypadá super, ty ceny. Závidím, že můžete mít vlastní víno a slivku. My bohužel ne :o((( marsee: Aspoň naznaaač :-D mitote: Tak už máme 3 zkoušky divadla za sebou :o) Premiéra bude v pátek 9. července ve 20 hodin :-D Jinak u nás nic nového, ale musím do soboty dodělat aspoň pár oznámeních, protože je budeme naši rodině dávat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No jsou prostě střihově jiné, takové více princeznovské. Tak strašně to letí, že za 4 měsíce se budeme koukat na svatební fotky a kochat se nejen šatama :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My budeme oznámko objednávat v červnu a rozdávat až v srpnu...
Odpovědět
my mame uz objednano ale jeste nemame karticky ke stolu a na raut :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My budeme kartičky objednávat zároveň s tím oznámením...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No jak už jsem psala, u nás bude oslava mamčiných 60tin takže toho prostě jen využijeme. Jinak bychom to nechali asi také na později :o) Jinak já pozvánky na hostinu a tu kartičku o penízky už tiskla, ale ještě je musím v práci nařezat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My tu kartičku s básničkou o penízky dávat nebudeme - nakonec jsme se tak rozhodli. Necháme natisknout oznámka + pozvánky ke stolu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?