Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: poslala :-. zkusím eště jednůc
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: píše mi to: čeká se na potvrzení přátelství, tož nevím co mu hráblo
Odpovědět
porad nic, posli m i jmeno a prijmeni do IP zkusim to ja zazadat
Odpovědět
Zmyzulka: díky, bude zapotřebí Mitote: musím jít něco sníst, tohle je až nepříjemně inspirativní :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
chava: ja vim :-D a kdybys videla jak to vypada :-D
Odpovědět
Mlčíš! :D Mám v sobě tabulku čokolády, zaháním pracovní chmury :) Ještě že si se štíhlým pasem do šatů nemusím dělat starosti :D
Odpovědět
chava: mrkni ke me do alba lokalit kde to budeme mit jsou tam foto toho o budem mit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
akcccina: Šatky jsou odtud: 4 - Magicque moment 10, 11 a 12 - Nevesta 13 a 14 - Berenike 16 a korzety - Reja
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ten váš hafan je dokonalý :-D :-D :-D a fotky jsou krásné, sekne vám to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak aspoň inspirace líčení může být :o) Vyzkoušej si něco z toho, třeba se ti to bude líbit :o) role: prstýnky máme mít 25 dubna, už se na ně těším, ale taky se trochu bojím, jak budou vypadat, ale doufám, že úžasně :-D
Odpovědět
zmyzulka: jj ma dvorni fotografka, normalne bere jako ostatni ale nam udela cely den za trojku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: žeby? :-D no mám teď chlapa v Brně, tak můžu zkoušet tento týden doaleluja :-D mitote: tak to je skvělá cena! a je bezva, že se znáte, tak nebude žádný ostych :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Taky mi to nejde, nemas to pristupny pro nekamarady :-(
Odpovědět
zmyzulka: jj fotila me i nahou :-) a vzdy jsem u ni na foto kocka :-) tak jo jdu vam to zpristupnit
Odpovědět
Profilova fotka
martja: určitě budou ty vaše prstýnky úžasný. Jak jinak taky. ;-) zmyzulka: no ten dortík podobný, co mám v albu. Ale netrvám přesně na tomto. Hlavně oznámka možná budeme mít jiné. Ale to se ještě neví. dalien: já si myslím, že jsem ten obrázek našla zrovna u tebe a okopčila si ho. :-N Doufám, že mě neukamenuješ. Vy chcete přesně takový? Je moc krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem našla šaty, které nutně potřebuju mít:-) ještě vědět kdo by mi je ušil, protože půjčovné je na mě faaakt moc :-(
Odpovědět
bludicka: mas je vyfocene? kolik stoji pujcovne?
Odpovědět
Profilova fotka
tu se dneska ještě spí nebo co? :-D Bludička: ukáá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka: jestli to jsou ty co máš v albu, tak ty jsou moc pěkný. A zkoušela sis je alespoň v salonu? zmyzulka: jáááá nespííím!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: no hurá, přeci jenom někdo žije :-D jsem si myslela že všichni chrupkají když je takové pršivé spavé počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Spát? Co to je? Já jsem se už vrátila ze školy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tady u nás je docela pěkně. Zatím. I ptáčci mi tu zpívají. :-) Dneska se mi zdálo celou noc o svatbě. A je zajímavý, jak vždycky o tom, že nestíháme včas na obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
markteta: ze školy, jo? :-D v 11? no to jsi pilná studentka :-D :-D a to je teprve úterý?
Odpovědět
Profilova fotka
role: tu je hnus fialový už od pátku, furt tak drobně poprchá :-S a sny máme podobné, my to taky nikdy nestihnem :-D snad budeme muset vyrazit tak o hodinu dřív potom jak budu zblblá z těch snů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No to budem asi dvě. Já tam budu radši stepovat už od rána. :-) Jo a jednou se mi i zdálo o koníkovi, že sis tady konkrétně ty měnila profilovou fotku. Takže kdo je větší blázen? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ne o koníkovi. O beremese. Jsem zblblá, jak chodím i na Modrýho koníka. Achjo. Já mám dost.
Odpovědět
Profilova fotka
role: :-D :-D :-D ok - rozdělíme si funkce, největší blázen budeš ty, mě stačí, že jsem předsedkyně klubu blbých, který jsme si založili v práci :-D a ty už máš mimí? nebo plánujete? a profilovou fotku nezměním, mám všude stejnou, pak by se ze mě stal schizofrenik nebo bych nepoznala sebe sama a to nemůžu potřebovat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: :-D Tak to musíte mít v práci taky veselo. Už mám 7-měsíční holčičku a další plánujeme tak za rok. Zrovna teď na mě už ječí, že má hlad. Hrůza ty děti. Ani v klidu něco napsat člověka nenechaj. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: no veselo je furt :-D jé, no mimi závidím, už bych taky ráda... tak snad se na nás konečně taky usměje štěstí, můj největší cíl je momentálně svatba s bříškem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: to jako fakt?? Já myslela, že všechny nevěsty tady chtějí nejdřív svatbu a pak mimi "jak to má být". A ty takhle jo? ;-) To je hezký. No tak to ti moc přeju. :-) :-) Na těhu se už taky strašně těšim. Je to takový období kdy tě každej opečovává...to se mi líbilo. Pak už to totiž nebude. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?