Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: bych se možná bála, že mi ve svatební den vypíchne oko :-D :-D :-D né, jasně - šla bych to dopředu vyzkoušet. no - ještě uvidím :-)
Odpovědět
zmyzulka: no ja pujdu na zkousku ale uz me parkrat licil na nejakych akcich tak vim ze to bude jen leps a hlavne nebude to jako kazdy den
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to už půjdeš na jistotku, když už tě líčil, to je super :-) já ani ke kadeřnici moc nechodím, tak jednou za třičtvrtě roku, aby mě zbavila hnusných konečků :-D
Odpovědět
zmyzulka: moje me vzdy servala ze na konecky se chodi obmesic, tak uz sekam latinu a chodim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to jsi dobrá, to bych se nedokopala, byla jsem naposledy loni v červnu, takže už bych se zase měla objednat :-D ehm.. nebo počkám až do srpna, abych to na svatbu měla čerstvé :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: ja ji mam zadara :-D tak chdoim rada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tož toto :-D to se nedivím potom... ikdyž u mě je problém vždycky největší ten - zvednou sluchátko a objednat se...
Odpovědět
zmyzulka: o tom mi ani nemluv, ja smskuju :-D nesnasim telefonovani kor kdyz mam voalt ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. leninnka: já vlastně jediné co opravdu mám je termín a boty :-D byla jsemna veletrhu v Brně a nabízeli tam všechno možné za docela super ceny a protože jsem trošku vyšší, nákupu bot jsem se děsila. Tam měli krásné, v mé velikosti a za 500,- 8-) martja: svatbu máme nakonec ve Valticích v zámecké zahradě projedu vám alba, sleduju že tady se to inspirací jenom hemží...a pokusím se sama něco dodat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bludička: Tak to je hlavní aspoň ten termín, ten já pořádně nemám :-( Ale bude!!!! ;-) No já mám nohu 42 takže s botama mám taky docela problém, ale snad něco seženu... Tak to jsi pokoupila dobře!!!taky bych chtěla takový super nákup!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Kamínky jsou super, možná bych líčení ještě více zvýraznila. Jinak budeš mít na čele bindi (doufám, že se nepletu ve výrazu :o) ). Jinak ženichovi budu tančit ještě se dvěma tanečnicemi a to 1x klasický orient, kde na začátku bude část se svíčkami a pak podruhé k večeru budu tančit flamenco :o)
Odpovědět
martja: vaaaaaaaaaaaaau, cchi videt foto a video :-) dnes jsme koukali n aneco obrisnich tancich a prave jsme to resili ze neunavame kdyz to delaji male sestilete holcicky, ze jeto sexualni tanec pro dospele :-D a to nejsm epuritani ale fakt to vypadalo divne natech malych
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: No ono to chce opravdu aspoň ty 12 - 13, kdy se začnou zaoblovat. Nicméně i děti jsem viděla a musí se tomu ten tanec uzpůsobit. Ale celkově bych to doporučila tak od 15 - 16 let, aby to mělo ten správný šmrnc. Je to hodně o ženskosti a o tom, jak se naučit mít opravdu ráda :o) No pak snad fotečky budou a vyberu nějakou pěknou, kde budu vypadat dobře :-D
Odpovědět
martja: taky si myslim, od 15ti...proste az to ma prsa a zadek...jako ja celkove brisni mocnemusim alelibi se mi ta fylozofie kdyz to delaj zensky, ne tycky nebo deti...
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska jsem měla úplně "úžasný" sen. Pod svatební šaty jsem si zapoměla vzít spodničku, tak jsem se ségrou lítala po svatebích salonech ve Vsetíně a sháněla spodničku. Nakonec jsem ji sehnala, ale byla oranžová a byla vidět zpod šatů :-( - už z toho začínám blbnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz, delien: Dortíky jsou více něž výborné. Ten náš je uvnitř se světlým korpusem, soudek s tmavým. Náplň je tam předpokládám dvojeho druhu a lehce proložené broskví, aby dort nebyl suchý. Fakt dobrota :)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Kamínky vypadají dobře, klidně bych ale přidala na stínech :-) delien: Super, nejsem sama :o) Mě se taky zdají zajímavé sny spojené se svatbou :o)) bludicka8: Zdravím :o)
Odpovědět
Ahoj, máme nečekaný problém. Budeme se brát 11.9. ve Family hotelu na Okoři, kam z matriky odmítají chodit, chtěli jsme doporučeného oddávajícího Makovičku, ale už má na náš termín plno. Netuším, kde ted sehnat jiného oddávajícího. Ani jeden nejsme věřící, takže jiného kněze asi taky neseženeme. MÁTE NĚKDO NĚJAKÝ TYP JAK SEHNAT ODDÁVAJÍCÍHO????
Odpovědět
Profilova fotka
ksirka: Tak to ti bohužel nepomůžu a neporadím, ale určo držím palce, ať to nějak vyřešíte :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky: tak já jsem zjistila že kosmetička je tějotná a bude rodit v červenci, tak jsem myslela že budu muset hledat jinou, ale naštěstí řekla že to zvládne a nalíčí nás. Jinak jsem v sobotu byla u kadeřnice,dala jsem jí obrázky účesů a něco pak vyberem. Ksirka: bohužel nevím jak ti poradit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zmizulka: jsem taky pro výraznější líčení
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Tak to máš fajn s kosmetičkou. Já mám tu mojí na dovolené v září, ale už mám jinou kosmetičku, která nás nalíčí všechny. Jen neznám, jak líčí, tak to k ní musím jít zkusit.
Odpovědět
ksirka: no ja vim max o oddavajicim z brna a nebo obvolat a obchodit vsechny matriky v okoli
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prosím co myslíte tím výraznějším líčením? jakože tmavší barvy? nebo přidat linky? martja: bindi mít nebudu, ráda bych, ale příteli se nelíbí, takže bude mít ten swarovský kamínek visící do čela. a týjo, břišňáček se svíčkama - jůůů, to bude nádhera. já už mám domluvenou kamarádku, že mi na svatbě zatančí - dělá klasické břišňáčky plus teď ještě začíná ujíždět na tribalu, tak jsem zvědavá co vymyslí :-) marsee: kurnik to mi nedělej :-D jsem tě vůbec nepoznala :-D :-D (myslím novou ikonku)
Odpovědět
zmyzulka: ja jsem pro vizazistu :-) za pokus nic nedas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: moc se mi to toho nechce, ale tak ještě uvidím :-)
Odpovědět
zmyzulka: souhlasím s mitote :-) Zkus vyzážistu, ten Ti poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já bych upravila obočí, možná dala malinko linku, ale jak píšou holky, nejspíš bych zkusila kosmetičku, která tě nalíčí a vyzkoušíte, co se ti líbí nejvíce.
Odpovědět
marsee: teda ta tva ikonka me taky klame ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jakto?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?