Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem dala do alba naše prstýnky. Včera je přítel přivezl. Konečně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
role: jsou krásné!!!!!!!!!opravdu moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
role: jsou moc hezké, to je zlato? Jinak máš krásné šatky, takové nevšední!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: děkuju. :-) To mě těší, že se líbí. manzelinka: díky, já jsem si jich v katalogu vůbec nevšimla, ale slečna ze salonu mi je přinesla jako první,že ty by mi mohly jít. :-) A prstýnky jsou kombinace žlutého a bílého zlata.
Odpovědět
Profilova fotka
role: ale jsou nějaké broušené? Že to bílé zlato má takový nebývalý vzhled.
Odpovědět
role: prstýnky jsou moc pěkné, takové jiné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jojo, jsou zmatněné brusem. Ale stejně se to prý časem vyhladí, takže budeme muset znova. Ale to nám nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
role: no to asi vyhladí. Jen by mě zajímalo, kolik z nás bude běhat s prstýnkama během života do zlatnictví :-D jestli to není jen naše předsvatební euforie a představa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: děkuji. :-) To víš, když jsou i ženich s nevěstou jiní, tak musí být i prstýnky. :-D manzelinka: netušim. Povím ti za pět let. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda já to snad ani nebudu dočítat všechno :o) chava: U mě si zase mamka myslela, že budu chtít naprosto jednoduché šaty i boty a všechno, ale je celkem ráda, že mám i načančanější věci. Každopádně je to každého věc a má to být Váš den, ne maminky den. Určo si smíří s tím, že máš o šatech a dortu jiné představy, než ona.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: přesně tak, ale zároveň může být mamka dobrá rádkyně! Dívčiny, nevíte jak se do alba aplikuje ten odpočítávač?
Odpovědět
Profilova fotka
role: Prstýnky máte pěkné ;-) Jak jsou široké?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: Tak to každopádně, mamka se mnou taky byla šaty vybírat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ani nevíš, jak ti tu mamku závidím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: se mnou ne vybírat, ale jak jsem pořád váhala tak předávala svoje nadšení. JO a stal se průšvih, přítel viděl moje fotky v šatech =-) naštěstí to tak ortodoxně neberu, tak to přežiju.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: To jo, pokud nemáš maminu k dispozici, tak to úplně chápu. Šdoda, že to tak není ještě s tátou...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Buď v klidu, přítel je taky viděl, ale už někdy v zimě, takže už si je 100% nepamatuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Fakt?Prima :-D a líbily se mu?Mě říkal že jsem v nich krásná ale teď už mu je neukážu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já mu ukazovala všechny šaty, co jsem zkoušela na fotkách a všechny se mu líbily a všechny mu připadaly skoro stejné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: díky. široké jsou 8mm. a váží 22g. Jsou to mackové. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Zdají se mi právě mohutnější, jsou to macani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to víš, pro ně to není rozdíl, my to tak měli s prstenama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: slušná šířka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak to zase u prstýnků si přítel dost vybíral a finální rozhodnutí mezi dvěma typy dokonce udělal sám, já váhala :-) O šatech ale řekne, že jsou bílé a sluší mi :-D Podle mě už si ani nepamtuje, zda měly ramínka nebo ne :-D Jestli mají vlečku, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: my ted taky váháme mezi dvěma.Ale vždy jsem nějaké ukázala a on: Hezký :-D nakonec jsme se aspon dohodli, že to nebude nic přehnaně blýskavého, není ten typ na prstýnky, nebo se tak necítí. a ramínka, vlečka, atd to si myslím že jde úplně mimo mužské vnímání, vsadím se, že je jim to jedno!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Asi tak nějak, ale u těch prstýnků jsem byla sama překvapena. Je to asi z toho důvodu, že ho chce přítel nosit, tak si vybíral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to ten můj asi furt doufá že se z toho vykroutí :-N ale jo, nechám to na něm, mě se líbí všechny a jako žena si můžu nakoupit i jiné krásné prsteny, tak chci aby se stylově hodily hlavně k němu. Jako ty dva favoriti se nám moooc líbí oběma.
Odpovědět
role: prstýnky jsou moc krásné ;-) Šířku mají slušnou :-D mitote: tak ta tvá smůla se přemýstila asi ke mě. Umývala jsem kuchyň a praštila jsem se do hlavy - boule jak Afrika :-D , dávala jsem nádobí do myčky a málem jsem ho rozflákala. Jsem zvědavá, co mě ještě dneska čeká ]-( Radši se už nebudu do ničeho pouštět :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě se taky líbily dvoje, tak jsem to nechala na příteli. delien: Boule jak Afrika :-D S pravítkem na ni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: asi to tak taky udělám, ještě jsem se radila se zlatníkem, tak uvidíme, denně se přikláním k jinému :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?