Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
no proste nejsem zvykla na ni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tož já nevím, já teda snad opravdu někoho zkusím :-D marsee: obočí jsem vyškubala včera poté... já jsem hrozná - škubu tak jednou za měsíc až je to už fakt strašné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No jo, to víš, nové fotky, tak jsem to sem musela mrsknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já bych zkusila tu kosmetičku... když už nic jiného, tak vyzkoušíš jiný druh líčení a hlavně je to pohodlné :o) Já si každý měsíc dopřeji procedury - kosmetiku, manikúru, pedikuru, k tomu jednou za dva měsíce holiče a už jsem si tak zvykla, že jsem ani nepřemýšlela, že bych se líčila a česala sama na svatbu. Jsem už zmlsaná no :-D
Odpovědět
marsee. my mame tak ynove, jen abych to sem nepleskla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to já se vyžívám jenom v masážích. chodím tak jednou měsíčně. ale jsem fakt hrozná lenora - kdybych to neměla přímo v práci tak asi ani ty masáže si nedopřeju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Pleskni...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já si tam vždycky tak odpočinu, že si tam mile ráda dojedu :o) Zrovna tento týden jdu na manik, pedik, kadeř a jak se těším :o)) No a masáže ale zase teď flákám já...
Odpovědět
tak ja jdu plesknout novou ikonku
Odpovědět
a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo :) Koukám, kolik máme už každá příspěvků, to je síla :o)))
Odpovědět
ja mam jednou tolik, hec :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, já vás pleštím obě :-D :-D :-D člověk je zvyklí a takové změny tady - hrůůůůůůůza :-D :-D (ale fotečky moc krásné)
Odpovědět
Profilova fotka
ehmm, no vy jste baby ukecané :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, konečně dobrá zpráva...zítra večer budou prstýnky. Ale klepu se jak to bude vypadat a že se mi nebudou líbit. Jo, jinak máme v chodu ještě kalhoty pro ženicha, už se mu rozšiřují. Paní i slíbila, že nám ušije šatičky pro malou ze stejné látky co mám já šaty a vejdeme se do tisícovky. Pak je tady prodám ,tak snad dobrý. Pak jsme sehnali známou na kytí, tak jí dnes budu posílat fotku, jak bych si to přála a ona mi pošle cenu. A dortíky se už taky pomalu řeší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: jé tak sláva :) pak napiš jak prstýnky dopadly, určitě budou krásné, neboj :-) a jaký budete mít dortík?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nejsou nekde stranky slavnostniho indickeho liceni? Jinak bych pritlacila na tmavsi barvu a linku, aby na fotkach neco bylo videt :o) Jinak uvidime, jak se vystoupeni povede, ale cas na trenink je. Kamaradka nabizela, ze muzeme vystoupit i se savlemi, ale s tou jsem jeste netancila, tak spise dame svicky, ktere po chvili odlozime a budeme tancit klasiku s drumsolem. Jinak tribal jsem zkusila, ale to neni moc pro me :o) Jeste ale miluji flamenco ci spojeni v orientalnim flamencu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ale jo, vygooglit se dá spousta fotek, ale spíš bych chtěla něco víc přirozeného a spíš tak třpytivě světloučkého. neumím si představit, že bych byla zmalovaná jak indická nevěsta :-D a takže se budeš převlíkat ze šatiček a potom zase zpět do nich? nebo do nějakých lehčích potom?
Odpovědět
Profilova fotka
role: Taky se nemuzu dockat tech nasich, tak at splni tva ocekavani :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: určitě dám vědět. Drahý pro ně jede zítra večer. :-) Dortík chceme mít celý čokoládový a zlatá dekorace k tomu. Bude jen dvoupatrový, protože nás bude na hostině jen 15, tak bude stačit maličký. Ale ještě nevím, kdo ho přesně udělá. :-D Jo a to líčení: ty perličky tam jsou hrozně hezký. A něco přímo pro tebe určitě najdeš. ;-) martja: děkuju. :-) Také vám přeju, aby byl přesně takový, jaký jste si vysnili. A kdy že ho budete mít??
Odpovědět
Profilova fotka
role: díky :) a k dortíku - to je ten co máš v albu? úžasně ladí s vaším oznamkem, a ty zlatá srdíčka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz : ahojky .Koukala jsem, kolik jsi si zkoušela šatiček.. kde mají takový výběr? A jak se pohybuje cena?
Odpovědět
role: tak to budeš mít úplně stejný dortík jako já :-D
Odpovědět
Lidi, jak mám rodině vysvětlit, že nechci ani nazdobené šaty, ani načinčaný dort? Máma se mnou div nepřestala mluvit, když jsem jí jasně řekla, že NE. Jinak přípravy zdárně pokračují, už máme napevno domluvené místo na posvatební mecheche, i cena bude pro nás ok, lepší, než jsme doufali. Takže to vidím, že asi tak 3 měsíce nechám svatební přípravy na pokoji a pak se na to vrhneme víc :)
Odpovědět
holkyyyyyyyyyy, uz mam hotovy raut, definitivne, vychazi pro sto lidi na 25 280,- :-) tak tady vam ho kopiruju at muzete slintat :-) Uzená kýta na ořez 1os. = cca 200g = 61 Kč / 1ks. kýty = cca 10kg = 3050 Kč Kuřecí steak na grilu nakládaný v čerstvých bylinkách  1 os. = 100g = 60 Kč / 5kg = 3000 Kč Vepřová krkovička na grilu 1 os. = 150g = 50 Kč / 5kg = 1667 Kč Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč Bylinkový dressing 1 os. = 50g = 15 Kč / 25pc. = 375 Kč Nivový dressing 1 os. = 50g = 25 Kč / 25pc. = 625 Kč Kozí roh 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Hořčice plnotučná 1 os. = 50g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč Kečup 1 os. = 50g = 5 Kč / 20pc. = 100 Kč Křen 1 os. = 30g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč Okurek sterilovaný 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 3 ks. chleba = 13,50 Kč / 100pc. = 1350 Kč Hovězí guláš 1 os. = 100g = 60 Kč / 50pc. = 3000 Kč Vepřová panenka na rozmarýnovém špízu prokládaná sušenými rajčaty 1 os. = 100g = 73,- / 50pc. = 3650 Kč Pečené bylinkové brambory s cibulí a česnekem 1 os. = 150g = 30,- / 40pc. = 1200 Kč Čoko fontána s ovocnými špízy a mísou čerstvého ovoce: čoko fontána 1,5l = 550 Kč špízy (jahoda, hrozen, ananas) 150pc. = 100 Kč ovocná mísa 3kg = 800 Kč (exotické + tuzemské ovoce) Zeleninový grilovaný špíz na bylinkách (cuketa, paprika, cibule červená žampiony) 1os.= 200g = 65,- / 30pc. = 1950 Kč Těstovinový salát se zeleninou a koprem 1 os. = 5oog = 59 kč / 30pc. = 1780 Kč
Odpovědět
jo a byly jssme u fotografky co nam bude fotit svatbu tak juknete jak nas nafotila. Jeste pry pred svatbou obejdem mista kde se bude fotit, aby ona namyslela kde co a jak a aby taky zkusila nas nafotit kde to bude dobre a kde ne a vymyslet vse http://www.facebook.com/home.php?#!/a...
Odpovědět
Profilova fotka
chava: no jo no.... hodně sil v boji proti větrným mlýnům... :-| tak přeju ať se ostatní daří a nenech se otrávit :-) mitote: parádová cena a suprově rozepsané, asi si to vypůjčím jako takový malý mustr :-D jo a ty fotky mi nejdou otevřít :-(
Odpovědět
zmyzulka: jojo pokazde to tak rozepsali, delala jsem upravy asi trikrat :-) tak zkus tohle jeste http://www.facebook.com/home.php?#!/p...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nelze, autorizuj si mě ;-)
Odpovědět
zmyz: neposlalas me zadost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?