Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To je, hlavně on musí mít ústřižek, dle kterého to jde najít.
Odpovědět
pry mi zitra posle cislo transakce jak to posilala na ucet al euz ji neverim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Třeba to aspoň už dneska zaplatila nebo zítra zaplatí :o) Nevzdávej to :o)
Odpovědět
martja: to si rikam kazdy tyden :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad si to číslo nevymyslí, ne? Tam už budeš moci na základě čísla zavolat a zjistíš, zda je to blud.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi paní píše, že zítra skočí na poštu a zjistí, co se děje :o) Tak jsem zvědavá s čím přijde :o)
Odpovědět
snad jo no :-( ja na to cekam za to se dokoupit dvirka k obyvaci stene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co jste s nimi prováděli, že potřebujete nové? :o)
Odpovědět
nepotrebujem nove: my je jest enekoupili vubec :-D mame tu stenu bez dvirek :-D ja kjsme ji delali jsme koupili jen korpusy a supliky, ted pred tydnem dvirka na spodni skrinku a ted cekam na ty prachy at koupime vrchny dvirka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmankote :o) To se vám tam asi nepráší, my tu bez dvířek nevydržíme ani jeden den :o)
Odpovědět
neprasi? nedrazdi kobru bosou nohou :-D :-D :-D dokonce se nam tam usidlii moly pred ctvrt rokem, uz jsou ale vyhnani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ehhh nechci dráždit :-N Moly jsem si přinesla z podnájmu, ale asi byli z jídla. Nicméně nějakou páskou na chytání molů jsme se jich naštěstí už také zbavili :o)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: jo tohle bylo taky z kraliciho a psiho zradla a jak mas dirky na policky tak se pekne do dvou skrine do kazde zakuklili...no malem jsem to neprezila, stourala jsem je paratkem, po te co ma vypadl treti cerv jsem se slozila a musel to dokoncet vecer Luky :-) ja mam ted vsude mololapky, vyhlasila jsem jim valku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady toho přibylo, že to nemá ani cenu číst, děvčata :-D
Odpovědět
manzelinka: tssssssssss, ty to odmitas cist jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: JO! :-D tak neblázni, to bych tu strávila mládí ;-)
Odpovědět
mitote: Zkus čínské hůlky :-D Kdyžtak Ti je přivezu místo plastových příborů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla takže jako hromada příspěvků, to nebudu dočítat... uff Jinak s právníkem jsme konečně dnes ráno mluvili, po týdnu jsme se mu dovolali, prý jsme vždy volali nevhod a on se pak zapomněl ozvat hahaha...No ale stejně víme prd, na 100% se pozemek prodá, ale ještě není podepsaná smlouva, cena se prý ještě zvýší, protože to kupujícímu dlouho trvá..Teď tam prý měl architekty, takže už je snad ruka v rukávu, v pátek nám má zavolat co a jak... Tak už by jako bylo na čase, já už chci zařizovat a nakupovat!!!!!!! Doma bylo ted poslední dobou dusnu, takže jsem na svatbu ani nepomyslela, ale už jsme si to vyříkali tak snad už bude dobře... Jinak jdu teď psát do té naší restaurace, pošlu mu co bychom chtěli na hostinu a raut a aby mi poslal předběžnou kalkulaci... A v sobotu bychom se tam šli podívat..nebo v něděli... Dany: viděla jsem včera tvého nastávajícího v sanitě:-)))Teda ten hubne!!!!Se ti za chvilku ztratí!!!!Ale sluší mu to!!!!
Odpovědět
manzelinka: je mi jasne ze nam sv emladi nechce venovat a hluboce jsi me tm urazila :-D :-D :-D :-D delien: ty mam...cekam ze se mi taky po tvem odjezdu ztrati :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: snaží se, teď teda ještě nehubne bude až od příštího pondělí, chce se dostat pod 100 pak bude spokojený. Já bych byla z toho právníka na nervy ale snad se to brzo vyřeší, a jak ste na tom s tím termínem šli ste ho zaplatit nebo te ten datum zrušili?
Odpovědět
Profilova fotka
Dany: no to mi povídej, já už na něj opravdu nervy nemám... sehnala jsem si číslo i do kanceláře, takže nebude-li zvedat mobil voláme do kanclu... Na matriku jsme to nešli zaplatit, protože prostě nevíme, nemůžeme s určitostí dělat nic.. Doufám, že už to příští týden budu vědět a konečně termín zajístíme..Jinak svatba bude v těch Ploskovicích jen si připlatíme 1000kč za to že nás oddají mimo oddávající dny...Ale zase si budu moct vybrat hodinu a budou mít na nás čas, protože budeme sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak balicek dorazil, hura :o) Vesticku s regatou a kapesnickem nakonec koupime od jedne nevesty za 700,-Kc, takze zase dalsi drobnost usetrime :-D leninka: Tak uz aby to bylo :o) Jaky termin a hodina by se ti libila?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je mi to jasný, hluboce, ale hluboce se omlouvám a prstíčkem hrabu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no možná 11.9.2010 v 11:00
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: vy ještě pořád nemáte pevný termín?
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: A matrika v tento termin neoddava nekde jinde? Nebo to zajistuji primo lide z Ploskovic?
Odpovědět
mitote: neboj, ty do sbírky nepotřebuju :-D leninka: tak to Ti vůbec nezávidím. Tak snad už Ti to dobře dopadne, budu držet pěstičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a nebála ses že netrefiš velikost?
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Omerila jsem sveho zenicha, pani omerila vesticku a vecer bude merit manzilka, tak to snad sedne :o) Jinak pritel v jinem obchode tu danou velikost zkousel a sedela mu, tak snad sedne i ted. Pripadne ji prodam tady na beremku nebo aukru.
Odpovědět
martja: tak to je super, nechces mi taky sehnat nejakouzelenou vesticku levne? :-D manzelinkaa: no to nevim jestli pomuze... :-D delien: to mi spadl kamen ze srdce :-) jinak my dnes dovyridili matriku, misto - divadlo je schvaleno, poplatek za to zaplacen...jupi jou dalsi vec z krku. A zitra ma dojit novy raut :-) uz se nemuzu dockat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?