Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mitote: Mělo to být ve Valašském Meziříčí. Takže výzdobu budu muset koupit buď přes net a nebo zajet do nějakého většího města. Tak to máte super. Tady jsem na nic takového zatím nenarazila.
Odpovědět
delien: tak prijed do brna ;-) klidne ti poskytnu svuj den abychom sli na vyzdobu a nekde dali kafi :-D
Odpovědět
mitote: děkuju Ti, pokud neobjevím něco na netu, tak se domluvíme a dorazím za Tebou Brna :-)
Odpovědět
prima hele pokud mi nevykrades byt :-D :-D :-D tak tu muzes i prespat :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: tak toho se nemusíš obávat :-D Nekradu :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: beru te za slovo :-D :-D jdu si prepocitat sklenicky :-D :-D :-D doufamze to beres jako vtip ;-)
Odpovědět
mitote: a nezapomeň na příbory :-D :-D neboj se, beru to jako vtip :-D
Odpovědět
delien: no vidis na ty jsem zapomnela :-D ale zklamu te, strbrny nejsou :-D
Odpovědět
mitote: stačí nerez :-D
Odpovědět
delien: sada z IKEI za 149KC :-D
Odpovědět
mitote: jojo, doma už mám dvě sady příborů, jedny by se ještě sešly :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Ja je separovala uz na netu podle cen. Levnejsi jsem nenasla a reference maji kladne. Jen budeme kvuli poctu lidi doplacet jeste neco za km, myslim ze 10 Kc. Hlavne se to musi dobre zorganizovat. Pujdeme je navstivit a spolecne s jejich zkusenostmi to dame dokupy :o)
Odpovědět
Článek se načítá
delien: to je pekny a me tu nechas prazdny suplik jo? :-D tak vas pobavim, helca zase resi ze jsem tlusta a mam celulitidu :-D kdo ma zajem o soukrome zpravy? :-D
Odpovědět
mitote: Napiš to do všech diskuzí,,jen jsem se divila,že máš smázlé fotky a navíc,,že děláš modeling,,
Odpovědět
ze jsem delala fotomodeling a nezapomnelas napsat ze mam celulitidu a ze se z ani stydim :-D :-D :-D
Odpovědět
Mitote:řekla jsem, že asi jo, když si je smázla,,ale pak si mě to vysvětlila,,však se udvidíme v pátek,ne?,,
Odpovědět
vysvetlila? no haha :-D helecko vdichni jsme na tebe v patek strasne zvedavi vzhledem k tomu ze te uz zname :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko, s adminkou tady vesmes komunikuju za holky ja. Jestli chces opet bloknout, tak rekni... Kolikrat uz to bylo 4x? 5x? Uklidni se a nikoho neurazej ani po IP, jasny?
Odpovědět
mitote: no jasan :-D Ale neboj, dovezu Ti alespoň plastové :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: ooooooooooooooooo to je od tebe mile :-D neskutecna pocta :-D
Odpovědět
mitote: přece bych tě nemohla nechat bez příborů :-D
Odpovědět
delien: no ja uz se ucim jist rukama pro jistotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, maartinka1: Ona přijde na nějaký společný sraz? A to se nebojí, že se jí něco stane? 8-)
Odpovědět
martj: jo v patek jde pry na sraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Brňačky nebo nějaký jiný? :o)
Odpovědět
brnacky jojo :-) a jak to jde martji?
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak přes den nestíhám, potřebuji zítra zavolat dopravcům a dohodnout se s nimi a také objednat hotýlek pro nás dva na příští pátek, kdy si jedeme poslechnout kapelu :o) Na to se mooooc těším 8-) Jinak čekám pořád na jeden balíček s poslední výzdobou a on furt ne a ne dorazit :o( Už jsem paní kontaktovala, tak snad budu brzo vědět, co a jak. Taky jsem včera chtěla objednat vestičku, ale už nám ji v obchůdku vyprodali (dřív to nešlo, čekali jsme na penízky) a teď čekáme až vestička bude. Nechci ji zbytečně platit dráž.
Odpovědět
martja: no npodobne mam tento tyden free skolu ale dnes jsem plasila ze se ma odevzdat seminarka, ted se k ni kopu ale komu by se chtelo psat o domacim nasili ze :-( le zjistila jsem ze to az do zitra :-D odklada se na zitra :-D jo to ja porad vyhlizim prachy za ty boty co jsem vratila, slozenka se "pry" ztratila a na ucet uz tyden taky neprisli, pry je poslal..no tak ja nevim :-( a odkud mate vesticku? jkou? hod odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel si vybral tuto jednoduchou: http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... Jojo taky jsem za tu výzdobu dala skoro tisícovku a už na ní čekám dlouho. Nejdřív si paní nalomila prst o dveře a teď se to někde toulá. :o( Kdoví, jak to s tím je. Ale už mi to vadí, chci dělat vývazky a čekám na barvu stužky.
Odpovědět
tak to je v poho...kdybychom nechteli tu zelenou tak ji lapnu taky klidne za ty kacky :-) me to taky vadi, uz na ty prachy cekam pres mesic, na 1290,- :-( nerikej mi ze se ztrati slozenka i prach ymezi ucty to je pitomost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?