Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: To máte teda právníka, já už bych z toho byla na prášky :-D Sama jsem z toho shánění pozemku už celkem unavená a hlavně už mě to ani nebaví... Přítelova mamka nám taky bude dělat kremrole, jsou výborný :o) Ty balíčky jsem taky viděla, ale až po tom, co jsem měla vše nakoupené :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: Ty balíčky jsem taky původně chtěla, ale když jsem viděla, co v nich je, tak jsem si zase říkala, že toho co potřebuji je tam málo a přitom jsou tam zase zbytečně věci, které nepotřebuji. Je fakt, že za výzdobu jsem dala docela dost, ale ty peníze nebyly stranou a šlo to z normálního utrácení. Místo trička jsem si prostě třeba koupila organzu .o) Je
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přesně tak, já si na výzdobu kolikrát vzala penízky z pěněženky. Stranou jsme dávali větší částky na oblek, prstýnky, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak se mi to od entrovalo, jsem na noťasu a nechtěně mi tu vždy něco přeskočí :.o)) Jenom co nutně na sebe potřebuji jsou boty na jaro, ale jedny mám, tak to snad tohle jaro ještě vydržím .o)) mitote: Nám třeba lidé říkají, že je vidět, že tu někdo bydlí. Většina lidí to nebere jako bordel, ale mamča by to už jako bordel brala :o) Nicméně sama říkala, že neví, zda by v tak malém bytě sama více uklízela .o) Nicméně ty okna mě ještě furt čekají. Dnes ale na ně ještě řada nepříjde, musím přeorganizovat skříň a vyházet věci co mi nejsou a dát do nich, co je potřeba (spolubydlící se odstěhoval a měli jsme pár drobností u něho a jeho skříň teď dost výrazně chybí :o) )
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jj já třeba beru dost věcí z aukra, takže když to šlo, šlo to na výzdobu místo na mě :o) Stejně se člověk musí naučit být skromnější, protože pak přijde mimčo a to bude létama stát více a více peněz .o) My si toho právě i kvůli tomu pořídili všechno doteď. Někteří si mysleli, že hýříme, že kupujeme drahou televizi, pořádné bedny na fajn zvuk, na co kameru za ty prachy, auto atd.. ale prostě je to plánované, teď jsme na to měli, pak mít nebudeme. Než přijde mimčo ještě budeme po svatbě zařizovat vestavěnou skříň do ložnice a možná postele (pokud nebude stačit, to co máme). No a teď si díky svatbě začínáme zvykat, že ty prachy nejsou. Jej ale bolí to :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To teda jo, bolí to :o) Jak ale píšeš, potom bude mimčo a korunek bude ještě méně...
Odpovědět
martja: jo uklid skrine probehl minuly tyden :-D taky jsem vyhazela co uz nenosim nebo uz je stare a osuntele...tak a ted nkupovat :-D
Odpovědět
jo a dala jsem do albicka kde bude raut :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Hlásím se k zářiovým nevěstám - 11.9.2010. Krásné datum...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to vypadá parádově, ;-) bara: vítej, opravdu krásné datum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Vypadá to cool :o)) od nich máš ty ceny, co jsi sem házela? jak to tam máš s pitím? bara06: Vítej :o) Máte už něco zařízeno?
Odpovědět
martja: ano ano od nich mam ty ceny...je to nekolik restauraci a kazda jinak zamerena a vlastni ji jeden clovek - jedna je divadelni, pak tahle, pak jen grilovaci, pak takov normalni, pak steakova a cateringovka :-) jinak piti od nich, mame dovolenou 20l vlastniho vina bez spuntovneho...jeste zkusime domluvit trosku slivky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Oooch co já bych ta vlastní pití dala :o)) To jsou fakt úžasní .o) Tak ať vám to vyjde.
Odpovědět
martja: vy nesmite mit? ja sena rovinu v mejlu zeptala, rekli 20L, vlastni dort a cukrovi :-) ja uz nemohu dockat zitrka az tam pujdem vse domluvit a ukuchtit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sladké mít své můžeme, ale pit si myslím, že ne... ale ještě budeme domlouvat, uvidíme.
Odpovědět
martja: zkuste to, za to to stoji :-) my jdem zitra jeste ukecat slivku :-D ale te budou jen tri litry tak by jim to mohlo byt sumak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, děvčata, přeji příjemné Pondělí Velikonoční a ať vás nebolí prdelky, pokud se zúčastníte této tradice. Já už tradičně jedu s mamkou na nákup :o)) Pěkný den, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, právě tisknu oznámení, tož snad to nějak nezmrším až to budu stříhat a lepit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jeee, zase jedna nevěsta, která vymyšlí oznámko sama :o) jste šikulky :) Tak ať se ti to povede ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak mame za sebou schuzku v restauraci...no super...ty ceny vazn eplati takze raut budem zvetsovat, jako vic veci :-) jinak odhad piti bez tvrdeho pro sto lidi je 12 500,- :-) to mi prijde taky super, 20L vina a slivku muzeme mit svoji....jinak zajisti nam parkovistre, uskladneni dortu a kolacku, maji vlastni cokofontanu tak budem platit jen cokoladu do ni :-) pes taky neni problem, kdyz bude pekne daji grilovacku ven, mame zarucenou oteviracku do 1h rano pak dle toho jak se domluvime s cisniky, ze jim to nemuzou dat prikazem...taky jsme vyresili kompletne menu na hostinu, bude takova sunkovo syrova kostka kterou ja miluju, pak vyvar, svickova, kaficko a jinak cinzano bianco :-) nafotila jsem fotky tak jak se najim supnu je sem
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: díky, myslím, že se zdárně podařilo, teda mám z toho radost :-) zapojil se i přítel - byli jsme jak taková malá manufaktura :-D takže ještě vývazky a bude to :)) (to už ale zase někdy jindy...) mitote: no tak to je paráda! a i s čokofontánkou - super :-) jsem zvědavá na fotóoo
Odpovědět
uz je mam, nakonec i raut bude v Nekonecno, bude to vic soukromy a intimco :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám přišla nabídka od přepravní firmy za 4080 vč. DPH, jedná se o převoz přes den na hostinu (cca 2 hodiny tam a zpět) + 8 hodin v noci. V ceně je práce řidiče, 150 km , vůz je pro 8 lidí. Jsem moc ráda, myslím, že je to moc fajn cena :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to je super, že takhle vyšli vstříc a ceny jsou ještě lepší :o) Myslím, že to tam budete mít fakt super, moderní a přitom krásné místo .o)
Odpovědět
martja: jojo jsem sama prekvapena a moc stastna za to snad to klapne :-) vis co a ja vim z evari vyborne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak vidíš to. Všechno zlý je k něčemu dobrý. ;-) Budete to mít krásné. martja: tak to je slušná cena. Další problém vyřešen, co? :-) A zkoušeli jste ještě jinou přepravku? Zajímalo by mě, jak moc se ceny u nich liší. zmyzulka: a ukážeš oznámko? Já pořád a pořád čekám na prstýnky. Už je snad ani nechci. ]-( A tenhle týden si jde drahouš upravit kalhoty, protože nám nějak přibral a kdyby to šlo, tak ušetříme další litřík za nové.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: fotky super, vypadá to úžasně martja: no už bych todle taky asi měla zjišťovat... (sákriš - zase velká částka kterou nemám v rozpočtu...) role: jasan ukážu, ukážu, ale mám teď vybitý foťák, až dojdu z práce hodím ho na nabíječku a v blízké době vložím :-) a s těma prstýnkama: to jsou... z nich snad ani nebudeš mít potom radost :-(
Odpovědět
role: jojo deoufamze uz se ni cnepokazi zmyzulka: no ta terasa bohuzel je ted takova, vcera prselo jak jsem to fotila a neni zarostli :-( ale je tam i fontana :-D
Odpovědět
Ahoj holky, v pátek jsem se jela podívat do toho obchodu s výzdobou na svatbu a ukázalo se, že tam mají jen sídlo firmy. Je to pouze internetový obchod, žádná kamenná prodejna ]-( a já se tak těšila, že něco nakoupím :-(
Odpovědět
delien: s kde to je? :-( my v brne teda mame skvelou prodejnu, je teda na druhem konci brna ale maji eshop a i prodejnu a maji tam toho moc a vse ti ukazou a nauci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?