Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A zkousela jsi tu na beremku si dat inzerat, ze ji koupis? Zelena je dost v mode, by to melo jit :o) Jinak jsem zvedava co budete mit za dalsi druhy k baste :o)
Odpovědět
martja: zkusim ale dost pochybuji :-( jo ja taky ja kdykoliv koukam na foto jejich rautu tak tu slintam, chces odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: 11.9.2010 v 11 hod je super ;-) tož přeju ať už vše konečně klapne :) martja: no vida - super, dneska je asi balíčkový den, já jsem si jenom na chvilinku odskočila z práce a když jsem se vrátilia tak tu na mě taky čekal balíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hele neštvi :-D
Odpovědět
a me zase nic neprislo :-( jen mejl ze raut bude zitra :-D a taky jsem se rozhodla ze vas vsechny nastvu a hodim vam odkaz na fotky rautu od firmy ktera ho dela i nam...preji prijemne teceni slin a veliky hlad :-D http://www.brixton-catering.cz/galeri... za chvili snad z toho vyberu foto toho co budeme mit a strcim do alba at mate co zavidet :-D :-D :-D jej ja jsem ale svina :-D manzelinka: neboj vsechny vas tu velice miluji :-D
Odpovědět
mitote: nádhera, slintám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jestli tam jsou i popisy jidel? Jestli ano, rada se budu inspirovat :o)
Odpovědět
uz jsem vyselektovala co bude, jdu to hodit do alba s popisy pro martju :-D
Odpovědět
dobrou chut http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super! Uvidim, zda neco pridam do maseho rautiku :o) zmyzulka: Copak ti v balicku prislo?
Odpovědět
hele vic toho bude zitra az dojde kompletni nahoz rautu :-) a nakolik mate odhad nealko? my na 12 500,- v pripade debilnich malych Cappy atp
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mě nejvíc!
Odpovědět
Článek se načítá
manzelinka: to vis ze jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je super! :-D Holky, tak možná se mi podařilo sehnat botičky, hurááá
Odpovědět
manzelinka: kde? jaky? sup sem s nima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to klasické satén. lodičky, s mašličkoua krajkou kolem dokola, taky tu na BRMS hodně kolují...mám šanci je mít za fajn cenu, jen sehnat nějakou čistírnu na botky |-|
Odpovědět
manzelinka: jo tak to jo, no vezmou ti je dl emeho nazoru v kterekolik cistirne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no volala jsem do jedné v obchodním centru a prý ne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mňam, mňam, mňam :-) martja: no, nic svatebního, přišlo nové sárí :-D ale radost nesmírná x-) x-) x-)
Odpovědět
tak mame dalsi vairantu rautu :-) skoro dobra, jen klobasky vymenime za ovoce,jedno nejake maso za neco bezmaseho a hotovo :-) Uzená kýta na ořez 1os. = cca 200g = 61 Kč / 1ks. kýty = cca 10kg = 3050 Kč Kuřecí steak na grilu nakládaný v čerstvých bylinkách 1 os. = 100g = 60 Kč / 5kg = 3000 Kč Vepřová krkovička na grilu 1 os. = 150g = 50 Kč / 5kg = 1667 Kč Klobáska na grilu 1 os. = 120g = 40 Kč / 5kg = 1667 Kč Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč Bylinkový dressing 1 os. = 50g = 15 Kč / 25pc. = 375 Kč Nivový dressing 1 os. = 50g = 25 Kč / 25pc. = 625 Kč Kozí roh 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Hořčice plnotučná 1 os. = 50g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč Okurek sterilovaný 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 3 ks. chleba = 13,50 Kč / 100pc. = 1350 Kč Hovězí guláš 1 os. = 100g = 60 Kč / 50pc. = 3000 Kč Vepřová panenka na rozmarýnovém špízu prokládaná sušenými rajčaty 1 os. = 100g = 73,- / 50pc. = 3650,- Vepřová panenka Virginia 1 os. = 150g = 68,- / 50pc. = 3400,- Kč Pečené bylinkové brambory s cibulí a česnekem 1 os. = 150g = 30,- / 40pc. = 1200,-Kč
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: pořád nemáme, protože ještě pořád přesně nevíme jak dopadneme s pozemkem a penězma.Ale doufám, že už to konečně klapne.. Martja: myslíš toho 11?? neoddává ani na matrice ani jinde, takže si musím připlatit... Ale mě to nevadí. Delien: Děkuju, taky mě to už pěkně štve a unavuje,ale já doufám, že už příští týden zařídím termín... Jinak už se půjdu klepnout... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hmmm panenka na rozmarýnu se sušenými rajčaty... to zní zajímavě, že bychom něco podobného také poptali? :o) To se mi líbí, to nám tam chybí :o) leninnka: Tak pokud nikde, tak to je super, že to jde zaplatit :o) zmyzulka: Fotečka? :o)
Odpovědět
martja: jens e inspirujte :-) ja premyslim ze vyhodim tu panenku virginia :-) a msito ni nejaky nemaso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nevím, co si pod panenkou virginia představit :o) Jinak mi máme sýrovou mísu :o)
Odpovědět
martja: ja taky ne ale vyslo me skoro trista porci masa coz me prijde moc tak dve panenky jsou zbytecny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: To jo, to jsem taky ráda.. hlavně si můžu vybrat kdy chci, jak chci... a to mě těší víc než obřad v 9h ráno
Odpovědět
Ahoj holky, dnešek je vydařený den :-) Ráno mi posílala paní, co mi dělá výzdobu na auto, fotku kytičky, kterou budu mít na kapotě - je nádherná. Už jen dodělá šerpu a posílá mi to. Našla jsem cukrářku a jsem s ní domluvená na schůzku po 17.4. Košíčky a věnečky pro družičky - objednané od nevěst z BRMS. Hurá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: tak to je opravdu paráááda.. Já včera psala do restaurace, rozepsala jsem mu co kde budeme chtít a kolik toho a čekám jakou mi napíše cenu... taky jsem se ptala jestli mi to vyzdobí oni, nebo můžu sama, jestli nějaký alkohol můžeme mít vlastní, nebo když se nevypije všechno jestli se nějak domluvíme.. No moře otázek jsem na něj měla..Já doufám, že se tam půjdeme v něděli podívat...
Odpovědět
delien: tak to pak hod do albicka ju?
Odpovědět
mitote: neboj hodím, nemůžu Vás přece o to ošidit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?