Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Martja: jasné, já to chápu, určitě to nemáte lehké, nechci to nijak zlehčovat, protože vím že jsou lidé, co fakt mají velké finanční potíže. My taky nepojedeme na svatební cestu, protože rekonstruujem dům a na cestu nám peníze fakt nezbydou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem konečně doma z práce - docela mě štvalo tam dneska být když venku bylo tak krásně Jinak co se týká muziky tak mi ji budeme mít až od 16hodin až po obědě. Jinak na obřad a na vítání se s hostama je nepotřebuji. Auta máme taky jakštakš zajištěný - ale bude asi problém ty lidi do těch aut posadit tak aby se mám během cesty na obřad nepozabíjeli. :-D Až tak vážný to nebude ale některý lidi se fakt moc nemusí. mi taky šetříme každou kačku, ale přítel mi dovolí koupit i nějaký malinký drobnosti který bysme třeba ani nepotřebovali ale když prý vidí jakou mi to udělá radost ( jak mi prý září očička) tak mi to koupí sám. ale už nakupu věcičky teď chci toho mít co nejvíce zařízeného do léta - pak chci mít klid maximálně dolaďovat nějaký detaili. Protože v září to bude šrumec. Ale já už se taky tak strašně tešíííííííííím :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to ja nevim co bude v lete :-( asi pujdu do nejakyho obchodu makat :-| aspon budou korunecky :-D a nebudu tvrdnout doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já taky budu makat celý léto protože dovolenou si budu šetřit na září
Odpovědět
no my na dovolenou nemame ale pojedem na tyden k babicce a na vikend na vodu...jina dovca bude az svatebni cesta k mori :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu holky už za 14dní do práce, poprvé co jsem na mateřské, jdu zaskočit mamku, ta jde na operaci, takže si něco vydělám a schovám a ono se to bude hodit... Taky mi psala kamarádka o dobrém přivýdělku, takže si s ní zajdu na kafíčko a pořešíme to, takže si možná do svatby ještě dost vydělám... Včera jsme byli chvilku posedět, tak jsem se lehce unavila, ale je mi celkem dobře:D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jak to tam narveme? dospodu koláčky, na to dáme možná nějakou folii a nahoru zákusky :) holky, my máme rozpočet 93 tisíc, ale zatím mám pocit, že tak nějak za všechny položky dáváme míň, než jsme si určili (ovšem zatím nevíme to nejhlavnější jídlo - tak doufám, že se s odhadem moc nesekneme)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka:No tak to už musí být pořádná svatba, za takový penízky!!!!!To já mám dáno max.60..víc ani ťuk... A doufám, že se do toho vlezeme!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: mě právě přijde že za míň už to snad ani nešlo :-D - máme tam napočítáno úplně všechno - od oblečení, botiček, prstýnků, oznámení, poplatky za obřad, hudbu, jídla, pití až např. po ozdobičky na stůl a tak... a bude nás 65. taky se snažíme šetřit kde můžeme, protože stavíme, tak uvidíme no - kolik to nakonec bude...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak Vás je hodně proto to stojí tolika...Nás je polovic... oznámka máme zdarma, takže to ulehčilo a ušetřilo...no jo jdu něco dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, děvčata (vstávala jsem teprve po noční), dneska mě nějak zmohla :-) Ještě k tomu rozpočtu. My zatím za všechno taky dáváme ty částky, které jsem počítala, dokonce za šaty a prstýnky jsme dali o dost méně, než jsme počítali, ale spíš jsem na nějaké položky úplně zapomněla. Už nám toho moc nechybí a co chybí, tak zhruba víme, kolik za to dáme. Počítám, že svatba komplet, i s věcma, které jsme si dali k Vánocům, svátkům, narozeninám (co bylo samozřejmě na svatbu), prostě všechno, co jsme utratili za svatbu, ať to bylo k čemukoliv, tak do toho počítám... tak se to pohybuje 120 - 130tis.! V této ceně mám započítané všechno (od pérek do hlavy, až po hostinu).
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomněla jsem napsat, že původně jsme se chtěli vejít do 100tis.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leninnka - oznámka si dělám sama, ale i tak jsem připočetla 65,- za papír :-D marsee: taky jsme za prstýnky dali o dost míň než jsme původně počítali, místo 10.000 jen 902,- ale počítám, že to co bude navíc pochybí určitě zase někde jinde :-D největší položka je samozřejmě to jídlo a pití tak jsem moc zvědavá jak to nakonec bude...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo, největší položkou v rozpočtu je hostina. Snad se vejdeme do předpokládané částky.
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně, nás jídlo i pití vyjde na cca stejnou částku tj. každé 30-35 tisíc a když k tomu člověk napočítá hudbu, ubytování a odvoz, tak je to ihned mnohem více. Nicméně aby to vyšlo výrazně míň, museli bychom škrtnout půlku lidí.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Přesně tak, ale to nechceme, to by potom musela jít opravdu nej neužší rodina...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No u nás taky a přeci jen to chceme oslavit a trošku si zařádit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Však jo, je to nás velký den, tak proč si ho neužít...už jsem v životě utratila za méně podstatné věci, na tomto šetřit nebudeme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vás holky obdivuju... ještě že nemáme tak velikou rodinu, nebo tolik přátel...no ono by jich bylo hodně, ale ne všichni mi za to stojí, abych je chtěla mít na své svatbě... Tak já počítám s tím, že hostina a raut dohromady nás vyjdou na 35tisíc... no dozvím se to brzy a pak Vám řeknu jestli jsem byla vyděšená nebo spokojená:-)))) Já vyhlídla prstýnky moc pěkné a vejdu se do 3tisíc....
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu Vám říct jen to, že moje kamarádka měla nádhernou svatbu a vyšla jí jen na 60tisíc, tak proč by nemohla i ta moje... Já doufám, že i míň, chci aby to bylo hezké, ale zase to nemusím mít tak honosné...Neříkám, že bych nechtěla ale prostě se držím při zemi...
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba může bát hezká i za 30tis. Každý má jiné představy o svatbě, o hostině. Někdo chce kapelu, někdo ne. Někdo chce fotografa, kameramana, jiný nechce ani jednoho... My bychom se měli s celou hostinou vejít do 40tis., tak snad to tak bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, takhle jsem si to napočítala a mám někde i rezervy: Snad to tak bude: Hostina a raut: 35tisíc, oblečení pro všechny 3:7tisíc, prstýnky: 3tisíce, výzdoba tisíc, spodní prádlo, boty, bižu:2000, fotograf-kamarádova sestra(profi)2000, hudba+karaoke-5tisíc, svatební dort, zákusky koláčky:3tisíce, matrika 3tisíce, no a jsme na 61tisících....a to mám dané hodně velké rezervy... a hlavně si nekupuju přehnaně drahé věci.. oznámení, vizitky, jmenovky, koláčky, kremrole:vlastní výroba...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Tak my to máme všechno dražší. Jenom za oblečení dáme 15tis. - šaty 6tis., oblek 6tis., 3 tis. košile, vesta, regata, kapesníček, za boty 1500 + 800 ženichovo boty. Za spodní prádlo jsme taky dali celkem dost. To jenom na sobě budeme mít 18 - 19tisíc... Fotografku máme za 5 - 6tis. (dle množství fotek), kameramana za 3tis., kapela za 6tis., hostinu snad za 40tis. + dort, řezy, perníčky. Pak samozřejmě veškerá dekorace, poplatky - obřad (jen ten nás stojí 7800 + 1000 za doplacení služeb jako je focení v interiérech a nazdobení mostu), matrika, prstýnky, oznámení, kytice, šaty pro družičku, kadeřnice, kosmetička, ..... No jsou to velké částky, ale jak jsem psala, takové to chceme a tak si to dopřejeme.... Musíme škudlit a škudlit :o)) Co jsem koukala, už teď jsme zacvakali 45tis., v týdnu půjdeme na matriku, potom nějak zaplatit zálohu na restauraci, v dubnu asi objednáme oznámka a pak už jen šetřit na další věci....
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, blbě počítám, už jsme zaplatili 52tis. (zapomněla jsem tam připočítat oblek a ještě něco), no tím lépe :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tý jo, to už máš takové výdaje? To já to spočítala zatím na nějakých 17 tísíc, ale čeká nás v nejbližší době druhá půlka prstýnků tj. 6 tisíc a pak druhá půlka šatů tj. 3 tisíce.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nojo, ale taky už máme většinu zaplacenou. Už vlastně jenom šaty družičce, oznámení, doplatit šaty a pak ty poplatky, co se budou platit v září...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No my kromě těch dvou věcí budeme kupovat ještě vestičku a košili a to se vejdeme do dvou tisíc a moje botky, jedny mám předvybrané a pokud neseženu lepší, tak budou stát do 600. Pak budeme v dubnu platit zálohu na kapelu a později snad už jen drobnosti do tisícovky a měsíc před svatbou budeme platit obřad a to snad už bude vše. My toho máme hodně v den svatby, to bude cca 100 tisíc.
Odpovědět
Profilova fotka
No já taky přemýšlím, jakým způsobem bude nej zaplatit hostinu, jestli tam tahat 40 - 50tis. v hotovosti nebo na kartě nebo to platit nějak předem....
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: prosím prosím, jak širokou máš tu organzu? já už se konečně rozhodla pro žlutou barvu (ikdyž kopretinky mi furt leží v hlavě :-D ), takže momentální plán zní - žlutá organza, do ikéáckých váziček dvě frézie (žlutou a bílou), na organzu posypat křišťálky, svíčky ve skleněných kalíškách a plovoucí svíčky do skleněné mísy...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No tak paráda, to budeš mít hezké. Já mám organzu širokou 35cm :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?