Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marsee: moc přečančané to nechci. Asi se budu řídit heslem "V jednoduchosti je krása" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no platíme 3 tisíce... takže by to bylo za 4 ale to si za tu tisícovku můžu koupit něco jiného... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka. to je supr cena, my to bohužel máme za 7 500 :-/
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: tak to budeš mít taky veselo na svatbě, naši jsou rozvedení a je problém jak je rozesadit na obřad a oběd, ale naštěstí segra už svatbu měla tak sme vyškolení a teď se to jen obrátí. Klečení :-D Já tu fantazii na to zdobení moc nemám, jen jsem řekla barvu která by se mi líbila a tak se ladí i celá svatba. Mě teda 1000,- nepřijde moc za výzdobu myslím že by to vyšlo víc kdyby jsem měla něco kupovat. jen výzdoba na auto stála 1000,-
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no to mi povídej, stačilo mi na maturitním plese posadit moje rodiče vedle sebe... Ale teď je to ještě horší!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No to já doufám, že se změní počet naší dvoučlené rodinky a budeme časem tři :o) delien: Mrkni do různých e-shopů, tak se inspiruješ :o) Jinak já tam tátu nemůžu mít vůbec a ani o svatbě nejspíš nebude vědět...
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: v tom tě fakt chápu máme to stejné, mamka má občas řeči že nepůjde ale to by si zkusila, už jí to teda přešlo a žačíná se těšit, doveze z moravy i koláčky a zákusky Manzelinka: 7500,- takové peníze za obřad???? to bych si teda asi rozmyslela a kde to máte
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jakto ??? jestli se můžu zeptat
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:: pane bože se berete na Pražskám Hradě ne????? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no já z takováma kecama počítám u tchýně... Ale rodiče tam chci, tátu taky ať je jaký chce je to táta a chci aby mě odvedl....
Odpovědět
holky, jdu kuchtit, mám doma nemocnou sestřičku, tak jí jdu uvařit něco dobrého
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak to rozhodně, to na sebe jistě nenechá dlouho čekat, co tady čtu, průměrně za rok mají všichni mimčo jinak s tátou to mám stejně leninnka: to ne :-D tam by to snad bylo levnější :-D
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: mamka má něco podobného se svým otcem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leninka: to rozhodně, myslím že když se jedná o svatbu tak by takové věci měli jít bokem a aspoň ten jeden den to vydržet, snad se to všechno povede.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no já doufám... Holky objevila jsem svatební noviny, tak je přidám do hostiny, nebo na raut,teď nevím ale někam ano....
Odpovědět
leninka: určitě to dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Snad to tady ani nechci rozebírat, ale ve zkratce - má novou rodinu a díky té jeho paničce se nám totálně rozvrátily vztahy. Má veškerý zákaz nás kontaktovat, ani já nemůžu (to vše se táhne od sporu, kdy mi neplatil výživné, vlastně mi ho do dnes nedoplatil - ta jeho nesnesla, že mi něco měl dávat). Zakázali mi je kontaktovat a tak nevím, jakým způsobem bych mu o svatbě vůbec pověděla. Chtěla bych, aby mě táta vedl, ale on nikam nemůže sám, takže i kdyby náhodou chtěl jít, nemohl by, ptz to by šla i ona a to není reálné - nechci mít ze svatby komedii.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no tak to máš taky pěkné teda... Můj je na tom stejně, akorád je bez paničky ale dluží mi 60tisíc a nerad mě vidí, protože je po něm chci..no a on není schopen ty peníze vrátit a ještě si otvírá hubu, že je vůbec chceme.... No podrazil mě jak se dalo a tak ho tam Lukáš nechce...Já váhám...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: doufám že jsem ti tím nepokazila náladu, že sem to chtěla vědět, jestli jo tak se omlouvá, že jsem ti to připoměla. Každá asi máme něco.ale takový je život, kolikrát si říkám, že řeším banality a na světě je víc lidí co má větší problémy. Tak toho necháme a nebudem si tím kazit náladu.
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já už ty peníze vůbec neřeším, hodila bych to snad díky němu i za hlavu, ale dělají takové naschvály jen z toho důvodu, že ten soud prohráli a mají mi to doplatit - stejně to ale nedoplatí, tak se nic nemění. To, co mi tam všechno řekli a zanadávali, bylo hrozné, ale i přesto všechno bych ho tam chtěla - jsem asi divná...
Odpovědět
holky poraďta mi - je lepší organza se vzorem nebo bez
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: nechci ti radit je to tvoje rozhodnutí ale já být na tvém místě tak bych ho asi nepozívala. U nás se zase tatka nebaví s valstní sestrou tak jsem jí raději nepozívla nestojím o to abych měla pokazenou svatbu tím že se tam pohádají, alkohol je svině a pak se vytahují věci které nemají a to jsem nechtěla, tak jsem se tomu raději vyhla a nepozvala jí a ni jejího manžela.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Souhlasím, změníme téma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Já nakonec zvolila bez vzoru...
Odpovědět
Profilova fotka
Delien: tak to ti já asi neporadím, já mám vliselín a to ještě jako výzdobu auta :-) A co dobrého jdeš kuchtit? já budu zítra dělat kuř. maso se žampiony a zapečené s hermelínem když už bude probíhat ta žádost :-) vínko je nakoupené,slivovice se chladí v lednici, to bude veselo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Taťka plánuje bratránkovi koupit na svatbu ohňostroj tak mám takové tušení že ho třeba taky budem mít, uvidíme.Koupila jsem jeden létající balon tak si ho společně s jardou vypustíme jako symbol aby nám přinesl štěstí v manželství a chtěla by jsem ještě koupit ten balon na novomanželskou písničku, psala o něm martja tak se budu opičit snad to nebude vadit ale přišlo mi to jako krásný zážitek když na vás spadne 100 balonků
Odpovědět
dělám jí omáčku s kuřecím masem a těstoviny :-) Ten nápad s tím balonem na novomanželskou písničku se mi taky líbí, ještě uvidím, zda se budu opičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už jen pět celých měsíců a máme to tu. Nějak to letí. A to ještě nevím, kdo mi půjde za svědka, kdo mě odvede k oltáři, čím pojedu na obřad... no takový docela důležitý věci, si myslím. Asi pojedu tramvají. :-D Jdeme na procházku, tak ne abyste se tu moc rozepsaly. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: taky by jsem šla hned ven, jen jsem v práci :-( a když budu o víkendu doma tak hlásí že bude pršet. Mě povede taťka, auto budem mít od segry mají pasata tak pokud ho neprodají tak bude jejich.A za svědka mi jde segra tak že o tyto starosti mám míň. To já mám třeba hrůzu že bude málo jídla,jak dlouho se budou zdobit auta........... takové menší prkotinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: tohle já měla jako první, zas ale nemám spoustu dalších věcí.... dany84: snad pršet nebude, plánujem si hezký víkend, tak to musí vyjít ;-) přemýšlím, kolik udělat chlebíčků, atd?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?