Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám zase hrůzu z dělání výslužek, si to vůbec nedovedu představit, že nějde máme rozložných x krabic se zákuskama a ládujeme to do krabiček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: to taky ne, hlavně kolik čeho...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: to my už máme napočítané, protože nám bude péct mamčina sestřenice a teď měli nějakou oslavu tak nám z ní rodičové dovezli krabičku na zkoušku :) takže do jedné budeme dávat 10 koláčků a 12 zákusků (budeme mít ty prťavé), krabičky budeme mít maličké ale úplně plné (myslím, že to budeme vypadat líp než poloprázdná krabice) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: to víš že vypadají, taky chci přeplněné malé krabičky, jaké máte ty zákusky?jako typy...?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: nooo, budeme mít docela hodně druhů, napočítali jsme myslím kolem 16 - úplná klasika - věnečky, trubičky, punčáky, několik druhů roládek, krémové rohlíčky, potom hodně ořechových dobrůtek...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak to tě moc nepotěším říkali to ve zprávách že má přes víkend pršet. holky já ty výslužky moc neřeším každému něco dám a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: :-D tož to já to chci mít hezky nachystané abych už ten den to měla v klídku
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata jen se klidne opicte, taky musim ten balon teprve koupit :o) Jinak my budeme mit asi problem s autama. Nevim jak to udelat s temi, co tam nebudou spat. Tedy co se tyce rodiny. Mame pro me odvoz, ale ne privoz :o/ A pritelova cast nema temer auta :o(
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to je dost velký problém, bratránek to řešil pronájmem autobusu
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: a jak to nacpete do těch krabiček?To je super, že máte v rodině tak šikovnou cukrářku dany84: já to taky nehodlám hrotit, dostanou pár koláčku a nějaké cukroví a jdou :-D je to aby věděli, že jsme si vzpomněli, ale nemusí to být halda pečiva :-D přemýšlela jsem o těch čokoládkách se jmény a datem svatby, nevíte kde je za dobrou cenu mají? martja_sgcz: taky jsme to nedávno řešila...sice aut by bylo dost, ale takové případy (některé) že se to na svatební prostě nehodí :-| tak jedině pronajmout svatebni vůz, nevím na kolik to vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Me by bylo putna, jak by auta vypadala. Ale trochu mi prijde nefer, ze z nasi rodiny, kteri to maji daleko a nasi nam pridavaji vic jak tretinu na svatbu, si musi a i zajisti si dopravu na svatbu a druha cast, co nedavaji ani kacku, tak jen jeden se nabidl, ze muze nekoho od nich vzit. Jeste ze kamaradum nevadi jet MHD. Nas uz to stoji tolik, ze se mi na to uz nechce davat ani korunu :o(
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: no jo, ale pojízdný vrak není zrovna nejvhodnější :-D trošku přeháním, ale jedná se o staré typy aut. no to víš, ceny jsou takové...jaký jsi měla strop?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda holky, tam je dneska tak krásně :o) Auta naštěstí neřeším. Nemáme nikdo žádné káry, ale ani vraky. Já i přítel pojedeme fabkama, oba budeme mít v barvě stříbrné. My totiž máme Fabii stříbrnou a stejně tak ji má mamka, tak se alespoň budeme hodit :o) Jinak z rodiny přijedou Octavkou, feldou (oboje taky stříbrné) :o)) Pak tam bude asi něco červeného, holky ještě nevím, čím přidrandí, ale většina bude ctít značku Škoda :-D Tohle nějak neřeším...
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem tu...ale vzane s emi nechce nic docitat, takze o cem je momentalne rec? ja dnes porvozuju mega uklid :-( nesnasim to :-( balkon uz vypada jarne jen jeste reknu skoromanzovi at vystehuje na nej kresilka a stolecek :-) jinak jsem si dnes byl azaridit praxi v FOD Klokanek...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Temer nepojizdna neberu v uvahu, to je jasne :o) Meli jsme strop 120 tis a uz ted to mame tesne nad 130 :o/ marsee: Me jde o to, ze cast pritelovo rodiny nema auta a nejak uz me neba s jejich pristupem jim zase neco platit :o/
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: tak to se ti ani nedivím, taky by mě to nebavilo!! S rozpočtem jsme na tom hodně podobně.
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: máte moc hezké prstýnky ;-) 8-) :-D
Odpovědět
my jsme rozpocet nemeli ale uz jsme na nejakych 115 :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já si ten rozpočet taky dělala až časem, když jsem zjistila co vše je potřeba. Ale dost věcí vylezlo výš a něco jsem bohužel zapomněla i když to byly drobnosti, ale tu pětistovka, támhle sedmset a už to bylo :o(
Odpovědět
presne tak :-) jen sodni praldo pod saty a na svatebni noc se vysplhalo na dva tacky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz, mitote: Přesně tak. Já původně hodně věcí nezapočítala a najednou je to o dvacet až třicet tisíc více...
Odpovědět
jojo je to tak ale co holky, rekneme si ze je to jendou v zivote a stoji to za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já těch peněz nelituju, to ani náhodou :o) Jen nám nějak chybí :O)
Odpovědět
martja: taky nam chybi..ted drem bidu s nouzi :-) ale na svatbu se moc tesim a nelituju jedine polozky..ani oblecku pro psa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak přesně jsme na tom stejně a šíleně se moc těším! :o) Lidi to kolem nás nechápou, ale to je jedno. Já jsem za to hrozně ráda, právě to velké úsilí mě potvrzuje v tom, že to tak má být :o)
Odpovědět
ja se do ted nejak netesila ale uz zacinam hodne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na rozpočty kašlete holky. Já se taky děsně těším!!! Ani si to léto neužiju, jak už budu chtít, aby bylo září. :-N
Odpovědět
Každý má nějaký rozpočet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si právě léto chci užít plnými doušky a snad se to i povede, ptz na svatbu je většina zařízena. Jen kdyby se dal už náhodou nějak řešit pozemek, tak bude zase zařizování, ale to nevadí :)
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: Tady jde o to, že pokud nenajdeme spolubydlícího (současný se od nás stěhuje 1. dubna) nebo nenajdeme kšeft, tak nám prostě bude chybět min. 20 tisíc a že bych se chtěla takhle zadlužit, i když nejedeme na svatební cestu, tak to se říct nedá :o(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?