Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak¨doufám že nás nebude čekat nějaké překvapení ze strany restaurace, jako že nic neplatíme za pronájem a pak nám to naúčtují, ale snad ne, byli moc milí. O víkendu jsme měli veselo přítel žádal o moji ruku, tak to bylo hodně vtipné ale tím jak to bylo vtipné mě to i dojalo, tak nevím co pak budu dělat na svatbě to jí asi celou probrečím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, leninnka: U nás se dávají koláčky tak cca 14 dní, tři neděle předem s oznámením. My je budeme dávat někdy běhěm srpna s oznámkem.
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: my je budem rozdávat až po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
A s hostiny si budou odnášet výslužku - krabičku se zákuskama, dortem, ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kdo vás má dočítat? :-D tak sháním botky, ale za dobrou cenu...až seženu, budou se zkracovat šatky ale pořád řeším zda ramínka či ne...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já je koupím u větví, neplánuju za boty dávat majlant,a třeba je pak i využiju v létě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Na šatech nemáš ramínka, ne? Pokud nemáš nijak velká prsa, která potřebuješ podržet, nechala bych je bez ramínek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám dilemu, poradíte mi? mám si závoj nechat nebo mám mít účes bez závoje????
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Fakt? Jak jsou kvalitní boty od větví?
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Mě se čím dál tím víc závoje líbí, takže radím závoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: já možná taky, ale ještě jsem nenarazila na adekvátní ;-) JInak dilema máme stejné! marsee1: nemám, ale potřebuji podržet ta prsa ;-) jinak bych je taky nechala bez... JInak na kvalitu tu hledět nemusíš, ten den vydrží určitě (většina i tu sezonu).
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já už botky mám (to je zrovna věc, na které bych nikdy nešetřila), ale zajímalo mě, jak jsou kvalitní. Pokud budeš mít lepší pocit s manínkama, tak není co řešit :o) Anebo dobrou podprsenku bez ramínek pod ně, která bude držet.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: na svatbu určitě vydrží :-) , jinak já si boty kupuju u nich a zatím jsem vždycky narazila na to že mi vydrželi, jen zimní si kupuju v obuvi
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Aha, tak to jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: proč nešetřila?Tlačit tě můžou i drahé, jde o to aby byly pohodlný.... Bohužel si myslím, že podprsenka bez ramínek bude mít stejný efekt jako ten korzet...ten je taky pevný...
Odpovědět
Profilova fotka
taky plánuju že si koupím boty od větví, protože je stejně budu mít na sobě jen ted den, a pak už nikdy :-D tak myslím, že mi to stačí.... No takže stačí po svatbě, když si je odnesou, nebo my je rozvezeme druhý den????
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: když sem si byla zkoušet šaty tak první co mi paní řekla bylo abych si sundala podprsenku, a i bez ní mi ty šaty krásně seděli. Ale zase mám plesové šaty a tam ten korzet špatně drží a musím mít pod tím podprsenku ale i tak si ten korzet musím pořád nadzvedávat.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No že si radši připlatím na botkách, než od větví (můj názor, nic ve zlém). Vím, že se tam dají boty koupit za 300,-, to každopádně, ale já osobně s nima nemám dobrou zkušenost, co se kvality týče. Tak si radši ty ramínka nech našít, budeš mít lepší pocit a to je hlavní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Jak si to každý udělá, takové to bude mít. U nás se roznáší či rozváží "zvací" koláčky s oznámením předem, po svatbě už si jen každý odnese z hostiny výslužku. je to ale každého věc, někdo nedává žádné koláče...
Odpovědět
Profilova fotka
my budem oznámení dávat v červnu, jeden na svatbu bratránkovi na slovensko a většina lidí bude tam, tak se jim to rovnou předá. Jinak vím že je to zvykem to tak roznášet ale my to dělat nebudem a zákusky pak podělíme po svatbě i s koláčky
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: přijde mi to od tvojí tchýně docela neslušné, myslím tím co vám řekla ke svatbě. a jak ste dopadli na mostce?
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: tomu nadzvedávání se chci právě vyhnout :-| to je pak hrozná otrava... marsee1: no ale zase na jak dlouho je potřebuješ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: nerozumím tomu nadzvedávání ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dany: No už jsem s ní o tom předevčírem zase mluvila, tak prý půjde, ale prý by bylo lepší kdyby jsme se vzali za ruce šli na matriku tam se nechali oddat a udělali si oběd doma pro nás dva....Tak jsem jí řekla, že se zbláznila, že jestli to takhle měla ona, neznamená že to tak budu mít já!!!!A taky jsem jí připomněla že na svatbě dceři byla, tak synovi musí jít taky!!!!!! Jo a mluvila jsem včera s tátou, dal mi 2tisíce, což je pokrok, a na svatbu mě poveze a i odvede... a zrovna v ten den v 11 se žení jeho kamarád taky na stejném místě.. a prý chce vozit od něj..Tak si to nějak zařídí... No tak uvidíme jak to s koláčkama vymyslíme..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No ptz si chci nechat ušít krátké bílé šaty, které si budu moct vzít i na jiné příležitosti, budu potřebovat botky i na jiný den, než ten svatební ;-) leninnka: Nemáš to koukám taky vůbec jednoduché...tak držím pěsti, ať to nějak vymyslíš a vše klapne dle TVÝCH představ...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no asi bych se moc nudila kdyby bylo všechno podle toho jak chci..ale já doufám, že to všechno dobře dopadne a všichni budou spokojení!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: vždycky se někdo najde kdo nebude spokojený, my stím počítáme že se všem nezavděčíš ale hlavně že budem spokojení my :-)
Odpovědět
Ahoj holky,jsem tady nová..chci jen poradit,před pár dny jsme doma mluvili o svatbě,přítel by chtěl letos v září :-) ,ale mě to připadá dost brzo,mám pocit že bych se nestihla "připravit"...Víte jak to myslím..5měsíců je sice celkem dlouhá doba,ale...Co myslíte,nemáme to odložit až třeba na jaro??Kdy jste začaly s přípravou vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky matyma, vůbec není brzo, svatba se dá zvládnou i za 2 měsíce, já sem začala v lednu s rezervací termínu na obřad,pak náseldovalo zamluvení restaurace a pak šaty, a jinak se to dá všechno v klidu zvládnout, docela dost věcí už máme a teď už mám klid a můžu šetřit :-) prstýnky stačí měsíc předem, oznámení taky,a pak záleží na tobě co všechno budeš chtít mít na svatbě. Já sem se byla v sobotu ptát na kytky a paní řekla že stačí 2 týdny předem. Mrkni do alb tam holky mají věci které jsou zařízené
Odpovědět
Profilova fotka
matyma: Hodne zalezi odkud jsite a kde svatbu chcete. Pokud byste nasli volny termin obradu, kde chcete svatbu a restaurace (pronajmu,...),tak se to urcite da stihnout. Kdyz budete mit termin tak to chce hned zamluvit fotografa, kameramana, kadernici ci vizazistku a zbytek je uz v poklidu a na to casu dost :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?