Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a které jsi teda nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: všude ti řeknou 1000,- na osobu a ono to tak i vychází
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: a na jak dlouho to tak počítáte? (hlavně pití)
Odpovědět
manzelinka: nám řekli taky 1000 korun na osobu
Odpovědět
Profilova fotka
delien: takže s dvaceti tisíci dvacet lidí?
Odpovědět
My počítáme projistotu se 40.000 tisíci i s ubytováním pro 35 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
nám to vychází na necelých 45.000,- včetně ubytování pro 26 lidí ale není tam konečná suma za pití, jen se zatím počítali 2 flašky od alkoholu + pivo
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Zatim zadne :o) jestli jde o botky. manzelinka: obed (46 lidi) 13 tis s pripitkem, raut 16 tis (70 lidi, cena vcetne selatka), piti 32 tis (od 16h do 3h). Vse zatim nase odhady za ceny nasi restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: my ubytko platit nebudem, ale myslela jsem si že bych do toho namáčkla 25 lidí třeba :-p četla jsem taky někde, že svatebčané od určitého počtu nápojů už neplatili a každý jel na svoje....jednalo se o rodinu tak to každý chápal...ale sama si nejsem jistá jestli je to vhodné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: poslala jsem ti do IP náš cenový rozpis aby jsi měla představu, doufám že se v tom vyznáš, je tam i početa ceny
Odpovědět
Profilova fotka
my tedan budem platit všechno včetně alkoholu, u nás je to zvykem a přišlo by mi to docela divné aby jsem pak říkala že si to mají platit sami, jen jsme vybrali alkohol který se bude pít
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: to je dost pěkné ne? dany84: nejdřív jsem vytřeštila oči, ale začínám se orientovat takže když by chtěli pít něco jiného, tak mají smůliu nebo za svoje?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ubytovani mame 500 za osobu, takze se vejdeme do 10tisic.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my planujem 33 lidi na obed (350/os. + piti, pripadne 600/os. vcetne piti, bez tvrdeho) a na vecer cca od 17-18 mame pocitano 55 lidi (450/os. bez piti, ale tady vyuzijeme asi variantu s pitim, protoze zname kamarady a tam to vyjde 690/os., opet bez tvrdeho)
Odpovědět
manzelinka: Záleží taky na tom v jak drahé restauraci to budeš mít a zda Ti povolí nějaký vlastní alkohol
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: takže 600,- oběd na hlavu, bez alkoholu? to není tak hrozný... delien: no já jen nevím kolik vlastního a jaký objednat, nebudou tam žádní velcí pijáci...a dnes je nealko drahé jako alko :-D no mě jde o to jestli pozvat méně a neriskovat nebo to trochu snížit a pozvat o cca 10 lidí víc. Každopádně se chci zeptat jak to máte domluvené s restauračkama, kdy budete platit?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:ještě nám dovolili 10l červeného a bílého + 4 flašky tvrdého ( slivovice nebo borovička) myslím že máme dost velký výběr na pítí tak snad bude každý spokojený, když bude chtít někdo něco jiného, tak jsem domluvená že za mnou přijde číšnice a poradí se semnou
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my platíme všechno až po svatbě, zálohu nechtěli
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: jj, 600 je za obedovou cast vcetne piti (alko - pivo, vino; nealko) Tam jsme si rikali, ze asi nebudeme platit piti pausalne, protoze to bude trvat tak 3 hodiny nez nastane vecerni cast, kde dorazi i kamaradi a pri tom obede se tolik nepije, clovek je rad, ze sni, co je nachystano... aspon si to myslime. A od te vecerni casti jedem pausalne za 690 na osobu a tam je raut, vcetne piti - opet alko - pivo, vino a nelako (tam jsou dzusy, voda, cola apod.) Na Prahu mi to neprijde tak hrozny a libi se mi pausalni cena za piti, snazili jsme se to propocitat a prijde mi, ze bychom na tom mohli usetrit (jak zname sve kamarady). A tvrde si bude platit kazdy sam. mame povolenou 1 lahev domaci palenky (asi slivovicku nebo tak neco).
Odpovědět
manzelinka: my to budeme platit až po svatbě (v neděli po snídani ) My budeme mít vlastní slivovici, červené a bílé víno. Whisky nám majitel hospody nakoupí v Makru a co se vypije si zaplatíme a zbytek si tam nechá.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je problém se dohodnout na tom aby si měla vlastní alkohol, a když ti o tam povolí tak tě natáhnou na něčem jiném, tak to pak vyjde na stejno
Odpovědět
Profilova fotka
my sme na lidech neubírali, pozvali jsme ty které tam chceme mít a kamarádi přijdou večer. Jinak ušetřit se dá na ostatních věcech, jako jsou prstýnky, oznámení, já sem teda chtěla ušetřit na šatech ale to se mi nepovedlo, ale zase mám radost z prstýnků že jsou za hubičku :-) ale zase vím že ne každému se líbí ocel a raději si zaplatí dražší
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: no a co jim tedy budete platit když tvrdé si budou platit oni? Paušálně je to dobré, kde to dělají? u nás nebude žádná večerní oslava, na oběd se dostanem tak ve tři, podle toho kam se budem přesouvat možná v půl čtvrté a tak bychom to spojili a třeba v devět večer třeba i dřív by se končilo...tak něvím na kolik to počítat :-( dany84: my prsteny chceme zlaté, takže na tom fakt neušetříme :-( bohužel jak si budete hlídat aby vás v hospodě nenatáhli?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: to neuhlídáš
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: to je ale docela smutné ne? na svatbě si toho můžou napočítat mraky...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: platime jidlo a piti (hostinu, raut a to piti, at uz pausalne ci ne). Uvazovali jsme i ze si z hospody vemem flasku trdeho, maji tam 10% slevu, kdyz si vemes celou lahev, ale i tak jsou to palky jako blazen. To musime jeste zvazit. Jinak je to Restaurace Zeleny dvur v Brezinevsi. Pocitam ze to pred velikonocema o vikendu zajdem potvrdit a zaplatit zalohu. Zatim veskera jednani byla moc prijemna, Pan reaguje na meily rychle a je to prijemna komunikace. To nevim,kolik pocitat, ale pokud bys to mela jako jeden "blok" (ne jaky my 2 - hostina+vecerni party) tak podle toho, jak mi to vysvetloval by to melo byt za jeden"pitny pusal" a jidlo k tomu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak cenu vím, kolik bude za jídlo to už máme spočítanou ale to pití se nedá uhlídat to by si musela všechno počítata nebo stát u nich a to nejde
Odpovědět
Profilova fotka
Holka tak já se pomalu loučím,a jedu domů tak zítra
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: to je ale sprosťárna :-D wosk: dík moc za info, zkusím se poptat!
Odpovědět
manzelinka: přesně tak, souhlasím s dany. Nejde to uhlídat, zbývá jen doufat, že nenatáhnou. Majitel restaurace kde to budeme mít je známý mých rodičů a tety, tak si říkám, že nás snad nenatáhne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?