Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
tak my jsme se dohodli na tvaru "U" A jinak nemám ani tušení kolik mám objednat sladkého :-( Chci to jen do podílek a něco málo do hospody, ale nechci toho zase zbytečně moc. Spíš chci aby tam bylo víc slaného než sladkého. A jinak nechávám šít šatičky pro družičku :-D fotka je v albu, budou celé bílé a jen pásek a růžičky budou světle zelené :-) leninka: U nás je zataženo a mrholí ]-(
Odpovědět
souhlasim s marsee :-) me i prekvapuje ze to zvladame paltit lepe nez jsem cekala (to co my platime) :-) asi to bude tim ze mi milacka opet povysili :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My to zatím platíme všechno sami, uvidíme, jestli dostaneme třeba něco na hostinu, ale od tchýňulky jsme dostali penízky na pronájem pokoje na holetu pro svatební noc, tak jsme rádi :o) Uvolní se tady další postel (třeba pro svědkyni a jejího přítele) a my budeme mít soukromí :)
Odpovědět
mitote: pejsek je rozkošný :-)
Odpovědět
marsee: my dva taky budem spat jinde, takze nechame cely byt lukyho casti rodice a zbytek bude u mych rodicu, melo by to kapacitne stacit pro prazaky :-) kazdoapdne jsme i s mou mamou domluveni ze ze svatebnich daru se zaplati svatebni cesta a co zbyde ze jim dame - takze jim vetsinu jejich nakladu splatime a zbytek pojmeme jako svatebni dar :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: dekuji...jeste se musi ostrihat dredar jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to jo :o) delien: U nás svítí sluníčko a je krásně, tak snad to vydrží a budu moct jít s dětma ven.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Šatičky jsou hezké :o)
Odpovědět
marsee: to byla dohoda z me strany a vsichni na ni pristoupili :-) prislo by me blby kdyz plati pulku svatby abychom jim nic nedali...chteli bychom libanky do 20tis za osobu a myslim ze by melo dost zbyt :-) jinak tady je zatim taky krasne :-) na lukyho tak yprislo jaro, koupil si chranice na brusle a vybavu do posilky a zitra zacina s posilkou, pry to brisko do svatby pujde dolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Na nás taky přišlo jaro :o)) Cvičíme na břicho a já i na zadek a všechno :o)) Jak bude čas, začnem jezdit na bruslích, ať jsme na svatbu pěkní :o)))
Odpovědět
jojo, to jaro :-D Všichni začínají sportovat a cvičit :-)
Odpovědět
marsee: brusle frci i unas, od lonska mame oba nove tak j emusime jest eporad sjet :-D
Odpovědět
Článek se načítá
holky, tak brusle začali frčet asi skoro všude .... i u nás :-D Dokonce i sestřenka od přítele začala :-D
Odpovědět
delien: tak je to pohodovy nenarocny sport :-) a da se provozovat v jakemkoliv mnozstvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já se sebou chci něco do svatby udělat, tak už je nejvyšší čas :o)
Odpovědět
marsee: prosim te proc :-D ja teda nic moc se sbeou asi dela tnebudu do svatby pokud jde o hubnuti, cviceni a tak :-D mam vysoke sebevedomni ze jsem kocka :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: máš pravdu, je to úžasný sport j :-) deš na to se správným přístupem :-D souhlasím s Tebou marsee :-D Potřebuju zpevnit a něco málo shodit :-D Přibrat nemůžu, jinak bych se nevešla do svých šatiček :-D kočky jsme tu všechny a budeme krásné nevěsty :-D :-D :-D
Odpovědět
jasne ze budem :-D holky ja jsem magor ja mam po te strevnich ripce jeste ploche brisko a ted jsem se nakrucovala pred zrcadlem jak mi to sekne v pradle :-D :-D :-D no videt me nekdo tak masli ze jsem magor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych chtěla shodit tak tři, čtyři kilča. Jinak jsem celý život cvičila, takže pevná celkem i jsem, ale štvou mě hrozně ty madla pitomý. Břicho nemám, ale nad zadkem mám ty boční madýlka :o)) No každopádně, i kdybych je neshodila, pohyb nikdy neškodí. Při nejmenším budeme v kondici ;-) delien: Před tebou jen klobouk dolů, už si tolik shodila, že je to až neuvěřitelné ;-) mitote: Pohyb a "preventivní" zpěvňování nikdy neuškodí :-D
Odpovědět
marsee: jeste jednou prijdes s madlama a lepnu ti :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
choclit: ty se nesmej nevim kdo rekl ze jsme vsechny hrosi nevesty...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No a hrošice s madlama je vůbec vrchol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:Já neřekla všechny
Odpovědět
marsee: děkuju ;-) přesně tak, být v kondici je fajn :-D jo a madla mám taky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak sluníčko už dorazilo i k nám :-)
Odpovědět
choclit: mam te citovat? napsalas ze martinka je mezi tady tema hrosima nevesta hubena...tak nevysirej...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:ona zrovna hubená je,ano..to je pravda
Odpovědět
choclit: ja vim a ja baculata jak jsi mi rekla...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste ze je ta hrosi kuze fakt tvrda :o) U nas bohuzel brusle nehrozi, nemuzu na nich jezdit, ale asi zacnu vice trenovat, aby vystoupeni na svatbe bylo co nejlepsi :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?