Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: to jo :-) to je blby s tema kyclema no :-( ja zas po celozivotnim tancovnai mam v haji oba kotniky a leve koleno takze se mi cas od casu neco ozve a boli jak krava
Odpovědět
tak to Vám holky nezávidím, jsem ráda že mě nic nebolí a jsem relativně zdravá.......................................... až na tu hlavu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě pořád přítel nutí aby jsem s ním šla běhat ale když mě se tak nechce :-( no uvidíme jestli se stím něco dá dělat, třeba mě to přejde. Já mu říkám ať klidně cvičí ale beze mě. Jsem děsná. Ale třeba mě to sluníčko změní názor a půjdu si s ním zaběhat.Jiankse zase chystá pustit do diety :-) Delien ty šatičky jsou krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Me to nastesti neboli, spis citim po delsi dobe kriz a packa jen po vicehodinove namaze, ale trenuju max. hodku denne a samozrejme se predtim a pote protahuji, tak se zahrivam pomaleji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
včera jsem se ptala přítele jestli si mě nějak představuje jak bych mohla vypdat tak řekl že už má přesnou představu jak budu vypadat v šatech, tak se těším co mi řekne až mě uvidí a jestli se trefil :-)
Odpovědět
martja: jojo, protahování před a po je správné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mažu do práce, pěkný den :o)
Odpovědět
Profilova fotka
papa ,tak to já jsem v práci a budu končit v 17:00
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: božínku ten je vtipný x-) x-) x-) k sežrání, jak ty psí oblečky nemusím, tak na svatbu mi to přijde v pohodě, stylové, vtipné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky, už máme prstýnečky x-) x-) x-) x-) jsou užasňákovité, večír hodím foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ehmmm, teprve teď čtu co tu včera psala Choclit o mém sárí Choclit: nejde o to, že řekneš co si myslíš, to si klidně říkej když máš tu potřebu, ale jde spíš o to jak to řekneš (tady opravdu myslím, že slušnost dost postrádalo), stačilo třeba napsat že to není stůj styl nebo nepsat raději vůbec. opravdu nepotřebuju slyšet že mé svatební sárí, ze kterého mám takovou radost je kýč. nebo myslíš že ano? díky holky, že jste se mě zastaly x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám že asi všichni odešli do práce , když tady nikdo nepíše :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zmyzulka: Ja treba nemuzu sari nosit kvuli me postave a pritel by rekl, ze jsem moc zahalena :-D. Ale moc se mi tyhle svatecni sari libi a tobe moc slusi. A moc se tesim na fotky ze svatby :o) A ja bych se ohradila napr. stejne jako by nekdo rekl o kroji, ze je kyc. Protoze slovo kyc je definovano uplne jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to tedy nestíhám číst :-D u mě nového nic, pořád mám na vše čas :-D ale rozhlížím se pomalu po botkách....ale s těma šatama už zase váhám :-| čím dál více se mi líbí jednoduché splývavé na ramínka styl a lá noční košile...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Pokud ti ten styl slusi tak proc ne :o) Jinak ja taky botky uz hledam, ale nemuzu mit podpatek vetsi jak 4 cm a mam sirokou kratkou nohu,tak je vyber uzsi. Ale vcera jsem v Deichmanu na jedny narazila. Jsou ale cele uzavrene a ja bych chteka paskove protoze nechci puncochy. Aspon je mam jako pripadnou alternativu :o)
Odpovědět
zmyzulka: diky :-) ten nas hafahn oblecky miluje ale je fakt ze jich ma par protoze mu kupujeme ty drazsi...ty jsou pak hezky ale ty svetry za stovku vypadaj na psech strasne
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: zatím všichni říkají že sluší, ale já nevím, chtěla jsem jednoduché a takhle to dopadlo. A nebyly ty z Deichmana takové klasické lodičky?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Myslím, že záleží na tom, v čem se nejlíp cítíš. Já chci taky jednoduché šaty, bez korzetu a obruče. Byla jsem si ale zkoušet i něco v salonu a je pravdu, že to vypadá dobře a hodně slavnostně, ale já bych se v tom necítila, jsem spíš přírodní typ. Asi je dobré si vyzkoušet i nějaké jednoduché a uvidíš, co se ti bude víc líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak skoč do nějakého salónka na zkoušku a uvidíš jak ti bude slušet nějaký lehký splývavý styl ;-) (teda ale ty tvoje šatičky si stejně myslím, že nebuou mít konkurenci :-D ) martja: ono právě docela tak zahalená nejsem, většinou mi čouhá kus břicha :-D mitote: no prostě je to fešák veliký ;-) takový plyšáček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: fakt si to myslíš? No já jsem v tomhle hrozně nerozhodnej brouk. Jako od boků nahoru si myslím, že jsem lepší sehnat nemohla, ale ta sukně ve mě vyvolává váhavost ]-( zkoušela jsem takovouto sukni http://www.svatebni-saty-evanie-pleso... a bylo to taky super...ale zase kam se hrabal ten vršek na tyhle...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to brisko by se mu libilo :o), ale styskal by si po prsickach :-D manzelinka: Uplne klasicke nebyly. Maji kozeny vrsek, jemne nabrany a je tam nejaka snurecka na jejich ozdobeni. Podpatek a podrazka je svetle hneda. Dost se mi libily a jeste vice jejich cena 549,- Kc. Jinak jich tam meli dost, ale na moc velkem podpadku (tedy pro mne) a pak nekolik druhu balerinek :o) Ja si pockam na letni sezonu, ale jinak bych si tam opravdu vybrala :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: já tam jedny taky zkoušela, ale počkám si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já nevím, mě prostě přijde že jsou jak na tvou postavu šité... moc se mi líbí, ale šak vyzkoušej ještě další nějaké a uvidíš v čem se budeš cítit dobře :-) , ty cos dávala odkaz mi přijdou takové neforemné, ale to z fotky zřejmě moc poznat nejde... martja: :-D :-D :-D :-D tož to potom jo, já velice žádné nemám tak u mě je to jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no jsou takové jinačí, pravda...byly více civilní...ale tak je fakt, že na zámku si můžu dovolit trochu toho kýče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: ale zase abys potom nebyla smutná, že jsi neměla jednoduché jak jsi chtěla, tož raději ještě někde zajdi vyzkoušet, abys mohla ještě porovnat. a ty tvoje mi vůbec nepřijdou kýčovité ani přeplácané ani přeřasené - jsou prostě krásné ;-) ale opravdu záleží jak se v nich cítíš
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tak ještě jednou děkuji za pochvalu :-) možná že až budou zkrácené přesně na mou výšku, že mě to rozjímání přejde, protože bude sukně působit celkově lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: podle mě ti padnou moc hezky, mě se líbí vršek jak je řešený ale jsem pro jednodužší sukni. Ale to je můj sty, já sem chtěla nějaké uzké aby se pak rozšiřovali a nebyli moc přeplácané
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: A co nechat tu sukni nekde upravit, kdyz se ti tolik nelibi? Zmyzulka: Ty moje jsou pritelovo milašci :o) Proto jsem hledala satky s vystrihem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: taky mě to napadlo, sundat třeba ten vršek :-) ale aby to nedopadlo dráž než celé šaty :-D Holky, na kolik vás vyjde hostina vůči počtu lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: no máš moc hezké, takovou sukni jsem taky plánovala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?