Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to máte výhodu ;-) jinak zní dobře ten paušál o kterém se tu mluvilo
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: a kde máte vlastne obrad? K tomu nenatahnuti... prijde mi, ze se to uhlidat neda. Proto je mi prave sympaticky ten pausal, tam by to nemelo byt tak hrozny. Jedina moznost je, ze kdyz se bude panakovat u baru (jakoze asi zenich nebo ja nekoho pozvem, mozna i rodice), tak se to bude psat na ucet a zaplati se to pak a jestli nekdo pripise carku ci nekolik uz nikdo nepozna... ztraci se prehled...
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: Průhonice ;-) což je na druhé straně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My platili zalohu 2 tisice a mame dohodnuto, ze jidlo a cast piti budeme platit ve 21 hodin, coz mi vyhovuje. Clovek aspon vi, na cem je :o)
Odpovědět
wosk: přesně tak
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: to je taky možné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky můžete se mi juknout do Albíčka na šaty a poradit které??????Já se sama nerozhodnu jsou moc hezké všechny...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Mě se také líbí většina, ale tady strašně záleží na tom, jakou máš postavu a jak jsi vysoká.
Odpovědět
Profilova fotka
Ad pití: My budeme mít nejdříve lahve a soudky, tam je jasný kolik se propije a pak už zbydou čárky, ale to bude až dýl, tak jich už nebude tolik :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jak psala Zmizulka, tobě ty šaty opravdu padnou a sluší. Zkusila bych být tebou pár salonů a pak zjistíš, že ty tvoje jsou stejně nejlepší :-)
Odpovědět
holky dnes jsem byla v OLYMPII a v Calzedonii maji samodrzici puncosky slevnene na 49,- jsou super, vzala jsme si dvoje ale jeste si pro nejake asi pojeud, maji bile, smetanove, nekolik hnedych,cerny a modry :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ne botičky, jsem myslela šatičky jestli už sis vybrala ;-) lenninka: tož to chce vyzkoušet, rozhodně je zkus všechny a uvidíš :-) mě osobně se nejvíc líbí z těch nových fotek první a třetí :) mitote: páni, ty máš ale dlouhou nožku :-) holky, hodila jsem do alba prstýnky, tož kdo chcete jukněte na ty naše nádhery x-)
Odpovědět
Článek se načítá
zmyzulka: to delaj ty boty jsem maly prte :-D spise je mam jaksi kostnaty :-D
Odpovědět
jinak k prstynkum: nemam rada zlute zlato ale jsou moc pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: houbelec kostnaný, krásná štíhlá nožka, bych taky takovou chtěla, mám takové lejtko, že mám problém ho narvat do zimních bot. a díky za pochvalu prstýnků, je to moje první žluté zlato, ale tímto na něj chci přejít, jsem podzimní typ tak myslím, že mi sluší víc než stříbrná
Odpovědět
zmyzulka? me jsou zas vsechny boty pres kotniky a lejtka velky tak si vyber ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jo :-D to si fakt člověk nevybere. já mám navíc nohu vel. 35 takže je to fakt sranda veliká
Odpovědět
zmyzulka: vtipne, ja 36 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já teda v nouzi snesu taky 36, ale spíš zimní boty, tam je to fuk, v letních mi to moc přečuhuje....
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: ráda bych ti poradila ale je nejlepší ty šaty vidět na tobě než na někom jiném, to chce vyzkoušet které ti padnou nejlíp.Ale podle fotek se to nedá určit a poradit teda aspoň pode mě. Zmyzulka: pokud by byli v bílém zlatu tak super, v jednoduchosti je krása ale já na zlato taky nejsem,ale jsou originální
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: prstýnky jsou moc pěkné. A opravdu ti ta žlutá sedne líp, když porovnám barvu hodinek na fotce a ten prstýnek. Na prstu vypadá fakt pěkně. ;-) Já už chci taky!!!!!!! mitote: dobrej tip. Zítra si tam taky skočím pro punčošky. Máš můj obdiv za tak velký podpatky. Ta noha hned vypadá líp ale já bych se zabila při prvním kroku.
Odpovědět
zmyzulka: moooc krásné prstýnky ;-) jinak já mám taky malou nohu - 36. Na mou výšku 168 cm prý prťatou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ta cena je super taky bych si hned koupila, má to někdo štěstí a natrefí na takové akce
Odpovědět
role: neni zac :-) jeste si tam asi skaknu pro dvoje :-D no vis ja jsem na podpatky zvykla od 14ti let a dost si vybiram aby ty boty byly kvalitni a pohodlne ;-) ale na vecer je stejne prezuju a prevlecu se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky :-) koukám, že žluté zlato už se moc nenosí :-D mě zaujalo i červené zlato, málem bych už ve zlatnictví podlehla, ale příteli se nelíbilo (ono je to na chlapa možná opravdu trochu divné) a já chtěla to srdíčko z mých milovaných granátků a to by v červeném zlatě tak nevyniklo :)
Odpovědět
ja jsem na bile spise proto ze zlute mi pijde proste pro cikany :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já ho mám ráda, je prostě teplejší a pokud není nějaké extra mohutné tak mi cigánské nepřijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla zase vždycky zafixováno, že žlutý nosí dospělí :-D Takže já se celý dětství těšila až ho budu moct taky nosit. No a teď máme objednánu kombinaci, abych to mohla střídat. Mitote: to máš pravdu, že cikání jsou chodící reklama na zlato. Hrozně si na tom zakládaj. :-)
Odpovědět
zmyzulka: teple je no :-) tady v brne je hodne cikani a prakticky nejsou obleceni v nicem jinem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: No mám postavu jako ta slečna na těch fotkách....na chlup... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?