Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
ja taky :-D a az nahazem svatebni fotky
Odpovědět
Profilova fotka
co koupíte příteli, kravtu nebo regatu? pořád nad tím přemýšlím, ale zase klasickou kravatu aspoň využije i na jiné příležitosti
Odpovědět
dany: vesticku s regatkoua kapesnickem, mame ji mylsim v albu, takovou zelenou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a kolik tě to vyšlo?
Odpovědět
vyjde cca na 2500,- |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, holky =-) jaký je rozdíl mezi kravatou a regatou? =-)
Odpovědět
zmyzulka: regatka je slavnostnejsi, nevaze se ale zapina za krkem a podle me je i stokrat hezci
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aha, dík :) a hezčí jako v tom úvazu?
Odpovědět
zmyzulka: podle me jo, pockej hodim nejake dve foto pro srovnani..vyhoda je ze regatku nevazes takze bude stopro hezky "uvazana"
Odpovědět
regata http://www.gentlemans.cz/produkt/rega...
Odpovědět
Profilova fotka
díky, týjo to jsem vůbec netušila že jsou takové možnosti :-D
Odpovědět
zmyzulka: jojo, podle me je to nej na svatbu, my to budem mit vse ve svetle zelene
Odpovědět
Článek se načítá
Taky jsem chtěla aby si přítel vzal kravatu - má krásnou zelenou, po shlédnutí regat fakt nevím :-|
Odpovědět
delien: ja nenasla kravatu ktera by byla tak pekna aby predcila regatu s vestickou
Odpovědět
Profilova fotka
vesta bude u nás 100 % ale s kravatou pořád nevím, ještě jsme nebyli mrknout na obleky, tak snad se pak rozhodnu
Odpovědět
dany: me se nelibi vesta s kravatou...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,plánujete nějaký obleček přes šaty, kdyby nepřálo počasí, kdyby byla zima? Já doufám, že bude krásně, ale přemýšlím o na sebe, kdyby se počasí zbláznilo...
Odpovědět
wosk: planuji krajkove bolerko, dal jeste nevim, uvidim az v zari :-D
Odpovědět
wosk: stejně jako mitote plánuju krajkové bolerko, ale řešit ho budu až v září. Doufám, že nebude potřeba :-)
Odpovědět
ja myslim ze bily kabatek se vzdy nekde sezene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neco podobneho me taky napadlo, jen mi prijde, ze kdyz bude krajkove, tak mi moc nepomuze, kdyz by byla zima. No uvidime, snad neco vymyslime :-)
Odpovědět
wosk: no tak ja nebude nikdy moc venku, jen pri foceni a to vydrzim...jinak asi nejaky bily kabatek na cesty budu mit koupeny, ale asi nejak ynormlni z obchodu ktery vynosim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mela bys na ten "Mendlak" nejaky kontakt?
Odpovědět
www.pivovarskabrno.cz je tam odkaz na pivovarsky sal...cena je hodne smluvni, nam rekl za 8h 5000,- ale je to suprove vybaveno, kompletne oddeleno od ostatnich casti pivovaru, je tam satka pro lidi, damske a panske zachody, pak kuchynka,predsali s barem a vycepem a sal...navic co potrebujes ti levne pujci :-D takze super...na kdy to potrebujes?
Odpovědět
muzeme si to den predem vyzdobit a mame rici co potrebujeme za nadobi a vse nam za drobnou uplatu poskytnou...navic super komunikace, platili jsme zalohy 2000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Nekdy na polovinu kvetna, ma to byt utery, streda. Si termin nepamatuju :o)
Odpovědět
martja: tak to bude volno...sal je pamatkove chranen musi se kourit na chodbe a jak rikam vse je jen pro vas nikdo jiny z restauraci ani pivovaru tam nema pristup
Odpovědět
Profilova fotka
já sem se ptala na to bolerko, ale chtějí za něj 500,- ale nebudu si ho ted zamlouvat když nevím jak bude v září třeba bude krásně a zbytečně vyhodím peníze, to to raději rysknu a v pátek když pujdu pro šaty se rozhodnu co a jak a přinejhorším to vydržím, snad nám bude přát počasí :-)
Odpovědět
dany: jako na pujceni? to je moc, ja si ho chci nechat usit...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo na půjčení ale to nedám, mrknu ještě na netu, našla jsem za 350,- ale bohužel černé, ale zatím to neřeším, doufám že bude hezké počasí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?