Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
tanak: budous e ti tam podepisovat, psat vzkazy a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už delší dobu si čtu vaši diskusi a teď už asi nastal čas abych se i "ukázala". Takže vás všechny zdravím a už se těším, až se zapojím do hovoru :-) pejsanek: a copak je to za pěknou košili, z čeho je vyrobená?
Odpovědět
Profilova fotka
Speciální bavlna, je hodně hladká a vzdušná. Až budu mít Vaška vyfocenýho z nějakýho plesu, dám sem fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Ja toho myho jeste nikdy nevidela v lete nespocenyho :o) Nicmene by me zajimala znacka te kosile :o)
Odpovědět
Profilova fotka
my je kupujem v Brně v obchodě Maxim Fashion. Na internetu je najdeš i s informacemi :-) Ale je to poněkud vyšší cenová kategorie. Když se ženil loni v létě můj bráška, měl ji taky na sobě, bylo dost vedro a zpocenej nebyl.
Odpovědět
pejsanke: my zas kupujeme v Ceremoni v brne
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak ta kniha je nádherná, a ještě za tu cenu, skvělý kup! My asi taky půjdeme do dlouhého rukávu, vypadá to svátečněji a taky nemusí být žádných 25stupňu, i když já doufám, že jo. :-) S tím převlékáním taky váhám, zrovna včera jsme byla v obchode se společenskými šaty, nádhera, ale tak kolem 3tis. a to se mi nechce dávat kdybys se náhodou nepřevlékala. A šaty už pak nevyužiju.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: To je tedy i znacka vyrobku? Co je vyssi cena? Tak 25 by bylo fajn, ale i ja i pritel se potime i pri mnohem nizsich teplotach. :o) Ja napr resim krajkove bolerko jen kvuli vzhledu, ale bojim se, ze se v nem uvarim :o( Staci mi 20stupnu a par kroku a je mi vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
Maxim Fashion je značka obchodu. Majitel se jmenuje Milo Maxim Mahdall. Má i své autorské košile, ale i jiných značek. Od 1400 Kč za košili a výš...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja pocitala s kosili kolem 1500 - 1800, takze to snad neco sezeneme. :o) Jen bych potrebovala obchod v Praze.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já se převlékat nebudu :-) Chci si to v těch šatičkách pořádně užít :-D Pro košili se ještě rozhodneme podle počasí. Nechci aby se mi přítel , i když už v tu dobu manžel, uvařil :-D Marsee: přidávám se k holkám, ta kniha je nádherná a za skvělou cenu. Polštářek je taky krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky, mám z těch věcí opravdu radost :) Já teď koukám po svatebních albech, svědkyně nám bude jedno nebo dvě fotoalba kupovat, tak se pomalu koukám po netu a mám několik favoritů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, musím se pochlubit, včera jsme byli zaplatit snubáčky. Kombinace žlutého a červeného zlata (viz moje album) na mém navíc briliant. Měli jsme 2,1 g svého zlata, tím pádem za oba cca 5500 Kč. Super cena, mám radost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: To je pěkná cena teda - super! Nám přítelova mamka taky nabízela zlato, já doma mám taky pár kousků, které už nosit nebudu, ale využijeme to až pro jinou příležitost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po dlouhé době zase ozývám. Dneska nám potvrdili termín 4.9. na hradě Zvíkov :-)
Odpovědět
marsee: a neni lepsi svatebni fotokniha? me na to navnadil milacek a prijd emi to lepsi :-D kdes koupila teda tu knihu hostu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak dneska sme byli objednat prstýnky, tak si ještě cca měsíc počkám a pak je budeme mít doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Vykoupila jsem poslední kus :o) ale pokud i tak tě zajímá, odkud ji mám :-D , napíšu odpolko do IP, teď mažu ke kosmetičce.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a chci klasické album na růžky :-D
Odpovědět
marsee: napis do ip prosim
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Taky ted o vikendu budeme od nasich fasovat zlato (jedna nausnice apod.) Za kolik vam ho vykoupili?
Odpovědět
Profilova fotka
350 Kč/gram. Docela slušná cena myslím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Tak to mame stejne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den holky, my máme svatbu 18.9.2010 a už máme místo svatby i oslavy, oblek pro nastávajícího, kadeřnici, fotografa a taky kameramana...prstýnky jsou ve fázi vyřizování a ještě mi chybí udělat oznámení, dohodnot se s květinářkou jen tvar kytičky a zbytek je OK!! Jen šaty jdu vybírat v pondělí a pro mé dvě dcerky musíme počkat bude jim 14 měsíců v termínu svatby tak to necháme napotom nevíme jak nám vyrostou A vím že je únor, ale byl poslední čas ten den...fotografy zamluvení tak sem to musela vyřesit známym a zbytek co mám zařízené tak díky tomu že jsou to kamardi. Nevím nevím...raději dříve než později prej je září hooooodně žádaný!!!! Tak raději at to máme za sebou a odpočívat můžeme i s dětma před svatbou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenca.levandulka To jo, byli jsme ve čtvrtek u fotografa na další schůzce a říkal nám, že na náš termín 18. 9. musel už pár nevěstám říct, že má bohužel zakázku, tak jsem ráda, že jsme si ho rezervovali už v srpnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se přidávám ,raději si všechno zařídím teď než by mělo být pozdě, aspoň pak budu klidnější že už všechno máme. Jinakse loučím, přeju pěkný víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenca.levandulka: Souhlasím, také už vše zařizujeme, aby pak nebyl zmatek. Tak jsem byla u té kosmetičky, na první zkoušku už jdu v březnu, abych viděla, jakým stylem líčí a ona poznala mou pleť. Zrovna jsem si koupila nový krém a lesky na rty, tak jsem si udělala radost. Dohodla jsem i kadeřnici, zajdem tam, jak přijede v březnu přítelova mamka na zk účesu :-) Tak mám radost.
Odpovědět
Profilova fotka
On ten cas utika jako voda:o) Nastesti to snad mame pod kontrolou a to nejdulezitejsi mame zamluvene :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To jo, myslím, že s přípravou půl roku a déle je to všechno klidnější. Obdivuju nevěsty, které to zmáknou třeba za dva měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak to já taky, já mám pocit, že toho mám pořád plnou hlavu, hlavně abych na něco nezapoměla. Ale myslím, že tak za dva měsíce by mělo už být vše domluvené tak už to snad bude klidnější.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?