Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No paráda :) Já jdu ve středu na nehty, v pátek dopolko na kosmetiku ohledně líčení (k té nové kosmetičce, co by mě měla líčit na svatbu) a večer jdu na pravidelnou kosmetickou proceduru :-D
Odpovědět
ja byla dnes na nehtach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já myslím, že tyhle naše mini starosti jsou opravdu pidi... to si kolikrát řeknu v práci anebo třeba včera při střepinách.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Jsi štíhlá jako proutek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taky bych si zašla, ale mám strach, že se mi to moc zalíbí a pak bych musela chodit pravidelně :-D Já se chytám na masáže, musím říct doktorovi ať mi nějaké napíše :-D
Odpovědět
ja az v posledni dobe o sebe pecuju, je to pro psychiku dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pečovat o sebe musíme děvčata, takže si dopřávejme i nadále masáže, kosmetiku, nehtíky, pohyb, .... už jen díky těm našim chlapům a především kvůli sobě.
Odpovědět
jojo chlapi se tvari ze je jim to sumak ale jsour adi kdyz se partnerkou muzou chlubit ,vzdyt to jsou vsichni jesitove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak tak, ale i já vyžaduji, aby o sebe přítel pečoval :)
Odpovědět
ten muj ma vic kosmetiky nez ja
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo? Tak to u nás teda zatím nehrozí a snad ani hrozit nikdy nebude, ale spíš jsem ráda, že zajde na squash, do sauny, ...
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Pěkná bižu, tak jste nakonec pořídili. Já mám podobný náhrdelník doma, koupila jsem si ho k šatům na ples. Na krku vypadá parádně ;-) Já bych si na svatbu představovala jen vlasec s pár krystalky, jak to mám v albu. Zkoušela jsem to k šatům a vypadalo to krásně a nepřeplácaně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak nikdo neříká, že se o sebe nemáme starat :o) Ale není asi zrovna nejlepší to dělat kvůli něčemu a pak s tím přestat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No to neee, to rozhodně ne :o) Já vlastně ani žádný změny před svatbou nemám, krom těch nehtů teda ;-) Jinak si ty jiné procedurky dopřávám už nějaký ten rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já taky tančím čtvrtým rokem a chtěla bych u toho zůstat aspoň 1x týdně. Leze to dost do peněz a nevím, zda si to pak s mimčem budeme moci dovolit, ale snad jo.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já mám teď hlavně problém s časem - nic nemůžu dělat pravidelně, ptz jeden týden mám sice více volna, ale další jsem od pondělí do čtvrtka do devíti v práci, potom nějaká noční k tomu a nic nezvládnu s pravidelností... S mimčem to asi taky zrovna lehce nepůjde, to je pravda.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: O změna :o) Zajímavá fotka :o) No s tímhle rozložením je to problematičtější, ale někde se dají kupovat jen samostatné hodiny. U nás např. můžeme chodit taky na tzv. náhrady, kdy prostě můžeš jít v jinou dobu (kdy se ti to hodí) na obdobnou hodinu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To jo, ale já dělám třeba tento týden od 10:45 a to prostě nic nestíhám. Možná posilky mají od 8, ale tam mě to nebaví a vyřádit se v tělocvičně nemám šanci. No ale třeba na ten squash můžeme kdykolik - mají od 8 do 22hod., takže chodíme už ráno a třeba i víkend. No musím to tady taky občas obměnit (fotku) :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No já na tence ze začátku chodila od 9 hodin :o) A na 10:30 jsem chodila až do práce. Ale šéf je v poho, pokud se jedná o tyhle aktivity, tak když plním termíny, tak není žádný problém, abych přišla dýl nebo dřív z práce odešla :o) Případně si to napracuji jiný den.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to máš dobré, my máme jasně dané služby a nejde s tím hýbat. Kor když chdíme takto před 11, tak přebírám službu a jsem tam sama, než přijdou další dva vychovatelé. Ty tance ti závidím, třeba se mi někdy naskytne příležitost a vyzkouším si to taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Je to něco, co jsem vydržela už tak dlouho... což u mě jako u typického blížence je co říct :o) Jsem moc ráda, že jsem se na to dala. U mě je to ale také proto, že v práci se setkávám hlavně s chlapy, doma mám dva (jeden spolubydlící) a tak mi ta ženská část prostě chyběla, což ty tance jsou fakt hlavně o ženských, ženskosti a správnému sebevědomí... což je úžasný .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to věřím, je to super ;-) Já si jdu lehnout, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Dobrou, já tak do půl hoďky půjde taky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jdu se vám sem zase na chvilku vecpat. jak pokračujete? vidím, že tu plyne lážo plážo diskuze, takže asi všechno v nejlepším pořádku :). já už stihla vymyslet místo, ve středu se tam jedem podívat a jestli se nestane nic nepředloženého, tak i potvrdíme rezervaci, zamluvila jsem si fotografku, teď ještě asi kouknout po vizážistce a můžu si dát do května voraz :D jinak jak píše mlzka s tim cvičením... tak jsem začala dneska. já se odhodlávám už od jara, ale teď ta svatba tomu snad konečně dodala ten správnej impuls. ve fitku mě to bavilo, tak snad mi to vydrží. shazovat i zpevňovat mám fakt co.
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Pokračujeme v poklidu, my například jsem zítra objednaní k jednomu zlatníkovi, kterému neseme náš vlastní návrh :o) Jsem zvědavá, na kolik nám to sečte.
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Kde tedy bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to klapne, tak v areálu botanika kolik počítáte na prstýnky? taky pomalu přemýšlím o zlatníkovi. je to cenově výhodnější, nebo vám jde jen o ten vlastní návrh?
Odpovědět
Profilova fotka
madlamme: Ahojky, my si prstýnky objednali na veletrhu v Diplomatu - u Rýdla za 12tis. Měly by být do 18.3. a už se na ně děsně těším :-) Jinak teď ani nic moc nezařizujeme - to hlavní máme, měly by mi přijít nějaké věci a příští týden jedeme mrknout po obleku. Pak v březnu bude následovat matrika - vyplnění formulářů a doplacení poplatku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak už máme návrh oznámení , dávaám ho do alba, včera jsem byla zamluvit prstýnky ale ještě je nemůžu objednat. Až bude mít čas přítel zajít za paní a nechat si změřit velikost a pak už se můžou objednat. Máme ocel se stříbrem , včetně rytí vyjdou do 3.500,- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Ahojky, oznámení je jemné, pěkné :-) To vás ty prstýnky vyjdou hodně levně, jak jste přišli zrovna na tuto kombinaci materiálu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?