Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
ja myslim ze se do 500 da i koupit normalne v obchode na jare nebo v lete
Odpovědět
tak po diskusich na beremku ohledne kytek jsem chytla rapla a napsala sve kvetinarce jak to vidi a dost me uklidnila, kdyz to pry hodne preceni tak moje by mela byt do 800,- tri druzicky a dve maminky dohromady do 800,- a myrta jedna za 9,- takze pohodicka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak mi dnes paní provozní potvrdila matriku(datum bylo jisté, ale hodina ne) a prý si mám vybrat starostu nebo matrikářku. No tak jsem jí napsala, že je neznám a jestli se na ně mám zajet podívat kdo mi bude sympatičtější :-D A taky jsem se domluvila s kadeřnicí, v červnu bude zkouška a cena 300 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dorazila vyšťavená z práce. Je tady toho zase co číst za ten den :-) My jsme koupili regatu - máme ji i s vestou v albu ;-) je slavnostnější, než kravata a má krásný uzel, k vestičce jde moc dobře. Přípravy si také užívám spíše já, než přítel. Až bude po svatbě, budu mít před sebou ještě rok školy, budování nového bydlení a taky plánujeme mimi ;-) Nudit se teda rozhodně nebudeme ;-) A na toto období se moc těšíme oba. A bolerko jsem taky ještě moc neřešila, ale kouknu se kdyžtak v salonu, až tam pojedu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak já o regatě taky nevěděla, to jsou mi vymoženosti =-) Ale vypadá to moc dobře, takže se asi taky po nějaké rozhlédnem.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Mě se strašně líbí a v reálu vypadá snad ještě lépe, než na obrázkách :-)
Odpovědět
taky si myslim me to prijde vice svatebni a sladene
Odpovědět
Profilova fotka
Ja porad nevim, zda vesticku ano nebo ne. Pritel se v tom nebude cejtit a jak ho znam, tak by ji po obrade hned sundal. Tak nevim, zda ma cenu, za to vse davat takovou kupu penez.
Odpovědět
martja: tezko rici, lukas taha vesticku i do divadla
Odpovědět
ahoj holky, u nás teda vestička asi nebude ;-) přítel bude zpocený i bez ní :-D no já se nemám co smát, já na tom budu stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to já i přítel jsme o vestičce měli jasno hned, jak jsme začali přemýšlet o obleku :o) Mě se to moc líbí pro tuto příležitost :)
Odpovědět
presne jak rika marsee, bez vesticky na svatbe ani ranu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, dala jsem do alba nějaké nové věcičky, včetně polštářku pod prstýnky, o kterém jsem už psala. Moc se mi líbí, ale s prstýnkama bude ještě pěknější :) Ten čas tak letí, týden je v druhé polovině a zítra už jdu k té kosmetičce, co by mě měla líčit, tak snad se s ní nějak dohodnu, případně domluvíme termín zkoušky, ...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee, mitote: Tak mě se to také líbí, o tom žádná jiná :o) Ale vím, že pro něho to bude utrpění a udělá to jen kvůli mě. A nevím, jestli mi za to stojí za ni dávat tolik peněz. Naštěstí na tohle je času dost, tak někam zajdeme a vyzkoušíme. Nicméně košili musíme koupit a chci ji opravdu nějakou pěknou a kvalitní. Ještě ke košili... Bude mít váš ženich košili s krátkým nebo dlouhým rukávem?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Vezmeš s sebou foťák? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Moc polštářku neholduji, ale líbí se mi ten tvůj jednobarevný (tedy nějaké drobnosti zelené tam máš, ale není toho moc). Budeš ho dozdobovat ještě? A ta kniha je moc pěkná. Kolik tě stála? Já nevím, zda si nekoupíme obyč sešit a nějak ho jen nenazdobím .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Košili určitě s dlouhým rukávem k obleku a potom na večer má doma světle zelenou s krátkým rukávem, takže se bude i hodit k dekoraci :-D Měl ji na té fotce, co jsem dřív měla v albu, pokud si pamatuješ :-D Foťák vezmu až potom na tu zkoušku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Dozdobovat ho už určitě nebudu, nemám ráda ty přeplácané polštářky, kde prstýnky pomalu ani nejsou vidět :o) Knihu hostů jsem ychytala v akci za 375,- - měli úplně poslední. Jakmile jsem ji objednala, už tam žádná nebyla, takže jsem měla velké štěstí. Jinak by mě stála 500,- :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem taky řešila s tou košilí a každý mi řekl že by měl mít z dlouhým rukávem.Taky by jsme chtěli nějakou kvalitní, ale půjdem se mrknout v dubnu to má Jarda narozeniny a koupím mu jí, rovnou se mrknem na ty kravaty a nechám to na něm, když se mu to líbit nebude tak ho nutit nebudu.Jde taky o něj aby se cítil dobře. Chtěla jsem se zeptat jestli se plánujete převlíkat?Já to vidím tak že se převlíkat nebudu, dost mě stáli šaty a nechtěla bych je mít jen chvilku a pak je sundávat, to mi přijde škoda. Jinak mi jedem v červnu na slovensko na svatbu, tak jsem si včera objednala šaty z aukra a neuhodnete cenu za 109,- mám z nich fakt radost, hlavně z ceny. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přítel sám řekl, že ta vesta s regatou vypadají pěkně :) Jinak já se převlékat na večerní juchání budu a myslím, že ocením i rychlou spršku na hotelu a převlečení do krátkých šatů :) Přítel si asi potom vezme tu košili s krátkým rukávem a sundá regatu, vestu a hlavně oblek :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No já se bojím, že se v tom ten můj upeče :o) Proto uvažujeme i o krátkém rukávu. Si totiž myslím, že sako obleku bude jen na obřad a maximálně pár focení a rychle půjde dolů :o) S tou knihou jsi to vychytala fakt pěkně, ta cena je fajn, těch 500 mi přijde už moc :o(
Odpovědět
Profilova fotka
dany: No je mi jasné, že by měl mít s dlouhým rukávem, ale copak to bude pod sakem vidět? Když bude chtít přítel s krátkým rukávem, tak já nebudu prostě proti, i tak mu to bude slušet :o) Nejlepší by bylo koupit dvě a dle počasí obléct tu správnou :o) Jinak já se převlékat budu do kostýmu a nevím, zda se mi bude chtít zpět do šatů, které ještě ani nemám :o) Takže uvidíme, třeba zůstanu v kostýmu .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No taky jsem za ni ráda :o) S tím sakem to bude asi stejné i u nás, určitě nebude obědvat v saku :o) No ale ten dlouhý rukáv je k té vestě lepší a abych řekla pravdu, když jsme košili kupovali, tak nám ani jiné nenabídli, než s dlouhým rukávem a mě by ani krátký nenapadl. Na převlečení pak ale urču krátký rukáv :)
Odpovědět
no luky taky nebude nadseny z dlouheho rukavu u kosile a i me to prijde nepohodlne, ale co se da delat =-) musime to nejak poresit...jinak ja se mozn aprevlikat budu ale az hodne pozde v noci a luky nevim, mozna kosile s kratkym do zasoby nebude spatna
Odpovědět
marsee: ta kniha hostu je super, kdes ji koupila:
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem se chtěla zeptat na to když budete dávat kamarádům co přijdou i večer na raut oznámení dáte i jim tu básničku s tím darem, nebo jen těm co půjdou na celou svatbu :-)
Odpovědět
ja to dam na web takze vsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Dame to i jim, ale predpokladam, ze stejne hromadne vymysli nejaky dar,co nebude na seznamu. Nastesti ti nas znaji a vyberou to, co by se nam libilo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj Vašek bude mít košili s dlouhým rukávem. Bude mít košili ze speciální bavlny, ve které se rozhodně potit nebude. Ze stejného materiálu má teď novou košili na plesy a i za celý večer na parketu není zpocený :-) Sice je trošku dražší, ale vyplatí se :-D
Odpovědět
Ahoj, na co je dobrá kniha hostů? To jako že se do ni napíše seznam těch lidí, co byli na svatbě? nebo se tam budou podepisovat? jsem asi mimo, ale tohle fakt neznám :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?