Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
zmyzulka: tak snad mě to pujde. :-) Taky nepočítám s tím, že budou dokonalé :-D
Odpovědět
veroni...: me pripadaji nejhezci kdyz si je clovek vyrobi sam
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no je, nakonec jsem fakt ráda, já to tam původně nechtěla, představovala jsem si svou svatbu v nějakém nepoužívaném lomu... (prostě sen šutroholika), ale pak jsem četla taky ty diskuse a vzala všechy pro a proti svatby venku a rozhodli jsme se pro tu Lešnou. navíc tam pracuje přítelova maminka, tak se můžou i její kolegové přijít juknout :) veru, určitě ti to půjde :) (to jen já mám gramlavé ruky) a kdyžtak budou přinejhorším origoš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a budete dávat ještě k vývazkům nějakou zeleň? nebo tam být nic nemusí? přítel furt že něco s mytrou a mě by stačila jen ta mašlinka...
Odpovědět
zmyzulka: to jo no tady v brne nic moc neni, bud radnice nebo nic extra, lda na vlastni pest jako ja
Odpovědět
Zmyzulka: tak to budete mít krásné, já bydlím kousek od Zlína (Uh. Brod), tak vím jaké to tam je. Hlavně fotky musí být úžasné. My se budeme fotit v Buchlovicách. Doufám, že nám vyjde počasí...
Odpovědět
varoni...: a kde bydlite? buchlovice jsou krasne, mam tma zname tak tam obcas zajedem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: u nás je buď radnice, ten náš zámek Lešná nebo hrad v Malenovicích (taky moc krásný), ale ty to budeš mít v divadle stejně moc úžasné, v prostředí které máš ráda, máš k němu vztah a navíc ta atmosféra... to jen tak někdo nemá :)
Odpovědět
Profilova fotka
veroni: jé, ty jsi z Brodu? :-D no v Buchlovicích je to úžasné, tam to mám moc ráda, navíc se tam vdávala kamarádka a bylo to super. to prostředí je tam na fotky jako stvořené. počasí vyjde, neboj - musí :-D v září má prý být hezky (dle dlouho dlouhodobé předpovědi) 8-)
Odpovědět
zmyzulka: je malenovice, tam to taky znam :-D no to jo ale je to zahul vse si vyridit, je to hodne o stesti a o kurazi sbalit se a ji thouknout na reditele ze tam chces svatbu :-D
Odpovědět
Bydlím v jedné vesnici vedle Uherského Brodu. Obřad budeme mít u nás v kostele, pak hostinu v Uh. Brodě, ale fotit se chci v Buchlovicích. V pondělí jsem si vybrala šatičky, jsou takové princeznovské, tak se to tam bude hodit. :-)
Odpovědět
veroni: a mas je tu v albu?
Odpovědět
Článek se načítá
Zmyzulka: tak to doufám, že bude krásně!!! Prostě musí, ať nám to všem krásně vyjde!!! :-)
Odpovědět
Mitote: Mám, kukni. Jsou to poslední 2 fotky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: prosímtě, jako herečka (teda nevím co děláš teď, ale myslím, žes psala žes tam působila nějaký čásek) snad musíš mít kuráž :-D hlavně to dobře dopadlo, mě by se to taky přiznám se moooc líbilo mít obřad v divadle, to je prostě pro mě ta pravá romantika - né nějaký zámek (kdyžtak tak už zřícenina, to je potom jiná...)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Ahojky, čtu tady, že se budete fotit v Buchlovicích. Přítel pochází ze stejného kraje - z Květné, pokud ti to něco řiká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroni: jasné že bude, to je objednané neboj ;-)
Odpovědět
Mě by se líbilo mít svatbu někde na zámku, ale moji a přítelovi rodiče a prarodiče by to asi nepřežili, kdyby to nebylo v kostele. :-D
Odpovědět
marsee1: to víš, že mi to něco říká, to je kousek od Brodu! :-) To je náhod najednou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroni: já bych zase ráda ten lom (přítel taky, jsem oba stejně postižení) ale nakonec jsme to zvážili a zámek to vyhrál... věřící nejsme ani jeden tak kostel (ačkoliv je to taky krásné a fascinující místo) pro nás nepřipadal v úvahu...
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Jojo, to je kousek :o) No vidiš, to je náhodička. Na Moravu za jeho rodinou jezdíme a právě vím, že tam někde jsou i ty Buchlovice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak u nás byl Zámek Loučeň jasná volba. Je to kousek a když jsme tam byli na výletě s mojí ségrou, tak se nám děsně líbil ;-) V zahradě jsou nádherné labyrinty, svatební most, altánek, .... no nádhera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: přiznám se, že jsem v životě o tomto zámku neslyšela :-x ale jak to popisuješ musí to být krása, labyrint by se mi taky líbit, budete mít jistě zajímavé fotky :)
Odpovědět
Marsee: dívala jsem se na fotky zámku, budete to mít fakt krásné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Na to, že zámky, hrady a jiné památky nemusím, tento mě opravdu oslovil, především ta zahrada :)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: V albu mám jen pár fotek, ale kdyžtak mrkněte pro zajímavost na web. Jsou tam různé labyrinty - dřevěný, světelný, keřový,.. Fotit můžeme po celém parku a zahradě, tak by mohly být pěkné fotky :)
Odpovědět
já zámky, hrady, zříceniny... miluju :-) Tak aspoň ty fotky budou ze zámku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky koukám na fotky, ta obřadní síň je moc hezká a vůbec... vypadá to tam jako klidné romatické místečko :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: světelný? týjo :) kuknu se veroni: já miluju hlavně zříceniny, čím zřícenější tím lepší :D
Odpovědět
zmyzulka: herecka nejsem, ma kariera skoncial driv nez zacala :-| ale jo je to romantika a nema to kazdy druhym, hlavne radnici po dvacetiminutach stridani nevest bych neprezila
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?