Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mám od ní fotky z alba-má je hezký,to musíš uznat.Ale své album už si smazala,vadilo jí,že jsem si je překopírovalo.a přitom stačilo jen napsat,že jí to vadí,ať to hned smažu.Opravdu Tě netahám za nos.a byla bych ráda,kdyby to obvinovani skoncilo a mohla bych se s vama se všema normalne bavit, planovat a radit se..
Odpovědět
marlyn: ja ten neobdivuji ale ono se na to brzo prijde jak to je :-D neboj pak to hned napisu :-D
Odpovědět
?
Odpovědět
Ona měla sna 100 foto..ja mam od ni tak 10.další s eopakují i u ostatních
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, no já sice nepatřím do září,ale přesto musím reagovat.... Marlyn -- je neskutečný, jak člověk dokáže lhát a snad tomu všemu i věřit....a to že nejde vyfotit oznamko,,, co je to za blbost,,, jestli máš doma foťák, tak nevidím jediný důvod, proč by to nešlo,,, pokud teda vůbec nějaký máš a a nebo nemáš strach nám ho ukázat???
Odpovědět
romca: a ono nejaky oznamko existuje? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
vyfotit jde..ale nejde mi dát do alba..
Odpovědět
marlyn: a proc nejde co? :-D vsem to jde a jen tobe ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-- no v nějaké diskusi myslím 11.9.2010 psala, že má oznamko,,,
Odpovědět
jeste se vám nestalo,že vám to ńejakou fotku neulozilo? Mitote-zitra budu v brne,prijd si me prohlednout a muzes se klidne na me preptat svedkyne.Ja nechapu,proc me tak vystrnadujete
Odpovědět
marlyn: kdyz to neulozi,napise ze je to moc velke, v tom pripade je nejprimitivnejsi ji zmensit a ulozit znovu...premyslej!!!! a co se podle tveho vzhledu a tve svedkyne jako dozvim? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no,ze nejsem ta,za kterou mě povazujete..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marlyn: jestli mas problem dat fotku do alba na brms, tak mi ji posli na meil, upravim Ti ji, aby Ti sla dat do alba, hmmm? My jsme na to tve oznameni desne zvedave, hmm? Jestli chces, poslu Ti meil do IP ;-)
Odpovědět
maartinka 1-tak jo,dik
Odpovědět
tak původně jsem psala, ať si to nepíšete veřejně, ale slečna zřejmě neví, kdy přestat. marlyn je skutečně helena.x. a myslím, že stačilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy, jak budete bavit hosty v čase, kdy se fotí? Focení trvá počítám tak nejmíň hoďku, a fakt nevím co s nima. Poslat je napřed do restaurace? :-|
Odpovědět
role: odmitam to resit :-D at se zabavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Dopoledne se budeme po vetsinu casu fotit s nimi. Na odpoledne vyrabime svatebni noviny a budou tam svedci, tak snad se nejak zabavi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře. Zaujmu postoj jako Mitote. :-D
Odpovědět
My se budem fotit v parku (pokud počasí dovolí) a chcem k tomu vzít všechny svatebčany. Budou se fotit s náma a taky bez nás...vezmem nějaké pití v pet lahvích a tatranky :-D kdyby někdo fakt padal hlady a žízní :-) Ovšem na mokrou variantu pro takovou akci nemáme řešení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tanak: O takovém menším občerstvení jsem taky uvažovala, ale nevím, zda se na to nezapomene a zda to má smysl :o) Ale pití asi určitě joooo :o)
Odpovědět
Holky, děláte si všechny vývazky sami nebo je kupujete? Nemáte případně návod, jak na ně? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Já budu dělat tyto podle návodu: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
role: to je nejlepsi podle me, pred obedem se budeme fotit s nimi po obede sami a navic se po obede meni lokace tak maji cas na prejeti a prochazku verpni...: my je delame sami ale navody jsou tady vsude je to lehke
Odpovědět
jééé, děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
my máme výhodu, že to budeme mít v té zoo, takže mezitím co uděláme pár fotek (počítám, že to víc jak půlhodinku s mojím odporem k foťákům nezabere) svatebčani pochodí mezi zvěří :-D veroniqueta: dělám sama, je to fuška, jak už jsem tu dneska psala, ale baví mě to :) sice mám udělaných prvních 10 kousků a na další zase musím nabrat sílu, ale jsou to mé hybridky a mám je ráda :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: a kolik za tu zoo platite? kde to mate? byl s tim nejaky problem?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: máme to v Zoo Lešná (u Zlína), je tam v areálu zámek, kde to dělá přímo radnice (je to prostě jedna ze tří možností, které zabízejí) takže je to vše v pohodě. platíme 4.500,- jediná nevýhoda je, že můžeme mít max 40 hostů.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak je to cca 3 km od mého bydliště a zhruba tak stejně daleko od hospody kde bude juchačka, takže nás odkud poveze do hospůdky zoo kočár s lipicánkama x-)
Odpovědět
zmyzulka: tak to je parada no, nevim jak by to klaplo tady v brne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?