Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si budu každopádně všechno tak v květnu ověřovat minimálně po telefonu.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jj, taky tak. teda vlastně my ani moc nemáme co ověřovat - jen termín na zámku, tak se chystáme jít na domluvu právě v tom květnu (sice na radnici říkali, že stačí v srpnu, ale už chci vědět jak to tam bude probíhat přesně) a potom tu kapelu. na tu chceme jít na ples mladých příští sobotu, tak se tam připomeneme a domluvíme podrobnosti.
Odpovědět
naštěstí já takový problém snad mít nebudu-ted jsme byli kamošce na svatbě a měla stejnou kapelu i foto a kameru-vše bez smlouvy,jen na domluvu..my jsme vsichni z vesnice,vsichni se tu zname,tak je to asi jine..
Odpovědět
Profilova fotka
Zámek už máme zaplacený a písemně mám termín i platbu potvrzenou, takže tam je to opatřeno už teď. Tak ze měsíc, za dva zajdem na matriku, kopii žádosti ponesem na zámek a tam bychom měli sepsat smlouvu. Ověřím si ale kapelu, fotografa, kameramana, kadeřnici i kosmetičku. U kadeřnice jsem sice byla u toho, když si mě zapisovala do diáře, ale stejně se jí na to ještě optám, až tam půjdu. Ostatní si nás zapisovali do diáře při našem tel.hovoru. Hlavně tu fotografku si ještě ověřím, ptz ke kameramanovi pojedeme a tak se dohodneme a možná i něco sepíšeme.
Odpovědět
Dneska mi přišlo oznámení:-)) bohužel mi ta fotka sem nejde nějak dát..
Odpovědět
Profilova fotka
já zvažuju, že se namaluju a učešu sama, protože vlasně ani žádnou kosmetičku a kadeřnici nemám. u kosmetičky jsem v životě nebyla a ke kadeřnici chodím tak jednou za třičtvrtě roku kde mi jen kus ufikne a během dvaceti minut je hotovo... chtěla jsem si nakrepovatět vlasy, ale bylo mi řečeno že už se to dávno dávno nenosí a že by to vypadalo blbě. ale stejně to zkusím, mám totiž řídké vlasy, tak jsem si říkala, že bych je tím mohla opticky zhustit a zauzlovat to do nějakého drdůlka.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To jo, nabídli sami, hlavně u fotografa mám všechno velmi podrobně popsaný :-)
Odpovědět
zmyzulka-mě bude česat kadeřnice kamarádka a mám obědnanou vizážistku. Já bych to na svatební den neriskla,česat se sama,určitě by se mi to zrovna nedařilo a pak bych byla naštvana..
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Pokud si na to troufáš sama, tak proč ne. Já budu určitě nervní a v tento den si ráda užiju péči - nechám se učesat i namalovat a budu jen sedět a čekat, co z toho vzejde :-D Jinak já chodím pravidelně na kosmetiku i ke kadeřnici, ale moje kosmetička je zrovna v termín svatby na dovolené :( Půjdu zkusit jinou, co se dá dělat. To mi připomíná, že bych jí dnes mohla zavolat a zeptat se jí, zda by mě vzala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím jestli troufám :-D spíš možná nechci žádnou složitou kreaci, přítel mi kladl na srdce, že mě chce poznat :-D jé holky to mi připomnělo - šli jsme na svatbu kamarádce do Buchlovic, říkali jsme si s přítelem že máme ještě čas tak se půjdeme podívat ještě do sklípku na vínečko a jak tak jdeme před náma nevěsta. přítel říká: není to ta tvoje kamarádka? já na to: néééé. a jdeme dál. najednou slyším svoje jméno, otočím se a normálně to byla ona :-D místo čoček brýle, úžasný účes, krásně nalíčená. vůbec jsem ji nepoznala a ještě jsem ji zapřela :-D dodneška si z toho děláme srandu... jinak tedy - brýle za čočky chci vyměnit. nikdy jsem je neměla tak mám trochu obavu. asi už bych je měla pomalu začít nějak testovat :) a ještě k tomu účesu - holky to je jednochudé, už jsem to vymyslela jak na to... zkusím si něco vytvořit, hodím se to sem k vám na poradu a když řeknete že blbé tak zkusím nějakou kadeřničku a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ehm, a ještě jsem se vám holky nepochlubila, že jsem včera tvořila vývazky. dopadlo to zajímavě - mají extravagantní desing (jsou holt křivé, zato každý jinak, prostě origoš) :-D no ale zato jsem je tvořila s láskou a předpokládám, že to stejně nikdo řešit nebude jestli má tamta mašlička větší ouško než tamta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo, určo sem dej nějaké fotečky, my rádi poradíme :o) Já taky nechci nic složitého, ale hlavně u toho líčení, kdybych náhodou potřebovala zamaskovat nedokonalosti - pupínky, které by se mi z nervozity vytvořily - kosmetička to zmákne lépe a já se nebudu stresovat... Vlasy bych chtěla napůl stažené, napůl rozpuštěné a asi natočené.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taaak a kosmetička je předběžně dojednaná. Příští týden se za ní zastavím v salonu, mrkne mi na pleť a domluvíme si zkoušku líčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dám dám fotečky, jsem si říkala, že něco vyzkouším příští týden. v sobotu má přijet desetiletá setřenka na prázdniny tak jí udělám zábavu a budeme zkoušet ;-) nechci fakt nic moc složitého, zkusím to nějak posepínat plus se mi líbila v HaM taková ooobr bílá kytka do vlasů, tak možná kůpím..
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Taky jsem koukala na různé ozdoby do vlasů, ale nejvice mě uchvátily čelenky. Mám dvě doma a přemýšlím, jaká bude lepší. Tu jednu si možná vemu už teď na ples, vypadají ve vlasech fakt pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, zvlášť ta s kytinkama je krásná. já jsem si vyrobila takový diamémek ze swaráků, jakože by se mi nahoře na čele bimbal kamíneček a zbytek řetízku bych nějak zapletla do vlasů a tou kytkou bych to možná ze zadu mohla nějak přichytit (jestli už by to nebylo moc). to jsem zvědavá jestli mé představy půjdou realizovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ty budeš mít to sárí, co? To by k tomu mohlo jít. Já na to moc nejsem, asi bych nic na čele nechtěla, ale nevypadá to vůbec špatně :-) Já bych chtěla čelenku a dozadu do kudrlinek nějaké ty vlásenky s kamínkama. Účes bych chtěla ozdobeným, ale ne přeplácaný. Ty vlásenky by klidně mohly být pod závojem a oskryly by se, až co ho sundám.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám menší představu o vlasech, původně jsem chtěla jen kytku ve vlasech ale jak jsem si zkoušela šaty tak jsem změnila názor a mám závoj a ještě budu kupovat čelenku, ale jen nějakou jednoduchou, korunku určitě nechci, mluvila jsem s kadeřnicí tak přiště mám vzít fotky a něco vymyslíme. a líčit mě¨bude kosmetička. Do teď jsem se česala na plesy a líčila sama, tak si to chci jednou za život pořádně užít aby se o mě postarla někdo jiný, a určiě bych byla nervozní kdybych se líčila a česala sama, a asi bych ten účes sama ani nezvládla.
Odpovědět
zmyzulka?Ty nejdes v bílých satech?Predtím si mi neodpovědela...ty jdes v tech hezkych arabských prehozech??Promin,nevim,jak se to jmenuje,ale k tomu to bude hezke v tech vlasech.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, budu mít sárí, marsee, koukala jsem k tobě do alba a dost mě zaujal ten účes se třema kytkama, to vypadá krásně. holt asi počkám až mi to sárí dorazí a uvidím, jedno by totiž mělo mít měděnou výšivku a jedno zlatou, takže podle toho, které si nakonec vyberu budu ladit bižu. dost mě pořád láká na ebay ten náhrdelník, ale to už by asi bylo opravdu moc. dany: já bych zase asi byla nervózní z toho, že mi někdo šahá na oko :-D fotky bych stejně chtěla spíš jen momentky, tak tam se nějaká ta nedokonalost mého líčení doufám ztratí :-D
Odpovědět
sárí-aha..promin..a ty jsi nejake jine narodnosti?nebo vyznavas jejich nabozenstvi?NEBO SE TI TO PROSTE LIBI?a CO NA TO PRITEL?
Odpovědět
Profilova fotka
jen se mi to líbí, prostě úchylka... někdo to má na boty, někdo na kabelky, já na sárí. příteli se to taky líbí a dokonce vyloženě nechtěl abych se vdávala v normálních šatech
Odpovědět
aspon budes originalni...aspon k tomu muzes suprove sladit bizu a tak.
Odpovědět
a jak to mate s "punčoškama". Já chci jít "bez" ale nevim,jak bude...jakou barvu budete volit??Ja asi tělovou...ale hodně holek jsem viděla s bílou barvou..já jsem právě hodně snědá,tak nevím ty bílé..je mi to nějak proti srsti,hnědé tělo,bílé nohy..a to u všech..jak to máte vy??
Odpovědět
marlyn: proc ams uplne stejne album na par vyjimek jako helena.x? A jaktoze amte ve stejny den zasnuby i svatbu? a obe jste ze stejneho kraje??????????????? jinak ja ma kadernici pro sebe, maminky i snubence uz zamluvene, a vizazistu predbezne taky...jeste chybi domluvit kosmeticku a manikura uz j vlastne tak yobjednana :-N ach jo tady na slovensku nemuzu pokracovat v pripravaach :-( ale tesim se na brnensky veletrh :-D hodlam tam koupit vesticku a objednat prstynky, hura
Odpovědět
Profilova fotka
mitote na který veletrh se chystáš? na výstaviště nebo do futura???
Odpovědět
mitote-ja jsem psala,ze jsem cerpala od vas z albíček.Helena.x tam má krásné šatky.Ja nejsem ale z Hodonína.Ona prý ano.Jen je to okresní město,tak jsem to sem napsala. Prosím Tě a kdy a kde je v brne veletrh?Ja tam jedu zitra na saticky.Poradis mi,kam mam zajit?
Odpovědět
danuska: samozrejma na oba :-D marlyn: me prijde jen hodne divny ze jste se ve stejny den zasnoubili a ve stejny den mate svatbu a ze ses tu objevila po tom co nas nasrala helena...divny ne?
Odpovědět
Ona sem ale helan.x pořád chodí,jak jsem viděla v jiných diskuzích. Holky,to je fakt náhoda..i zásnuby?To snad ne..Vy mě mezi sebou nechcete? mitote, poradis mi teda nebo ne?
Odpovědět
marlyn: ja na to jen upozornila ze je to divne ze alba jste mely stejny asi krom 5foto a objevila ses tu hned po tom co nas helena nasrala...tak jen zjistuji jak to je protoze nemam rada kdyz me nekdo taha zanos
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?