Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zamekloucen.cz/ Ať můžete mrknout :)
Odpovědět
veroni: krasne satecky
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že na Loučeni bude jejich svatební veletrh, to se tam mrknem :)
Odpovědět
Mitote: děkuju! :-) Zmyzulka: moc lidí nemá fotky na zřícenině, to musí být fakt originální. Bohužel tu blízko nic takového není. Jinak bych si vybrala buď zříceniny na Pálavě nebo Čachtice. :-)
Odpovědět
holky a nevíte, kdy bude ten svatební veletrh v Brně??? A kde přesně?
Odpovědět
veroni: 27.a 28. je ve futuru a 13. a 14 tusim je na vystavisti v kongresovem centru
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak už mi dneska přišla výzdoba na auto ;-) mám z ní obrovskou radost. mám medvídky, vliselín s mašlí a nechala jsems i ještě poslat spz NOVOMANŽELÉ . Jian nám řekl fotograf at počítám 1 až 1,5 na focení. Už sme to zažili i u segry a tatky když se fotili, budou muset chvili počkat, stejně pak budou i fotky ze všema tak snad to uteče. Snad to vydrží a nebudou mít hlad, nachystám v pátek chlebíčky a když se budou zdobit auta tak at si každý trochu zobne,a počítám kolem půl třetí by jsme měli být na obědě. V sobotu se jdu podívat do města na bižuterii a když neseženu tak mám vyhlídlou na netu.Chtěla jsem se zeptat jestli už mají ženichové oblek, já mám menší problém s přítelem, chce hubnout tak nevím na kdy to mám nechat aby nebylo pozdě. Jinak si ho chcem půjčit tak se zeptám jestli by nešli třeba zamluvit 2
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: My ještě oblek taky nemáme. Chceme se mrknout nejprve ke Koutnému (máme na něj doporučení), zjistit ceny a pak buď koupíme, kdyby měli nějaký, co padne nebo zajdem do půjčovny. Jinak my budeme svatební noviny možná dávat už v době, co se budeme fotit. V tom parku jsou lavičky a je tam i posezení u stolů, tak svatebčany možná posadíme tam a budou zabaveni na to šup. Nebo si prostě budou povídat, co se budeme fotit a noviny dostanou na hostině, než přijede hudba, to ještě musíme rozmyslet.
Odpovědět
Marsee: Koukla jsem na stránky a je to tam mooooc krásné. Holky, už se těším až sem všechny dáme fotky ze svateb :-D Doufám, že nám všem výjde počasí ;-) Jelikož máme obřad na dvanáct, tak se všichni sejdou v restauraci, kde už bude nachystané občerstvení. Pak vyrazíme do kostela a po obřadu se půjdeme fotit asi napřed všichni společně a pak svatebčany pošleme do restaurace a bude me se fotit samy :-) veroni: Máš nádherné šaty :-)
Odpovědět
delien: děkuju. :-) Taky se moc těším na všechny fotečky, to bude kráááásnéééé!!! :-) Jinak my máme obřad na 11, pak obídek a pak focení :-) Doufám, že se do té doby neušpiníme, hlavně ty moje malé družičky :-D
Odpovědět
veroni: Jsem ráda, že se budeme fotit před obědem. Moje tři malé družičky jsou jak z divokých vajec :-D Ale už se těším, budou jak princezny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Jojo, je to tam nádherné, do alba jsem si dala dvě jiné fotky ještě, ale to já si to tam nafotím, až tam pojedeme na ten jejich svatební veletrh a pak to sem kdyžtak hodím :) veroniqueta: teda to je odvaha, to já bych neriskovala focení po obídku :o)) Už jen zákon schválnosti by mohl zapůsobit a bylo by minimálně pár knedlíčků z polévky na šatech :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Pro jistotu zajistíme veeeelký bryndák :-D Já budu mít 4 malé družičky, 1 velkou a 2 malé kluky :-) Kolik jich máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Já pouze jednu (10 let). Plánovala jsem si moji malou ségru (3 roku), ale z jstých důvodů nebude ona, ani táta na svatbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak to máme podobné táta má zase 1,5 letou dceru, a o 2 měsíce má starší vnouče tak doufám že to zvládnou a neutečou urpostřed svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Já ji tam nebudu mít, tak nikoho hlídat nebudem.... Sestřenka tam bude mít asi malou holčičku, kamarádka možná mimčo, ale jen na chvíli (Andrejce je teď 14 dní) :-) Jinak asi už žádné malé dítko. Kamarádky v mém věku ještě děti nemají, od Luboše, co tam kamarádi budou také ještě děti nemají. Z příbuzných má malé dítě jenom ta jedna sestřenice (Barče bude něco kolem 2let v září).
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: My asi žádný bryndák pořizovat nebudeme, v restauraci mají prostěradla, ubrusy nebo co to vážou přes ženicha a nevěstu, aby se neumazali :-) Ty bryndáky jsou krásné, ale nevím, jestli to není zbytečné na jeden oběd. Taky mi nepřišly zrovna velké a na klín bych si stejně něco musela dát :o)) Z jaké vesnice to přesně jsi?
Odpovědět
marsee: tak to škoda, že tam nebudeš mít sestřičku. Tím velký bryndákem jsem taky myslela prostěradlo :-) Nebudeme to tak přehánět. Kdybychom si měli všechno pořizovat, tak se asi nedoplatíme. :-( Jsem z Újezdce u Luhačovic.
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Jojo, je to škoda, njn, nic nenadělám. Ten Újezdec přítel zná, je to prý kousek :-) Prostěradlo určitě postačí :-D
Odpovědět
No vidíš, tak se někdy můžete stavit na kafe ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: No přítel povídal, jak je ten zámek v Buchlovicích krásný. Výlety tohoto typu nemusím, ale když pojedem na Moravu, mohli bychom se tam podívat :)
Odpovědět
To opravdu krásný je, určitě si tam zajeďte. Hlavně je tam krásná zahrada. A když už tam budete tak kousek odtamtud je hrad Buchlov, ten je taky krásný. Moc ráda tam jezdím.
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Tak právě o tom hradu mi teď taky povídal :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Já mám družičky ve věku - sestřička má 6, sestřenka 7 a dcera od mamčiny kamarádky (říkám jí teto) má taky 7. Už tam taky bude mimi od mojí sestry :-) Výhoda je, že tam máme i ubytování, takže se mimi může dát spinkat. Vezme se cestovní postýlka a chůvička a sestra se může bavit s námi :-) Veroni: Tak to bydlíš celkem "kousek" ode mě - asi tak hodinku cesty :-)
Odpovědět
delien: jéé a odkud přesně jsi??? My tam máme taky ubytování, tak můžeme taky ty nejmenší dát spinkat a zábava může pokračovat. :-) Akorát se trochu bojím toho, že když budeme mít čokoládovou fontánku, tak ty dětičky od toho nedostaneme a budou vypadat jak prasátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Tak to je opravdu dost možné :-D My budeme mít ze sladkého dort, nějaké řezy (ještě nevím jaké, to se musíme dohodnout s paní, co nám bude dělat dortík) a svatební perníčky.
Odpovědět
veroni: Jsem ze Vsetína. Jojo přesně tak. Taky jsem uvažovala nad tou fontánkou. Ale mám stejné obavy jako ty :-D Fontánka a děti = prasátka :-D Navíc všechny milujou čokoládu, takže je od tama dostat by byl asi problém :-)
Odpovědět
My máme objednané zákusky, vdolečky a dort. Ale přítelova maminka a sestra si přejou fontánku. Mě se to taky líbí, ale já toho asi nebudu moci moc sníst, bych dopadla jak ty dětičky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si jdem příští týden objednat snubáčky, už jsme se rozhodli, jaký chceme :-) Zároveň bude podrobnější konzultace s fotografem a o víkendu se budem domlouvat v restauraci na podrobnostech. Už se nám to pomalu blíží, tak musíme zase další věci pořešit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?