Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak hotovo, šaty změněny :-) Hodila jsem je na chvilku do alba...dokonce mi v tom salonu i vyměnili závoj, ten se totiž hodil k těm původním šatům, k těmto už moc ne....Já jsem tak ráda...jako ty původní byly úžasné a byla jsem do nich zamilovaná, koneckonců ještě jsem si je dnes znovu zkoušela a moc se mi líbí pořád, ale ty druhé jsou takové...nevím...asi šmrncovnější, jak řekla moje kamarádka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciena: Mě se líbí trošku jiný styl šatů, ale teda musím přiznat, žetvoje šaty vypadjí krásně, opravdu, tenhle střih a styl ti moc sedí, zvolila jsi dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Verus: děkuji, jsem ráda...zkoušela jsem i hodně jednoduchých šatů, ale nějak mi neseděly, s těmito jsem opravdu spokojená
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: hoooodně podobný jsem zkoušela a málem i vybrala... :-) Slušej ti, dělaj hezkou postavu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciena: moc Ti sluší...podobné jsem si také zkoušela ;-) Cítila jsem se v nich dost dobře, akorát mi nesedělo to nabírání na jedné straně...zdálo se mi, že mi zvětšuje "pánev"..takže jsem nakonec zvolila jiné 8-) tayllorka: Tobě se ztratilo ablíčko i fotečka..? Holky, dnes mi napsala paní ohledně těch mých "nešťastných" botiček, že mi je bude dnes posílat...že bych je měla mít zítra =-) Tak jsem tedy zvědavá, jestli tedy dorazí a také jestli mi budou a jestli se mi budou vůbec líbit :-D Ale už bych asi nic nenadělala...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky, jsem fakt ráda, že jsem je změnila, ikdyž ty původní byly taky úžasné...nemohla jsem se rozhodnout, nejradši bych brala oboje, být víc finančně v pohodě :-) Ale 100% dotázaných hlasovalo pro tyto šaty, dokonce i chlapi, tak asi na tom něco bude...dokonce i v salonu i vyměnili závoj, který jsem tam koupila, ten původní se k těm druhým šatům moc nehodil, tak jsem fakt spokojená... Tay - taky hledám albíčko, myslela jsem, že mrknu na ty botky pro dcerku... Zdenula - tak hlavně aby ti boty seděly, kdyby se ti nějak moc nelíbily, tak co, pod šatama stejně moc vidět nebudou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za přáníčka. A tay: překlep to není. Byla jsem Ročňáková a ted jsem Ročková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdenula: no albíčko jsem omylem smázla a už ho nebudu zakládat znovu. Rovnou založím svatební :-D A fotku jsem smazala schválně, dám tam pak jinou. Momentálně nemám na skladě,ještě projedu soubory,jestli nenarazim na nějakou slušnou :-p maja:tak to pro tebe nebyla skoro změna,ani jsi se nemusela rozhodovat,jestli zůstaneš pod starým nebo pod novým, jsou skoro stejný :-D luciena: nevím jak vypadaly ty původní,ale tyhle jsou krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: tak to je geniální :-D a já si myslela, jak to se stejnýma iniciálama nevyhraju ;-)
Odpovědět
luciena: Fakt super šatky, velice elegantní a šmrncovní, figura jako z časopisu. Vybrala si dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tayllorka: máš recht...na co zakládat zase album z příprav...když už to máš "za pár" a bude rovnou svatební 8-) :-D maja.mr: tak to sis vybrala dobře :-D quanti: také mi zůstavájí iniciály stejné ;-) - tzn. že parafa bude stále stejná :-D
Odpovědět
Včera jsem byla na zkoušce účesu, asi už nevím co chci, nějak se mi to nezdá a přítel říkal, že mu to nepřipadá moc slavnostní a nechce, abych měla všechny vlasy vzadu. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sas: prosímtě chlapům se furt něco nezdá,nech se učesat,tak jak se to líbí tobě. Účes jsem vůbec s přítelem nekonzultovala,pro něj je zase všechno hezký :-p Hihi,my zase máme stejný jméno,teda já ženský on mužský. Přijmení teda jiný no.
Odpovědět
tayllorka: Já si taky teď nejsem moc jistá, jestli je to ono. :-( Už nemám sílu někomu pořád něco vysvětlovat a pořád se s někým hádat. Jsem v pasívní fázi a pak doma brečím, hrůza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sas:včera jsem taky bulela do polštáře. Zase kvůli jmenovkám. Jsem chtěla aby se laskavě přítel zeptal svýho kámoše jestli teda půjde nebo nepůjde a jak se jmenuje jeho přítelkyně,abych věděla kvůli tý jmenovce na stůl. Kamarád mu řekl- asi jo, ještě nevim. Co to znamenáá? A přítel se nezeptal na to její jméno,takže nevim.To tam mám napsat- jeho stará? Už to chci vědět,nebudu tisknout pak 2 jmenovky extra zvlášť den před obřadem nebo až v den obřadu přeci. Tak to na mě padlo, usnula jsem až ve tři ráno. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sas: protože tě furt někdo nahlodává a pak máš pochybnosti. |-|
Odpovědět
tayllorka: Přišla jsem domů a koukala na ty fotky účesu a přijde mi to nějak celé divné. To nemusím mít vlasy do půlky zad, když budu mít všechny vlasy vyčesané a vzadu jen úzký dlouhý natočený ohon pod nakroucenými prameny. :-(
Odpovědět
Tak koukam, ze jsme na tom podobne. Ja se v noci vzbudila s prisernou bolesti hlavy, bylo mi zle od zaludku a jeste ke vsemu jsem z toho vseho bulela az jsem vzbudila pritele. Proste nadhera. Uz aby to bylo za nama.Tohle bych uz dlouho nevydrzela. Nevim jestli se sem jeste dostanu, ale zitra mi drzte palce at vsechno klapne.
Odpovědět
Profilova fotka
drzime palce at se vse povede podle predstav a tesime se na fotecky, uvidis ze to vsechno vyjde
Odpovědět
cuketacek: Držím palečky :-) Hlavně ať taky vyjde počásí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: také držím pěstičky..ať vše klapne a dopadne tak, jak si představuješ...bude to skvělé, uvidíš... ;-) Holky, já už mám také sny, ale jsou takové depresivní...vždy se něco pos*ere :-| např. nedojede ženich nebo nejsem načesaná, nemám své šaty, ale jen nějaké špinavé hadry, nemáme prsteny atd. Doufám, že se nic takového nestane. ;-) Už bych to také chtěla mít za sebou. Chtěla jsem dnes doladit a také vytisknout seznam jmen na jmenovky, ale zapomněla jsem flashku (kde jsem to měla předchystané) doma ]-( Tak jsem na sebe vzteklá 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
cuketace: ať všechno klaplne podle vašich představ. Počásko má být celkem dobrý ;-)
Odpovědět
Já jsem měla na dnešek dost debilní sen. Byla jsem v prodejně a tam měli strašně moc podvazků, v každém regálku jich bylo snad tisíc a já jsem tam pořád hrabala a hrabala a furt jsem si říkala, kde je ten nejhezčí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já teďka nemám žádný sny,málo spim, furt čumim do stropu a přemejšlim. Jestli se mi pak něco zdá,až zaberu,tak si to ráno už nepamatuju. Podvazek dostanu,takže nevím,jak ani nebude vypadat.Podle mě to bude něco modrého.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cuketacek - ať ti všechno vyjde, taky držím palce...já mám nervy až na strop, když někdo jen napíše, že už to má zítra, jsem zvědavá teda, co budu dělat, až budu mít já ten den před svatbou... =-) Sny už nemám, ty jsem měla na začátku příprav - že jsem měla černočervené šaty, nedorazila svědkyně (která mi taky nakonec odřekla účast), neměli jsme prstýnky, tak jsme si museli půjčit od tchánů, pak pro ně ženich šel a byly to takové obludy obrovské někde z pouti, nebo pak zase jsem šla do obřadní síně (ač to budeme mít v kostele) a ženich nikde, jen já a hosté, a pak jsem ženicha objevila na jedné ze židlí, jak tam spí a nikdo ho nemohl probudit, protože večer předtím se hrozně opil atd....no prostě veselo, snad nás toto všechno mine :-D Ale teď už to mám spíš jak Tayllorka, nemůžu spát, furt se převaluju, v hlavě se mi honí tisíc myšlenek...no hrůza... :-S
Odpovědět
tayllorka: Já mám pocit, že mám všechno, co má nevěsta mít: něco starého, něco nového, modrého, půjčeného a hlavně mám a určitě budu mít něco debilního, tak ty debilní věci se opravdu poslední dobou dost hromadí. Kdyby měly blbý řeči tvar, tak už je nemám kam dávat a nosím je sousedům na zahradu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sasina :-D :-D :-D Já vím, že to v dané chvíli není zas až tak humorné, ale fakt jsem se zasmála :-D Nicméně já budu mít asi jen něco modrého a něco debilního :-D Jo, a nové spodní prádlo ještě, modrý mám podvazek...něco půjčeného nemám, a něco starého - kdybych aspoň mohla říct, že mám svého starého (ženicha jako), ale on je mladší než já :-D Tak jedině sebe no... :-S :-D
Odpovědět
luciena: Taky máš "zajíčka" :-D :-D Ten můj je o 2 měsíce mladší, ale někdy mám pocit, že je úplně malej kluk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já už jsem taky v pasivní fázy, když něco neklapne, co už. Nemám pořád nervy, přemýšlet, co se ještě musí atd., dodělám to nejnutější a pak ať si každý myslí, co chce. Vůbec by mě nenapadlo, že budu mít nějaké nervy, ale mám. Dnes jsem byla na nehty, tak aspoň další položka je hotová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co vás to ještě čeká a neurazíte se, že vám sem lezu... klid :-), hlavně dejchat, ono to dopadne a věřte, že dobře :-)... já si před svatbou napsala co všechno ej ještě potřeba a pak už jela jen podle papírku a nic navíc a i když byla spousta věcí jinak, tak to bylo úžasný... nutno podotknout, že teď se mi spí ještě hůř, než před, moc to uteklo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?