Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Dary rodicum taky nedavame. platime si to sami a buh vi jestli budeme mit na nejakou tu svatebni cestu.Obleceni uz nastesti mame vsechno. Zbyva nam par detailu a jeste budeme muset domluvit dort - teda spis tak nejak upresnit pozadavek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tayllor, škrtit až po svatbě :-D nám už chybí akorát ženichovi boty, v Ikee svíčky a vázy a máme hotovo, pak už jen takové detaily kdo kde bude sedět... jen se modlím aby třeba den dva před svatbou nepřišlo "něco" že nemám.... :-N
Odpovědět
Já jsem se byla juknout u nás v květinářství, paní květinářka se ptala, kdy mám tu svatbu a já říkám až v srpnu :-D :-D Vůbec mi nedošlo, že už je konec července :-D
Odpovědět
Tak to je taky dobry:-) No jo, leti to az to neni hezky...Ani nevim, jestli se tesim nebo ne.Pritel uz se zase i pres ty problemy a ustupky zacina tesit, tak aspon nekdo...
Odpovědět
cuketacek: Můj přítel je ve fázi rušení svatby, vždycky když ho něco vytočí, ruší svatbu :-D :-D Má totiž zase jedno ze svých pozitivních období, kdy se těší na svou maminku, až bude trávit týden dovolené u nás na baráčku. :-D :-D :-D Já se taky už moc těším, původně jsem jí chtěla koupit relaxační zájezd pro tchýně bez zpáteční letenky do Kuvajtu. Je to teď děsnej hit a prý se to určitě vyplatí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sas: díky, do Humanicu zajdeme,odtamtud mám já botičky svatební :-) Holky, já na začátku byla ze všeho tak nadšená a teď mě to taky už nějak neba. Nejvíc mě bavilo zkoušení šatů,ale teď když už je mám,tak to nadšení nějak opadlo. Jo a sasi. u nás už to taky párkrát padlo, že to zrušíme,když jsme se do krve pohádali,samozřejmě kvůli svatbě a taky kvůli tchýni,ta do všeho strká ten svůj rypák. :-p Nejradši bych jí střelila prakem něco mezi voči.Aby už zklapláááá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo holky u nás byla děsná bouře,fakt hrůza. Jen tak tak jsme doběhli domů,proud nám nešel asi 3 hodiny. 8-( To je léto co. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem zabrousila do tý cukrárny, obhlídla dorty a mám dilema. Buď dort na stojanu,jako tři kulatý nebo tři čtverce na sobě- moc hezký. Nastávající je proti stojanu,já nevím,zase je to praktičtější při krájení. Ale zase je skleněnej a tři patra nad sebou ne rozložený dvě do stran a jedno veprostřed. Cena za třípatrák se pohybuje okolo 2000Kč :-p
Odpovědět
Ahojky, tady taky porad prsi, ale nastesti tu zatim zadna strasna bourka nebyla. Jen padaly kroupy a na trati to udelalo par problemu, takze jeden vlak od Prahy mel dkoro 3 hodiny zpozdeni (zrovna ten kterym jezdi domu pritel). Jinak jeste pred destem jsem si dala poklus pres cely mesto kvuli dortu - bude nam ho pect znama a zrovna byla u babicky kdyz tam byla i mamka, tak mi mamka volala - nejdriv na me vybafla do telefonu at reknu jakej dort si predstavuju a pak mi volala znova at tam dobehnu s figurkou na dort. No ale aspon to uz mam jisty. Dort bude orechovy, kulaty, tripatrovy (patra budou na sobe) a ozdobeni jsem rekla ze necham na ni.
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: tak to je fajn, že ti ho mamka upeče, ořechovej mám taky ráda,ňam.:) Moje mamka bude píct nějaký rolády nebo co to říkala. A zítra se vrhneme na ty svat. koláčky, v neděli budeme dopoledne rozvážet s oznámkama. :-)
Odpovědět
Tak jsem včera byla ve Strašnicích, prý tam dělají levné svat. dorty, no tak nedělají, ceny jsou tam úplně stejné jako jinde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, všude je to stejné....Člověk se na jednu stranu těší, pak už některý kravinky ho ani nebaví už zařizovat :-( samozřejmě drahé polovičky si myslí, že nás to baví zařizovat od A do Z, že??? Jinak co se týče dortů, tak my máme jeden třípatrový a schválně oddělená patra, nejen kvůli krájení, ale je lépe skladný i do lednice...v některých restauracích mají i problém Vám ten vysokej dort někam schovat, aby vydržel...V čele tabule bude teda ten třípatrák + z každé strany srdce pro rodiče s vlaječkou a poděkováním....když ho rodiče načnou, tak ho načnou, když ne, tak si ho pak vezmou, každopádně nebudeme ho předávat, že bychom jim ho jako nesli, už tam na ně bude čekat... Zdenula2: Uvažuji o prezentaci v Powerpointu, nějakou kratší s pár fotkama od dětství až po současnost, že bychom ji tam promítli, uvidím, jestli ji stihnu vytvořit... :-) Holky netvoříte někdo svatební noviny?Nemáte nějaký mustr? Jinak holky, sháněla jsem krémový světlý pásek, nakonec jsem zašla k Blažkovi a nejen že jsem tam pořídila, ale mají tam teď akci, že koupíš jeden, ale máš dva....Takže má budoucí manžílek ještě fakt dost kvalitní černý a to jsem dva dny předtím, než jsem mu šla kupovat ten krémový říkala, že mu musíme už koupit nový černý tak se nám to hodilo, navíc od Blažka jsou kvalitní...mají akce na všechno...Takže pokud někdo něco sháníte, stavte se tam a uvidíte...
Odpovědět
Článek se načítá
Tayllorka, dort mi nebude pect mamka (ta pece drobny cukrovi), ale jedna znama - vyrizovalo se to prave pres mamku a babicku.Ale ono je to vcelku jedno kdo ho upece, hlavne kdyz bude. A pritel ani nenadaval, ze jsem to objednala bez nej (a to se vzdycky na vsem chce podilet) browneye: tak to se vam teda povedlo skvele.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: jo to už jsem slyšela taky, jdi tam a tam, tam dělaj levný dorty a přitom to je všude stejný.Navíc si je od sebe kopírujou,tak je to vpodstatě pořád všude stejný,jen náplně dělaj třeba jiný. Všude narážim na čtvercovej dort s motýlkama, i tady na beremku ho má hodně nevěst. Nejdřív se mi hrozně líbil,ale teď už moc ne. No když někde vybalíš, že to chceš svatební, hnedka je to s přirážkou. Každej si na tom chce namastit kapsu. browneye: tak to byl dobrej kup s těma páskama. K Blažkovi se už nechystáme. Hi, nevíš kde mají takovou akci třeba na boty,koupíš jedny a k tomu druhý zdarma? To je teďka náš cíl-ženichovi boty k obleku. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
cuketacek: na dortu nám hodně záleží,když nebudeme mít klasický oběd a začínáme právě dortem, tak chci aby vypadal dobře no. Ale snědl by se jakýkoliv, že jo. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tayl: Tak to teda nevím, kde by byla taková akcička :-D Ale jak zjistím, dám vědět ;-)
Odpovědět
tayllorka. Tak už jsem objednala dort a cukroví, dort bude kokosovej, mám ho v albu, jen tam nebudou ty brčka a růžičky budou mít jinou barvu, asi bílé.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: ňámmm, krásnej dort a kokos miluju. My můžeme mít náplň rafaelo,když budeme chtít. Spodní patro tvarohovo ovocný a střední vanilkovo čokoládový. Zkusím najít obrázek.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem žádnej takovej podobnej co mi v cukrárně ukazovala majitelka nenašla. Půjdu tam po neděli,měla ještě nějaký albumy,tak to zkouknu ještě jednou a sand se definitivně rozhodneme a objednáme :-p Furt nevím jestli kulatej nebo čtvercovej.Ach jo
Odpovědět
taylllorka: Říká se, že svat. dort by měl být kulatý, ale kdyby mi přítel jasně neřekl, jaký tvar chce (rozhodně kulatý, o jiném ani nepřemýšlej), tak bych taky nevěděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ehm, no prej je zase nějaká pověra, že ten kdo dostene ten rohovej z čtvercovýho,tak bude mít smůlu nebo co. Tak jsem přemýšlela ho dát tchýni :-D To jsem zlá,že jo. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi volala skorošvagrová,jestli prej už máme hotový koláčky. Ty lidi jsou nenažraný, ví moc dobře, že je budeme dělat zejtra. To nemůže vydržet proboha ]-(
Odpovědět
tayllorka: Mám ráda, když jsi takhle zlá :-D :-D Jo, to se taky říká, že svobodná holka nemá sedět na rohu stolu, jinak bude mít zlou tchýni, nevím, kde jsem celou dobu seděla, když mám tchýni blbou :-D :-D
Odpovědět
tayllorka: To už pečeš nebo jen zkoušíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem asi udělala taky někde chybu,hmm, nejspíš jsem si sedala furt na roh stolu. Jina si to neumím vysvětlit :-p Ba né, ta musela bejt nesnesitelná už když se narodila a táhlo se to s ní až do důchodu. Ve škole byla zřejmě taky velmi neoblíbená. :-S Nedávno mi hustila do hlavy,jak byla štíhlá za mlada a nad sebou měla vlastní obraz,kde je jako prase,jen zachrochtat. :-N Nevím proč si tak se*e do huby. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
sas: až zítra naostro. Zkouška už byla asi před měsícem. Sežrala jsem jich asi 50 |-| :-)
Odpovědět
tayllorka: Prostě byla za mlada taková sympatická modelka, co jí všichni děsně žrali, možná ji žrát jen chtěli, protože si ji pletli s prasetem :-D :-D
Odpovědět
tayllorka: Tak brzo? Kam je budeš dávat, aby vydržely? Já jsem sice něco objednala, ale stejně budu péct ještě něco navíc, jinak bych se nedoplatila :-( Budu péct takové to vánoční pečivo, co se zdobí jako svatební a pak koláčky, ale to tak 3-4 dny před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
sas: v neděli půlku rozvezeme po příbuzných a druhou půlku dáme do mrazáku a vyndáme až na svatbu. Něco na svatební stůl a něco chce mít máma doma,až přijdou svatebčani před obřadem,tak ke kafi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do mrazáku to můžeš dát,ale bacha pak to nerozmražovat v mikrovlnce nebo tak, to by bylo tvrdý. Nechat venku,ono to samo povolí a jsou jako čerstvý.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?