Nevěsty, které se vdávaly v srpnu 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, možná je ještě brzy, ale doufám, že časem nás přibude víc, které plánujem svatbu na příští léto - konkrétně srpen....Když se přidáte, budu ráda. Můžem plánovat přípravy společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já bych jim to asi neřekla, kolik to stálo :-D se znám....
Odpovědět
Profilova fotka
u nás naštěstí nechce nidko vědět kolik co stojí... jednou jsem se ale prokecla kolik stojí dort a už mi mamka chtěla posílat prašule... jako jim člověk řekne 100x nic nechci, platíme si to sami.... neee, druhý den jukneš na účet a nestačíš se divit ]-( :-D
Odpovědět
Ty bláho, při pondělku jsem zase mimo, už zase píšu sama sobě :-D :-D U nás je to trošku složitější, ale taky na h*vno :-D :-D
Odpovědět
tak koukam ze na ten nas prvni vikend ma byt neskutecny hic a urcite tim padem bourky..holky modlete se at nam to prvnim srpnovkam vyjde..... my pak na vas budem taky myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sasina: To se stává i těm lepším :-D Selmice: Neboj, určitě to dobře dopadne, budu držet pěstičky :-)
Odpovědět
Jasne, ze budem drzet palce. Snad to nebude tak zly - porad muzes doufat, ze zrovna u vas ta predpoved nevyjde :-) Ja se pocasi taky celkem bojim, protoze to mame venku.
Odpovědět
Profilova fotka
I my to máme venku ;-) Tak doufám, že nebude pršet nebo zase že nepadneme vedrem ;-)
Odpovědět
my to mame taky venku....po hostine se taky presouvame ven i s hudbou.... bude to sakra zajimavy.....
Odpovědět
My máme večerní party taky venku, doufám, že nám večer uletí stany a všichni maximálně zmokneme a jinak celý den bude ukrutné vedro :-( Hrůza, budu myslet na všechny, aby jim počasí vyšlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brow: jo něco přispívat budou(naši 20tisíc), tchýně nevim,pořád mluví o tom dokola, že nám dá, říkala , že dá už v dubnu,ale kde nic tu nic, Jen ceny jí zajímaj. Tak nevim. Já už do toho kolem 10tis. vrazila, jen šaty,hadry pro děti, boty, bižu., oznámka,dekorace a další věci. Vono se to napočítá. :-| Nejvíc mě sere, že furt tchýně mluví o tom, jak strká dětem pořád peníze,přitom nám ještě nikdy nic nedala.Tak ať to ani neříká,jako moji rodiče se s ní viděli asi 2x a to furt taky mlela o tom,jak nám musí pomáhat,jinak by jsme chcípli. Podotýkám, že bydlíme sami, vše si sami hradíme, ona nám nefinancuje vůbec nic. Máma se jí vysmála do obličeje. Takže jí moc dobře znají,jak kecá.Jen mě ty žvásty unavujou,ale nechci se hádat. Nemám na to už nervy. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Počásko vám prvním srpnovkám samozřejmě přeju moc krásný,ale ne zase vedro k padnutí. Mám pro vás objednáno slunečno s teplotama kolem 24 stupňů, bez deště. Vítr 3m/s. Biopředpověď č.1- tudíž bez zátěže. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se loučím, jedem na výlet do Zoo do Tróje, snad nezgebnem vedrem. pa pa a hezký den x-)
Odpovědět
Článek se načítá
tayllorka - hej diky za fain predpoved! Kez by to vyslo... i s tou jednickou na biopredpoved :-)
Odpovědět
tak to by bylo super kdyby ti ta objednavka vysla. A na pulku srpna bych si prala neco podobnyho - ani lehce pod mrakem by nevadilo.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, to by byla super předpověď a myslím, že na každou srpnovou sobotu ;-) I 8.8. :-D
Odpovědět
No to jo, ale ja bych k tem sobotam pridala i patky - my to mame v patek 14.8. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se ví, tak i pátky :-D
Odpovědět
Samé pěkné počasí celý srpen a mírně pod mrakem je taky fajn, nesnáším, když mžourám do sluníčka.
Odpovědět
Presne tak, mzourani do slunicka je naprd. Hlavne ja vylezt na slunicko bez slunecnich bryli tak mam zanet spojivek zajisteny :-) Takze fakt radsi mirne pod mrakem.Aspon na tu nasi svatbu. Jinak my jsme ted ve fazi vyroby ozdoby na krabice na vysluzky a dokoncovani jmenovek.
Odpovědět
Jmenovky ještě nemám. Píšeš na ně jména, nebo jak by vlastně měly vypadat? A čím budeš zdobit ty krabičky?
Odpovědět
Na jmenovky pisu treba : "babicka zenicha + krestni jmeno" (takhle je to u nas, rodicu, prarodicu, svedku, pripadne u prababicek) nebo potom u dalsich jako sourozenci, teticky, stryckove, sestrenice, bratranci a kamaradi pisu jen krestni jmeno, pokud jsou tam treba dve Jany, tak pisu i prvni pismeno z prijmeni. na krabicky budu lepit obdelnicky modre oramovany a v nich na jedne pulce obrazek jako na oznameni a v druhe pulce nase jmena a datum svatby. V levem hornim rohu toho obdelnicku bude nalepena maslicka (bud bila nebo oranzova, podle toho jakou barvu sezenu). Mame totiz barvu svatby modro oranzovou.
Odpovědět
cuketacek: Díky za inspiraci, neboj, nebudu tě kopírovat, jen už vím, jak všechno sladit, s oznamkem to půjde těžko, ale se svatebním pivem a ost. blbostmi to půjde dobře :-) Jak to budeš lepit? Tavnou pistolí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také budu asi něco vytvářet na krabičky s výslužkama ;-) Určitě do oranžova jako naše svatba... Akorát ještě uvažuji, zda tam psát jména těch, kterým ty výslužky budeme dávat nebo naše jména + datum...ještě to musím vymyslet. Možná tam uvedu oboje ;-) + samozřejmě oranžové mašličky, ty ještě musím koupit 8-) Jinak také přeji krásné a pohodové počasíčko prvním "srpnovkám"...já jen doufám, že nebudeme mít ty hnusná vedra nebo zase slejváky, jinak je mi to celkem jedno :-)
Odpovědět
zdenula2: Zase bych jela do Olomouce. Byli jsme tam loni v září, když jsme se vraceli ze Slovenska. Byla to taková vzpomínková návštěva, přítel byl v Olomouci na vojně, v té době jsme spolu už rok chodili. Teď po 16-ti letech se budeme brát :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: jojo....Olomouc je pěkné město. Já bych zase jela do Prahy... :-D Taková noční romantická procházka nebo projížďka po Praze...hmm x-) jojo....ještě jsem dnes už na 100% domluvila a potvrdila květiny + dekoraci stolů - detaily budeme řešit 14 dní před svatbou. A ve středu jdu na zkoušku účesu...vezmu sebou závoj, čelenku i sponečky...jsem zvědavá, co vykouzlíme 8-) Začla jsem si na papír psát, co musím ještě zařídit, ať to mám stále u sebe :-) a také jsem si zhruba načrtla harmonogram svatebního dne, abych věděla, na kolik se začít domlouvat s kadeřnici, kosmetičkou, kdy má dojet fotograf, kameraman atd. Když vidím, co mě vše čeká....tak to už zase na mě jde :-D
Odpovědět
To máš fajn, že máš předběžně domluvené kytky, já už jsem je 2x předběžně domluvila a nakonec mi přítel řekl, že to zařídí sám, dokud se kytky nevyřídí, nemůžu o nich s ním mluvit, protože ho to absolutně vytáčí :-D Na zkoušku účesu jdu až 12. prosince, taky jsem zvědavá, co mi paní na hlavě udělá, mám si den předem umýt vlasy a vzít sponky a šperky, co budu mít na svatbě, mám vzít i šaty. Vzhledem k tomu, že mě paní kadeřnice bude česat u tety, kde se budu ve svatební den i oblékat, nebude to problém. Kosmetičku jsem nechtěla, protože k nim nemám důvěru, spousta nedokáže pochopit, že jsem alergik. :-( Kameramana a fotografa mám domluvené, s přítelem jdeme dnes vyzvednout k Blažkovi upravený oblek.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem chtěla, aby všichni přijeli k našim, kde se budu chystat...ať nemusím nikde přejíždět. Navíc kadeřnice načeše i mamku a svědkyni a také kosmetička je trošku nalíčí, chtějí být také kočky ;-) Ale i tak bude u našich "humbuk"...už to vidím, jak budou všichni nervní a lítat a budou zbytečné zmatky...proto chci udělat ten harmonogram od ranního vstávání, kde budou časy s tím, kdo co má dělat atd. Ale nevím, jak se to osvědčí nebo ulehčí to situaci...stejně budou všichni "mimo" :-D :-D
Odpovědět
sasina: to je v pohode, klidne se inspiruj - uplne stejny to nebude ani kdyby ses o to snazila tak je to jedno:-) lepit to budu asi lepidlem. Na maslicky bych tavnou pistoli uvitala, ale bohuzel ji nemam. Jinak co se vyletu pred svatbou tyka, tak my v sobotu byli na Rabi a nejak se mi odtamtud vubec nechtelo - vloni jsem tam stravila mesic a bylo to fakt uzasny. Videla jsem zase spoustu znamych, pekne si pokecala...proste parada
Odpovědět
zdenula2: Harmonogram je důležitý, chce to, aby se všichni drželi nějakého přibližného časového rozmezí a každou chvíli nepočítali na prstech, kolik času jim zbývá a jestli už není na čase dělat to a ono :-) Určitě si ho taky přichystám :-) cuketacek: Ozdoby na výslužky budu asi dělat o víkendu, vyšívání bryndáku si nechám na jindy, protože bude u nás tchýně a asi bych se nedokázala soustředit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ču holky,tak vás zdravím při úterku, venku zase leje:( Mám otázečku, čím budete přilepovat ozdoby,mašličky nebo něco jinýho na krabičky nebo jmenovky? Pokud teda budete něco přilepovat. Jaký lepidlo je vhodný,aby to nebylo vidět a drželo to.. =-) Tavnou pistoli mám,ale nějak mi to s ní nejde. Včera jsme si udělali výlet do Tróe- Zoo,bylo to tam úžasný, počásko suprový. To jsem potřebovala, někam vypadnou a vyčistit si hlavu od všech těch příprav a starostí se svatbou. Teď se do toho teda vrhneme, blíží se to kvapem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?