Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
Profilova fotka
To asi ano, ale to jste přece nemohli vědět, když jste plánovali datum...a navíc vaše svatba pro ně bude trochu impuls, je to veselá a pěkná věc, dodá to energii a chuť do života, myslím, že pro většinu vašich hostů to bude spíš radost, budou duchem trochu někde jinde a zapomenou na starosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka: netrap se tím, to se nedá nic dělat, můj dědeček se taky na svatbu necítil (musel by navíc jet 300 km), takže rovnou řekl, že prostě nedorazí a že si počká na fotky... (ale já to beru a i jsme to všichni čekali, prostě jsou tam ty roky, nedá se nic dělat). Někteří hosté nám odřekli den předem, jeden jen nepřišel, ale stavil se večer a omlouval se, že odvezl ženu v poledne do porodnice, tak jde na skok a čeká na sms, že tam má vyrazit "na akci", takže nakonec jsme byli strašně moc rádi, že se na tu hoďku stavil... prostě svět je takový, že někdo je nemocný, někdo rodí, někdo je jen protiva a nechce... My se řídili heslem, že tam musíme být my dva, dva svědci, zbytek je dobrovolné publikem... když se něco vyvrbí a nebudou moci přijít, nedá se nic dělat, pokud nechtějí dorazit, protože mají plky, tak ať nechodí, ještě by tam akorát otravovali... Nemocná sestra a "okradená" o vnuka je síla, ale třeba bys mohla za nima dojít a říct jim, že jim ráda nějak pomůžeš a že budeš ráda, když se trošku rozveselí na vaší svatbě ;-)
Odpovědět
if: porad se divam na Tvoje fotky, jsou krasne a rikam si, ze bude vsechno dobre, ted jsem si musela sepsat seznam hostu a potesit se z toho kdo tam bude a predstavit si jake to bude a je mi trochu lip.pro nemocnou sestru mame uz zarezervovany pokoj na cely den,aby si mohla jit kdykoliv odpocinout...doufam v to, ze se budou vsichni tesit s nama a zapomenou nachvilku na starosti....nejdulezitejsi je pro me muj muzicek a ten je ted skvely...neustale mi dokazuje ze je to nejlepsi co mam...no, uz aby to bylo aj je to jak je to...ne jen trnout ze se neco jeste vyvrbi...
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: Káťo, záleží na tom, jestli lidé, kteří ti tam nedorazí, stojí za odložení svatby. Mě nepřišel člověk, který mě vychoval (bydlím s ním od 12ti let po rozvodu rodičů) a to je můj tatínek. Nezvládli jsme ho dopravit přes celou republiku se zlomeným chodidlem, navíc mu doktorka nedovolila přesun s neschopenkou. Tak jsem to prostě vzala tak, že si s ním udělám malou soukromou oslavu nad fotkama. Ti, kdo nám nepřišli na svatbu a ani se neomluvili, ať si trhnou, Kdo přijít nechtěl, je to jeho věc - účast není povinnost. Ale ti, kdo tam s námi opravdu být chtěli, tak jeli 6 hodin autem jen proto, aby nás viděli v náš velký den. A byly to tři plné auta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem moc děkuji za gratulace.. A těm, které svatba teprve čeká přeji jen to nejlepší: sluníčko, rodinnou pohodu, dětský smích, žádné nervíky.. prostě si to užívejte na 100% (většinou) je to jen jednou za život, tak ať je nezapomenutelný!!! Těším se na další fotečky a videa... IF: To video máte naprosto dokonalý!!! Nás nikdo nenatáčel a teď mě to trošku mrzí.. ale zase ty fotky od Krobový to vynahrazují.. Předčily mé očekávání ;-) Jinak pokud jste si všimly, co jsem psala o hostině, tak šlo o penzion ORION v Liberci - jediná šmouha na naší svatbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dzej: tak to stím penzionem je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky já se tak těším a zároven se tak bojím Ted jsem se domlouvala s fotografkou přijede v 6:00 a pojede se mnou ke kadeřnici, pak ke kosmetičce Včera jsem byla doladit detaily v restauraci tak snad to bude ok
Odpovědět
holky, ja sem tak rada, jak vidim ty pripravne alba rok dopredu, ze to uz je zachvilku. Teda bych to vubec nevratila ani o den,prave naopak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsem docela v šoku že už tu holky mají alba na příští září, to je mazec :-D A že už teď zkouší šaty na srpen...přijde mi to docela srandovní, i když já mám co říkat. Taky jsem ráda, že mě to čeká za tři týdny, to čekání je už tak hrozný ;-)
Odpovědět
zdravím nevěstinky ;-) tak co to počasí? umoudří se do soboty? Předpověď hlásí, že ano, ale v noci má být skoro 0, takže dopoledne bude asi hodně chladný... Věřím, že na focení sluníčko vykoukne, jinak se může dít, co si příroda zamane :-) Dnes odvážíme první várku k rodičům. Jde především o výzdobu aut a chaloupky. Budeme řešit ty stoly, tak jsem z toho trošku nervozní, ale bude to určitě ok. Zítra kompletujeme výslužky, něco málo rozvezeme a v pátek jedu zdobit hostinu. Myslím na všechny, co se jim svatba blíží mílovými kroky ;-)
Odpovědět
kesy: urcite budete mit hezke pocasi :) a bude to takova euforie, ze ani zima nebude :) drzim palce, at se nic nekomplikuje :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, se máte, že to máte ještě před sebou, kdybych mohla opravovat, tak bych pár věcí udělala ve svatební den jinak a pár věcí, který jsem zjistila až z fotek, opravila ... snad se o víkendu dokopu k tomu, dát sem aspoň pár fotek od kamarádů :) ... a hezky mít budete, má být polojasno, bude chladněji, ale to jsem já měla taky a šlo to. Když vyleze sluníčko (a to vyleze, ta pozitivní energie lidí, kteří tam budou s vámi, to zařídí), tak pořád hodně hřeje, takže to je potom fajn :) ... drzim vam vsem pesti !!
Odpovědět
Článek se načítá
holky, mate nejake zkusenosti s manzetovou kosili? koupili jsme ji, knoflicky mame a z vnitrni strany manzety je malinky knoflicek...ma se tam nechat, zapnout a manzetovy knoflik protahnout vedle a nebo knoflicek odparat...nevite?
Odpovědět
Profilova fotka
katka: my tam měli jen díru na manžetový knoflík :(
Odpovědět
Profilova fotka
katka: my tam ten knoflicek taky meli, zkouseli jsme to na vsechny zpusoby s vyjimkou parani a nakonec jsme to nechali rozepnute a manzet.knoflicky protahli kolem a bylo to v pohode, nijak to videt nebylo ... jinak bylo to na kosili AMJ ...
Odpovědět
hani: taky mame AMJ... premyslela jsem na co to je, jestli to jako ma byt nejaka pojistka a nebo co... :-D
Odpovědět
taky máme AMJ a ty knoflíčky jsem odpárala :-D a manžetový knoflíky tam drží dobře. Možná je to jen taková pojistka, aby se ta manžeta neotvírala a lépe se s tím operovala. Každopádně se nic nestane, když tam ty našité knoflíčky zůstanou....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :) Tak jak finišuje druhý říjnový víkend? A je tu vlastně někdo páteční, nebo je všechno sobota? Počasí zatím hlásí velmi dobré, takže se už určo nemůžete dočkat ;-)
Odpovědět
Dobré ránko :-) Já včera úspěšně dořešila nečekanou změnu uspořádní stolů, do noci předělávala zasedací pořádek, teda řeknu vám, pakárna :-) Se změnou stolů nastala i změna květinové výzdoby :-( Domluvil se obřad venku a sehnala jsem červený koberec, abychom nestáli jen tak na trávě. Takže jsem teď už konečně bez nervů a snad už si i odpočinu :-D
Odpovědět
dobre rano :) tak drzim palce na vikedn... a hlavne at se vsichni ubrani chripce...vcetne svatebcanu a dodavatelu, muzikantu, fotografu a tak...no, jsem na to zvedava, kdyby treba padla nekdo z muzikantu, nebo fotograf ( s tim ze by nektery z nas dvou si ani nepripoustim, i kdyz mi uz pritel psal, ze ho boli hlava a v krku :( ) tak me jebne...
Odpovědět
katka: přítel má chřipajznu :-( potí se o 106. Náš malej už začíná pšíkat, tak se děsím toho, aby na obřad nepadl s horečkou. Doufám, že já to ustojím, maximálně padnu po svatbě, to už by mi nevadilo. Ale věřím, že to zvládneme :-) Raději na to nemyslet a nepřivolávat to tak ;-)
Odpovědět
kesy: jj, pekne cajikovat...ja najizdim na koprivovy caj a dosly mi echinaceove kapky, tak bezim do lekarny a jeste nejake vitaminy...ani ne tak pro me jak pro draheho...at to nedopadne jako vzdycky, ze odolavam, odolavam a stejne tak za 14 dni podlehnu...to by se opravdu nehodilo....taky jsem koupila dezinfekci do ust a kloktam, abych jako alergik mela nevhodnou sliznici na bacil, jako jinak mam ;-) tak at jste zdravi, pritel se uzdravi a vy dva odolali...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já na prevenci kašlu, nemocná můžu být klidně i v květnu či v srpnu :-D Tuhle jsem měla na dovči v červenci tak děsnou rýmu, že venku se lidi koupali a já ležela v posteli a nemohla se hnout, jak mě bolela hlava :-D Většinou býváme s přítelem přes zimu zdraví, přítel lehne vždycky tak jednou za rok a to většinou až po prosinci :-N A nějaké nachlazení asi bude, a když ne my, hosté asi ano, ale co...
Odpovědět
Ahoj, tak mi máme svatbu již tuto neděli - 10.10.2010 v 10 hod :-)
Odpovědět
vilhikk: ahojky...fiha, magicke datum v magickou hodinu... a jak se pripravujete? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já dostala před svatební běhavku Včera jsem myslela že mě omejou psal mě dj že mu trhali moudrák že neví jestli mě to v sobotu odehraje no asi si každá dovedete představit moje zoufalství když už to mám za pár. Večer jsem mu psala at teda řekne jestli bude hrát nebo né abych našla nějaký krizový plán tak nakonec napsal že bude ( to má jediný štěstí ) u nás jsme všichni zdravý doufám že to tak do soboty zustane, jako prevenci jím echinaceu v tabletách. tak mě volala cukrářka dělala jedne 3 patrový svatební ( mám ho v albu ten bílý ) pak ještě dva a jeden znich je ovocný s odlehčenou smetanou a cena je 2000,-
Odpovědět
ninus: tak teda pevne nervy, aby Ti jeste nezuzovali saty ;-) a cena je to za dorty teda moc hezka :)
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k: toho bych se nebála :-D :-D :-D cena je užasná a ta paní peče vynikající dělala malému na oslavu 1 roku a ty dorty neměly chybu ten jak mám v albu hlavní svatební bude uvnnitř čokoládový a na vrh potažený marcipánem vubec jsem neměla v plánu dělat výslužku - koláče a cukroví ale shostila se toho budoucí tchýně a 2 její tety a už 10 dní nedělají nic jiného než pečou :-D :-D prej to musím dát kadeřnici, kosmetičce no zajmalo by mě kolik toho bude a kdo to bude jíst :-D :-D :-D
Odpovědět
ninus: ano a taky sousedum a lidem v baraku a pomalu na cele ulici.... :-D a kdyz jsem rekla, ze je neznam, tak mi bylo receno ze oni ano... :-D
Odpovědět
katka.k. - šíleně se to blíží, a právě jedem ještě vše dovyřídit :-), ale nejsou ještě úprstýnky hotové :( tak jedině zítra max sobota, je toho ale opravdu ještě spousta. Snad magické datum nepřinese nic špatného :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?