Nevěsty, které se vdávaly v říjnu 2010

Zobraz úvodní příspěvek
ahojte neviem ci som dobre pozerala,ale nevidela som tuto temu.u nas na mojasvadba sme ju uz vytvorili. tu na beremese je rok 2010 vseobecne:)) tak skusme: kolko je nas tu,ktore sa budeme vydavat na jesen 2010?
Odpovědět
vilhikk: a jak dlouho planujete svatbu? tak at prstynky teda rychle dorazi... ;-)
Odpovědět
holky, ted jsem si teda udelala opravdu radost...objednala jsem si puncochacky...mam je v albumu...doufam, ze budou tak krasne jako na fotce...jsou ruzove...jeste budu mit puntikovane pradlo :-D takove veci mam strasne rada :)
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, to jsou skvostné punčošky :-) Proč se všem na poslední chvíli něco stane? Jak to tak čtu, tak se vždycky něco přihodí, mě asi klepne :-D
Odpovědět
lulinka: je to skvostny obchudek a je v Brne :) no, ja se nejvic bojim, ze onemocni primáš cimbálky a nebo fotograf... (jak sem psala, nas si vubec radeji nepripoustim) ... a rikam si, ze uz by to stacilo, nemoci a jinych utrap uz bylo dost...
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, nic se nestane, nesmíš na to tak myslet ;-) Člověk jak ví, že nesmí onemocnět, tak si to tak připouští, že je nakonec nemocný...hele, dokud budeš moct stát na nohách, je to dobrý :-D já mám punčošky pujčené od kamarádky, jen jsem je přemáchla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka.k teda punčošky jsou luxusní ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak přítel byl vyzvednou prstýnky jsem nadšena jsou užasný přesně to co jsem chtěla pokusím se pak nafotit až mě malej večer usne
Odpovědět
ninus: dekuji za pochvalu...parada, ze jsou prstynky doma, tesim se na fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky proč ty lidi jsou někteří fakt tak blbý nebo já nevím najednou se nám začal zužovat počet pozvaných - jedni že nemají peníze aby nám dali dar, další ( bratrovo manželka ) prej ještě neví že uvidí že už jí 14 dni není dobře tak prej neví ( a to minulej víkend chlastala a pařilas na poutové diskotéce )
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nám už pár lidi odpadlo, snažím se z toho nehroutit :-( A to je do svatby ještě 3 týdny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky prstýnky v albu ale šli na prd nafotit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně jsem se dostala po svatbě na internet. Musím říct, že svatba byla ještě úžasnější než jsem si kdy mohla představit. Všechno vyšlo :-) všem se to líbilo !!! Prostě úžasný... Peji vám ostatním pevné nervy a hlavně si ten užijte s úsměvem na tváří. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
annamarieveronika: gratuluji k povedene svatbe a do manzelskeho zivota jen same radosti :-) ninus: moc hezke prstynky ;-) no, k hostum se nema ani smysl snad vyjadrovat....od lidi od kterych by jsme cekali pomoc, radost, to bylo nemile prekvapeni, ale zase nas mile a necekane prekvapili jini...zatim, jsou ty vahy nastesti vyrovnane...u nas kdo odpadl, tak to asi nejde jinak...a kde jsme cekali, ze nebudou chtit dojit, tak byli nadseni...jsme jeste zvedavi co z toho bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Já spíš nevím, co ty lidi blbnou, vždyť svatba je jednou za život, je to veliká událost a oni vymýšlejí blbiny. Nám zas včera napsal kamarád, že staví dům, že nepřijdou. No tak jako je mu dům milejší než kamarádova svatba? =-) Mně to může být jedno, ale přítel to skoro obrečel. Na druhou stranu zas pokud by opravdu chtěl přijít, přijde... Já se jen modlím, aby nám to už nikdo neodřekl, máme stanovené přesné počty, samozřejmě může někdo onemocnět, kdyby se to stalo mně s přítelem, je to celkem v pohodě, protože od 28.října je státní svátek a pak si spoustu lidí bere prodloužený víkend, takže pohoda :-)
Odpovědět
lulinka: taky me to prekvapuje...vzdycky jim rikam: no, jak chces, ale ja to nehodlam opakovat, brat se budeme jen jednou, mas jedinou prilezitost :) nevim, co se tem lidem odehrava v hlave...
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě taky zajímalo, ale já to beru tak, že když jim nestojím za to, aby přišli, tak tam prostě být nemají. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kdsbyste se náhodou nudily, koukněte do diskuze Angažovanost tchýně před svatbou. Nehorázně se bavím :-D
Odpovědět
asi tak, ale musim priznat, stale a pokazde me to zaskoci... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to taky mrzí, ale nakonec svatba snad proběhne dobře i bez nich. Co jsme mohli udělat, jsme udělali a zbytek je na ostatních, jejich jediným "úkolem" je dostavit se, což snad není takový problém. My jsme se nad svatbou nadřeli mnohem víc, proto mě taky mrzí nebo naštve, když někdo z banálních důvodů odřekne (rovnou jsem řekla, že omlouvá pouze smrt!) ;-) Jenomže násilím tam nikoho tahat nemůžeš bohužel :-(
Odpovědět
ahoj holky, všem, které se o tomto víkendu vdáváte, ať vám to všechno vyjde, počasí bude určitě super a hlavně vše nej
Odpovědět
no ano...ty jo, uz je patek, strasne rychle to uteklo...holky, tak drzim palce...jak pise lena, pocasi by melo byt krasne, tak at je krasny cely den a nejsou zadne komplikace, jen same radosti, co nejmin nervu a vsechno klape jak ma... :)
Odpovědět
lulinka: tak nam dosla dalsi vymluva, zvu pramalo kamaradu na svatbu a jen jedne jsem rikala na vecer a dosla mi omluva, at se nezlobim, ze maji malo volnych vikendu a potrebuji byt taky jen spolu...teda, na to ziram...dostala jsem se do faze, ze je mi to jedno, ze vsichni ostatni jsou jen kulisy a hlavne ze tam bude pro me nejdrazsi clovicek...
Odpovědět
Profilova fotka
Cožeeee?? S takovou výmluvou bych je teda hnala! 8-( Umírají nebo co? Když už se z toho chtěla vyvlíknout, tak aspoň něco lepšího. Tam přece taky budou spolu. Ach jo, já nevím, proč to ty lidi dělají :-o
Odpovědět
tak holky, zítra tfuj tfuj tfuj ;-) já budu mít dnes asi infarkt. fofry :-D
Odpovědět
kesy: zitra z Tebe bude stastna novomanzelka ;-) tak se neuhon dneska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdopak se kromě mě a kesynaz zítra vdává já v tom mám dneska obzvlášt pěkný bordel tak těm co se zítra vdávají přeji jen to nej nej nej nej
Odpovědět
Profilova fotka
kesy: tak to jsme dvě já mám predinfarktový stav - lítam jak hadr na holy - něco vyzvednout něco odvézt a furt dokola přítel si vzal na starost malého a ted spinkají a já si dala povině 1 hodinku oddych jinak bych to asi nedala
Odpovědět
holky, moc na vas myslim...me taky svrbi kazdy patek zaludek a to je to az za tri tydny...mozna za vas ;-) at se vsechno povede...a zbytku hezke rozlucky, chystani, uzivani poslednich svobodnych vikendu...pekny vikend... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katka- My jsme takové třešničky na dortu v říjnu ;-) Uzavíráme celou tady tu bandu, tak snad se nám to všem povede...poslední tři víkendy, kdy budeme ještě svobodné :-) a pak budou volby, takže budu pořád něco dělat, uteče to hrozně. Ale nějak nejsem moc nervní, dobře spím, dokonce jsem začala chodit běhat, abych se hodila do pohody a zabírá to, jsem veselá, uvolněná...akorát mi už přes týden meškají měsíčky, z toho jsem trochu nervní.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zítřejší, ať vám to všem hezky vyjde :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?